שאלות ומחשבות

Come Alive

New member
עזוב את שי

תראה בדו"ח הקודם שלו (וההרבה יותר גרוע) את התמונה של ערן
הוא נראה כמו קריקטורה של עצמו אבל מגניב לראות שהוא כתב כבר אחרי הפרק הראשון על ערן: "לדעתי, האסטרטגיה שלו תסתכם בללכת בלי חולצה רוב הזמן." צדק.

Come Alive

New member
יפה, מה שהוא אמר על רנין..

"אל תמהרו לקנות את הדרמה של רנין. [...] נין מתפרקת באותה המהירות בה היא נטענת מחדש. בחורה שמתלוננת בפני אנשים על כך שקשה לה שלא לדבר בשפת האם שלה, לא תפצח בנאום קורע לב באנגלית."

בודהה7

New member
../images/Emo41.gifלהציל את הדורבן ואמא אווזה../images/Emo41.gif

חייבים להציל אותם ולהצביע!!! כולם שם לא אמתיים - מי לא היה לוקח את המסימה הזו - רק מי שלא אמיתי,פחדן, צבוע ומנסה להתחסד, ועוד אחר כך משתמשים בפחדנות הזו ככוח, כמו שי והחבר העלוב המאפן שלו, כצעקו ככה על יוסי בובליל, כדי לגרום לכולם להצביע נגדו ולהשפיע על הצופים, בשפה עממית יותר "שופוני". כולה 4 ימים תקציב של 600 ש"ח - מה הביג דיל, אף אחד לא יורעב. חוץ מזה שהוא הכי מעניין שם, וממש מצחיק. למרות שאני אוהב בעלי חיים - ולא מסוגל להרוג ג'וק, אני עדיין חושב שאם הוא לא היה שם, זה בכלל לא היה מעניין לראות את התוכנית. אישית הייתי מפסיק לראות את התוכנית עם הוא היה עוזב אותה. ובנינו זה כיף לראות שמתעללים במאפנים האלה שמשחקים אותה צדיקים ומלאכים יענו דואגים לקבוצה כשהאינטרס שלהם כתוב על המצח! אז שלא יבוא לעבוד עלינו ויזלזלו באינטילגנציה של הצופים. ואת הבת צריך להציל כי היא יכולה להיות ה"כוח" של האבא כי היא לא תצביע נגדו. איזה תמימה היא - כי האבא והבת יכלו לאחד את ההצבעות שלהם - ולהצביע יחד לאותם שחקנים - אבל הם לא... והדתי הזה - ממש לא אמין. משחק אותה חבר שלו, אבל גם פחדן, צבוע ומצביע נגדו. ממש ברקודות!!! אז תצביעו להם כמה שאם יכולים - שלא יעזבו, כי מעניין איתם.

הילית111

New member
מה קרה בלילה

בוקר טוב גם אני מכורה מה היה בלילה ראיתי עד הריב של הסיגריות וקרסתי אגב מתי יש דוח יומי בערוץ 20 שמראה את כל היום ?

The Rattlesnake

New member
WIvi

מישהו פרסם לינק שאפשר לראות את זה דרך שם איך מוצאים ת'מצלמות או את ערוץ הוט שמשדר את זה..? באתר אני לא מצליח לראות המסך שחור במשך שעות ניסיתי את כל ה4 מצלמות בשום דפדפן לא עבד לא FIREFOX ולא IE 7

The Rattlesnake

New member
יש לי YES

באתר לא מצליח לראות שום דבר התוכנה הזאת איך מוצאים דרך לראות איתה?.. איך רואים 'תמצלמות בנגן עצמו מה השרתים..? MMS : ???

The Rattlesnake

New member
אף אחד לא יכול לעזור...?

לא מצליח לראות בשום דפדפן (Firefox . Ie 7) רואה מסך שחור ולא קורה כלום. אין לי הוט ככה שאני לא יכול לראות ערוץ 20 יש דרך אחרחת לראות.. שרתים (MMS) ..? שאוכל דרכם לראות ב WMP?

