שירשור דיעות על הפרק - חשיפה ב- 19:00

נטס

New member
מרגיז ביותר, לא?

טוב, אז אחרי פרק פתיחה חביב אבל קצת דל בריגושים, התחילה התוכנית. הופתעתי לטובה שבשידורים הדיגיטליים הקדישו ערוץ שלם שבו שידורים רצופים מהווילה.. אבל מה? רבע שעה שלמה המצלמה על האבא הדורבן, ישוב בחוץ ומעשן, בזמן שכל שאר הדיירים מנהלים שיחות הכירות.. את השיחות דווקא שומעים.. וכשסוף סוף השידור עובר למצלמה אחרת, עדיין שומעים סאונד ממקור אחר.. מה עוזר לי שמראים את עינב בוכה ונעמה מנחמת אותה, אם ברקע שומעים רכילות על מי נשוי ומי לא במקום את השיחה שלהן? מה זה עוזר? זה עוזר לרשת, שמפרסמים את הלינק בתחתית המסך, ובשניה שנכנסים לאתר, מקבלים סטירה של פרסומות לפרצוף.. והאמת? אפילו לא צלחתי אחת כדי לבדוק אם לפחות יש חיבור בין הסאונד לתמונה... אז נכון שהם צריכים לעשות כסף ופירסומות זאת הדרך הכי יעילה (כאילו שחסר, הרי שילמו להם הון כדי שלמשל בקבוקי המים שישתו יהיו של חברה כזאת ולא אחרת..), וזה מקובל, אבל אל תתימרו לתת לנו ערוץ של שידורים מהוילה, אם כל מה שאנחנו מקבלים זה את השאריות של העריכה... ובלי קשר בכלל, עם לאון ובוריס למדתי בביה"ס, ואני חייבת לאחל להם בהצלחה.. את בוריס פחות הכרתי, אבל לאון מותק של ילד, אז בהצלחה לשניהם!

omer719

New member
אבל אלו בעיות טכניות זמניות.

ההאתר והערוץ רק עלו, בדוק זה לא יהיה ככה 100 ימים... אני מתאר לעצמי שעד מחר זה כבר יהיה נורמלי.

נטס

New member
נקווה...

ובינתיים מפספסים את השיחה הראשונה בין הגזען לרנין... ממש חבל, זה לא פורמט שבו יכולים להרשות לעצמם פאשלות כאלה...

marceloros

New member
מנהל
לאון באמת מותק ../images/Emo8.gif

חוץ מפאשלות קטנות, דבר אחד לא הבנתי: הם יצאו לבריכה והמצלמה שטה מהקהל לחצר, כאילו להראות "עפנו ונכנסנו לוילה", היה יפה אני מוכרח לומר. ואז הלפלף מצהיר שהחברה לא יודעים אבל מחר כבר מדיחים את הראשון, רגע, אז איך הם לא שמעו? כבר לא שידרו את זה בהגברה?

נטס

New member
מי יודע..

בכל זאת היה דיליי מסויים, אולי לא שמעו..

XP PROF

New member
רואים? לא רואים?

עשו הרבה רוח אבל מפשלים לא מצליח לראות כלום בשום מקום מה אתכם?

תכלס אחרת זה היה ממש משעמם

חייבים להוסיף עניין כי אחרת אני לא מבין מה מעניין לראות מספר אנשים לא מוכרים באותה דירה?

omer719

New member
../images/Emo45.gif גם יש את האחים התאומים.

ביחד זה כבר יהיה הרבה יותר מעניין, בכלל אהבתי את הקאסט הזה, ואני כבר רואה את המריבות שהולכות להתפתח בקרוב, נראה לי יהיה מעניין

אורישקי

New member
בינתיים דעתי:

אלא שממש אהבתי: צבר חמוד,חכם ואיכותי רנין מתוקה,חכמה יפה ומיוחדת ונסיה(ככה קוראים לה)גם נראית אופציה לפייבית ג'ני חמודדה ושפרה נראית נחמדה ואיתי גם נחמד... עוד כמה נחמדים: האחים אחלה,ההומו הורג אותי קרן ואשר הראשון והמעצבנים: מיקי נראית קרציה הזילברמן הזה,גם אני מעכשיו זילברמנפובי ההיא מאשקלון מעצבנת
וההוא השחצן שאמר שאם לא יהיה לו נוח הוא יקום וילך

omer719

New member
חחח אורישקי! ברוך הבא לפורום../images/Emo24.gif

אני דווקא אהבתי את מיקי, היא נראת חמודה כזאת, אבל לך תדע, זה יכול להתפתח להרבה כיוונים אצל כל אחד, נצטרך לחכות עוד קצת בשביל להיות בטוחים

אורישקי

New member
עומר../images/Emo24.gif

בדיוק עכשיו אני קורא את המצעד והמשימה בקוטב... וכן,אני ואמא שלי כבר התמכרנו,מקווה שהתוכנית תהיה באמת טובה ולא כמו הישרדות(בהתחלה נראתה טובה ואז הדרדרה). ולגבי הגולשים שרציתי להביא מכוכב אחד מהם אמר שהוא לא מת על ריאלטי כזה. אחת מהם באילת ותחזור מחר עד כמה שידוע לי,ואחת מהם לא שלחה לי תגובה.

למעלה