שאלות ומחשבות

אפשר גם להטביע באמבטיה

או בים - איפה שתבחרי שיואו, איזה הומור שחור..

ילד רע 16

New member
וואי, אפילו לא צחקתי מזה.

זה מבעיט, באמת. ממש לא מצחיק לאור כל מה שקורה, הומור שחור או לא-הכותבת שאלה משהו רציני והתשובה לאמא (בין אם טריה או לא) מסוג זה היא פשוט מרתיעה

הוא הזכיר את האתר הזה היום בתוכנית

נראה לי שזה אתר של חברים שלו, והוא עושה להם ככה יחסי ציבור הוא גם אמר לליאון שיש לו קשרים בעולם האופנה, והוא יכול להפנות אותו למישהו שהוא מכיר והוא עוד הוסיף ואמר לו "הבעיה שלך היא שאין לך חוש מסחרי". זה קרה מספר דקות אחרי שונסה הציעה לערן לענוד שרשרת שלה והוא אמר "מה, אני ליאון?" (ליד ליאון) בקיצור, לבחור אין כוונות רעות, הוא לא אשם שהוא נעל בית.

BBB13

New member
צבר הוא 100% הומו

תראו את הדו"ח היומי בחלק האחרון מראים את הקטע עם ונסה על המיטה שלו עזבו שהוא לא **** אותה ואפילו לא נגע בה.. ניחא הבן אדם התקפל בעצמו כל פעם שהיא אמרה לו משהו בוטה היא שאלה אותו: אם לא היו מצלמות במקלחת היית נותן לי להיכנס? היית נותן לי לתת לך נשיקה? בחייאת בחורה מדברת אליו ככה והוא מבוייש כולו מתפדח מהסיטואציה ומסובב את הגב. הוא יצא אפס - הוא אפילו לא שיחק איתה את המשחק, הוא אפילו לא הצליח להגיב צבר=סופר גיי

ShukyD

New member
ונסה = מטרידה מינית

בטח שלא יהיה לו נעים הבחורה בוטה ומדברת בצורה שמורידה מהנשיות שלה אם הוא היה עושה אותה הוא היה יותר הומו מעכשיו

ליאורי13

New member
אחת כמו ונסה שבאה במפורש לקבל ***** כבר

אחרי שבוע?! זה דוחה באופן אוטומטי את הצד השני חוץ מזה אולי היא לא הטעם שלו? אם הוא היה עשה אותה זה לא היה מוסיף לו מוניטין לפי מה שהיא משדרת, הרבה עברו עליה, לכן לצבר זה לא מוסיף כבוד אחת שקשה להשגה, סבבה, לא אחת כמוה

../images/Emo221.gif איפה ההוא עם התמונות?!?!? ../images/Emo221.gif

היה פה אחד ששם מידי פעם תמונות של מה שקורה בוילה איפה הוא!?!?!?! אחרי זה בא איזה מפגר ואמר לו להפסיק עם זה ת ח ז ו ר! אני בעבודה וזקוקה לחמצןןןןןןןןןןן

omer719

New member
אל דאגה! הוא ישוב בקרוב.

הוא פשוט בצבא, בדר"כ הוא פה רק בימי חמישי-שבת.

BeN ShaDe

New member
"האחות הקטנה של האח הגדול".

תוכנית שמשודרת כל יום ב-22:30 בביפ ומסכמת את היום בבית "האח הגדול". תוכנית שמסכמת כמו הדו"ח היומי בערוץ 20 , אבל רק שזה יותר מצחיק וחצי שעה מוקדם יותר. וכמובן , אפרת אברמוב.
בכל יום מתארח בנאדם אחר בתוכנית לצד אפרת אברמוב ואתמול זה היה ארי שמאי שהיה פשוט ענק!
מישהו עוד ראה?

יעלי102

New member
חולש?

יש מילה כזו? מה זה השי הזה? טיפוס דוחה, חייב להכניס את עצמו בכוח לכל סיטואציה בבית, גם אם לא קשורה אליו ו"לעשות סדר". מנסה בכוח להראות שהוא חכם ומוצלח כשבפועל אם תשימו לב הוא אומר הרבה אבל לא אומר כלום !! ועוד משתמש במילים הזויות שבכלל לא קיימות. חוץ מלצעוק הרבה ולעשות "סכמות" על התקציב הוא ממש תת רמה. הוא "לא יכול לחיות בלי לשתות" - מה זה ? אולי גם בלי כמה ג'וינטים הוא לא יכול ? אז שבתקציה לשבוע הבא יבקשו קצת חשיש וניירות גלגול.... האנשים בבית, מרוב שהם חלשים או טיפשים, עושים ממנו מלך. יש לו מזל שאני לא בבית, הייתי משתיקה אותו אחת ולתמיד. מילה על ההפקה: לא מספיק ללהק: דתי, ערביה, צפונית והומו. היה אפשר להביא אנשים הרבה יותר מעניינים עם אופי ותוכן שיעשו קצת בלאגן ואקשן בבית....חבל...

למעלה