יוסי הכריש, שי החופר וערן אמר ש...

ערן אמר אתמול שיש לו חברים בסלקום ובאורנג שאחראים על הרובוט של ה-SMS-ים. (זה היה כשהלכו לישון ואמר שאם חבריו יקלטו שהוא נח עם שפרה באותה מיטה, "מערכת הSMS-ים של סלקום תקרוס") אז לתשומת לב המארגנים: לערן צפויות הצבעות פיקטיביות.

cupid100

New member
קרן ומיקי מגעילות

שלום לכולם זוהי ההודעה הראשונה שלי בפורום הזה, וכן גם אני התמכרתי מודה. באמת הפורום באתר של קשת דבילי וקטנוני ומקווה שפה באמת נגיע לרמה גבוהה, לי יש כמה דברים שמציקים בתוכנית, הדבר העיקרי זה התת מודע שלנו, הכוונה היא שההפקה לקחה על עצמה כמה מתמודדים והם בחזית תמיד ומצולמים יותר מכולם (מי אמר השרדות), לדוגמא לאון וונסה שמקבלים הכי הרבה זמן מסך יותר מכולם (ולכל אלו שאומרים שהם יותר מוחצנים זה לא נכון, וגם אם כן אז תראו תשיחות של האחרים). דבר שני שמאוד מציק זה הנושא הזה של הצנזורה בשקל, הכוונה היא שאם מגיעים לשיחה על מין אז ישר ולא משנה באיזה שעה יש צנזורה ועוברים לשדר משהו אחר, לדוגמא ביום שישי הייתה שיחה של לאון ושל עינב על סקס ואז ישר עברו לצלם אמממ את הבריכה הריקה. כל הזמן פמפמו לנו במוח שאנחנו הבמאים ובהוט זה רשום, אבל זה לא נכון כי משעה עשר בלילה מצלמות לייב 1 ולייב 2 זה אותו הדבר, דבר נוסף זה העריכה והבמאי קובע מתי לצאת מהחדר. ביום הראשון הייתה מצלמה שנקראת בריכה, במאי 1 במאי 2 ומטבח, ואז בגלל שהיו צעקות על זה שיש במאים שינו להן את השמות (תרגיל בזוי). בקיצור היה יותר נחמד עם באמת הקהל היה בוחר איזה מצלמה ונשאר איתה, או לחילופין כאשר מדברים על סקס (ואני מתכיוון אחרי חצות) אז כן אפשרי להראות ולצלם את השיחה. זה גם דרך להכיר את המתמודדים. דבר אחרון זה הטעות שעושה מיקי, היא פשוט דן מנו 2. היא הביצ'ית והסכסכנית, חבל רק שהיא לא מבינה שהקהל בבית הוא זה שמחליט, אין לי בעיה עם זה שהיא ביצ'ית אבל למה לספר את זה לכולם, הרי בהדחה הבאה את תפלי כי הילדות בכיתה ט שמצביאות לונסה לא יצביעו לך.

בכדי להלות את הרמה, תשתדל לצאת ולכתוב הודעות

חיוביות ולא הודעות שליליות ...... ( "קרן ומיקי מגעילות" - תת רמה ) .

הילית111

New member
מכורה עם מגבלות זמן

הי לכולם אני מכורה חבל על הזמן אממה אני עובדת ויש לי בייבי בן שנה וחצי\מה שמשאיר לי לראות ולהתעדכן בעצם רק משמונה שהבייבי ישן עד שאני נרדמת בערך בחצות איך אני יכולה לדעת מה היה בלילה קודם הדוח היומי כל יום באחת עשרה בלילה היום יכלול גם מה קרה בלילה לפני? ומה זה הדוח היומי בVOD זה בתשלום ? זה מפורט יותר ? אין לי זמן ואני רוצה כל הזמן להיות מעודכנת בנוסף למה התמונה קופאת כל פעם בערוץ 20 ? ואם זה בשידור חי מה זה נפסל לשידור? מה זה נפסל במקום או יש דיליי מסויים ? אם כן זה לא פייר....... חברים עיזרו ...................

למעלה