שירשור דיעות על הפרק - חשיפה ב- 19:00

pafe

New member
האבא באח הגדול

דעתי עינב לא תוכל להיות חופשייה בדירה בגלל הכנסת אביה לדירה!!!

ערוץ20

New member
בכבלים ערוץ 20 שידור חי 24 שעות !

ולא רק באינטרנט. למי שבמקרה לא מעודכן.

Major Sam

New member
דעתי על המתמודדים

לאון נראה מקסים, איך שהוא ישר רץ לכל מי שמגיע ומנשק ומחבק אותו, הייתי רוצה שהוא יהיה החבר הכי טוב שלי! מינון הצפונים גבוה מדי העינב הזאת מעצבנת בטירוף, עלק "אני בחורה מסורתית" וכל הציצי שלה בחוץ. איך היא לא מתביישת??? שפרה נראית מקסימה גם ואת כל השאר אני לא זוכרת.

כל כך אופייני לחלטורה הישראלית האתר שלהם תקוע

השידור בטלוזיה עם תקלות סאונד. אתר האינטרנט לא עולה ובטח כשיעלה יעלה תקוע. ככה זה בישראל הכל חלטורה של מפיקים רוכשי זכויות שידור. כמו השרדות רק בערוץ 2. הרי ידעתם ידעתם שביום הראשון יכנסו מליון

ido100

Member
לא תמיד קשור לחלטורה

גם אצלי האתר (האח הגדול ישראל) סבל מאיטיות רבה. נכנסו בשעות הערב אתמול קרוב ל100 אלף גולשים. זה צוואר בקבוק לא פשוט גם עבור אתרים ענקיים. אצלנו כבר סידרנו את הבעיה של האיטיות, אני מניח שקשת גם עובדים על כך במלוא המרץ

daveharris77

New member
אפשר לראות את זה מצוין דרך תוכנת p2p חדשה

נסו לראות את זה דרך וויבי ותראו את ההבדל. צריך רק להרשם, ואז אפשר לראות

omer719

New member
באתר האינטרנט של קשת.

חיפוש של קשת בגוגל ושם לחפש קישור לאתר האח הגדול, אבל זה רק עלה זה עדיין לא משהו, לדעתי ממחר זה כבר יסתדר ויהיה נוח לראות יותר.

ערוץ20

New member
הם לא מגובשים. משעמם. סנובים כאלה.

ישראלים חסרי כישורים חברתיים. חוץ מליאון אך ליאון מגיע מעולם אחר אז קשה לי לפרגן לו למרות שהוא מוביל שם.

אני מסכימה איתך

בחורה טיפשה שהמהירה שהיא הכי חתיכה בעולם שהיא מתחברת עם אנשים רק מתוך אינטרס, שאמרה לבעלה שיחליף לטבעת יהלומים יותר רצינית כשהוא הציע לה נישואים וגם שמאיה בוסקילה החברה הכי טובה שלה..ואחת שמאיימת תזהרו גם הקרובים אליי אני רוצה כסף היא תעוף מהר

היא מגעילה,צריך להעיף אותה היום

סנובית,וחושבת שהיא יפה!!!!! אם כבר מדברים על יופי,הבחורה הערביה הכי יפה. וההיא עם ה"שימלה הצהובה"מה זה הדבר הזה שלבשה,ערימת סמרטוטים עם המחלבות שלה לגמרי בחוץ, השתרעה כמו פרה והעניים שלה יצאו משאר הבנות החטובות

Antonio Montana

New member
מישהו פלט שם משהו לגבי המיקום...

ה"גברים" דיברו בבריכה על האקלים, ומישהו, לא ברור מי, אמר משהו לגבי "כן, זה בירושלים". עכשיו בשידור ישיר באינטרנט. נו, עכשיו כולם יודעים.

Sole Survivor

New member
זה לא סוד

המיקום בנוה אילן ארז טל אפילו אמר לעודד בן עמי ניראה לי, אנחנו שכנים בוא חבקר או משהו כזה...

למעלה