שירשור דיעות על הפרק - חשיפה ב- 19:00

chingoya

New member
ונסה אהובתי

איזו תוכנית מעפנה - תוך יומיים 20% יאבדו עניין, ועד לגמר לא יישארו הרבה מלבד הגלעין הקשה, בדומה לכוכב נולד הפתטי. בחירה הזויה של אנשים, אבא ובת, ערבייה אחת בלבד, הומו, ואח תאום שמגן עליו. שוב אין אתיופים.. שוב אין הרבה מבוגרים... וגם זה שנבחר לא מתאים, סתם צ'כצ'ך מאיזה גטו בדרום הארץ. טוב שיש את ונסה, השכנה (יחסית) אלי, כזה דבר יפה, חבל שהיא מתבזה בתוכנית כזו.

פנומן 72

New member
שיא חדש ברדידות

מתמודדים נרקסיסטים ועלובים, אפסים אחד אחד. אני בטוח שגם לא שמו בדירה פח זבל כי הזבל מסתובב בדירה חופשי. טוב לדעת שלפחות כל פעם הצופים מוציאים את הזבל מהדירה ...

התייאשתי איפשהו באמצע |פסטרמה|

אחרי איזה 8 מתמודדים שהוצגו אני התייאשתי... היה דיי משעמם, אני מקווה שבפרקים עצמם לא יהיהכל כך משעמם... אהבתי בקצת שראיתי רק את לאון XDDD הוא מצחיק נוראא ואני באופן כללי אוהבת הומואים. תגידו, אסי עזר מצטרף לארז טל להנחייה או שזה היה חד פעמי?

ny22

New member
מנהל
ראיתי את הפרק ויש לי כמה שאלות....

קודם כל, יש הרבה דברים שההפקה עשתה בשביל להעלות את הרייטינג, למשל: עינב ואבא שלה (ההפקה הייתה עושה משהו כזה בכל מקרה). גם סוגי האנשים, ההפקה ניסתה ליצור כמה שיותר ניגודים כדי שיווצרו מתחים. שני דברים שלא ממש הבנתי: מה זה המפתח שהיה על הצוואר של כל אחד מהדיירים? אמרו שהם נפרדים מהמשפחות ל-100 ימים, אבל המתמודדים היו עכשיו כמה ימים בבית מלון, מה שאומר 100+ לא? שיהיה לכולם בהצלחה!

omer719

New member
המפתח על הצוואר הוא חלק מהתוכנית-

זה יהיה כמו מין טקס כזה שה- 2 שיעלו להדחה יחזירו את המפתח ורק מי שחוזר מקבל את שלו. ובקשר לבית המלון אין לי מושג.

מגי33

New member
כמה תקלות בהוט בערוץ 20 לא שומעים את המתמודדי

את המתמודדים ובאינטרנט באתר קשת המצלמות פעם עובדות ופעם לא לא זז ולא שומעים חבל.

דנדוש31

New member
משהו לא מסתדר לי לגבי הקאסט והחוקים

מצד אחד החוק אומר שהדיירים הם אנשים שלא מכירים אחד את השני ולא נפגשו מעולם ושהם הולכים להתנתק מהמשפחה לגמרי למאה יום, מצד שני מכניסים שני אחים ואבא ובת שמכירים אחד את השני והם בני משפחה , שזה מעמיד אותם במצב שונה מהאחרים שזה לא כל כך פייר . ואני יודעת שגם בבריטניה היה זוג נשוי שנכנס לוילה בגרסה הבריטית , ובכל זאת .

אקסיומה

New member
לא יודעת מה איתכם...

אני לא מסוגלת להמשיך לראות את זה. זו אשכרה תוכנית לאנשים שאין להם חיים ובא להם לעקוב אחרי אחרים 24 שעות. ראיתי את המתמודדים וחשבתי לעצמי "אוקיי, ו...?" אז מה חידשו לנו כאן בעצם? הביאו בכוונה אנשים שיביאו רייטינג, ובינתיים הם לא מספקים את הסחורה, ובאתר שמדר 24 שעות ביממה יש בעיות סאונד קשות, כך שחצי מהדברים שהם אומרים פשוט לא שומעים, וכל מה שהם עושים זה לברבר וללכת מקצה אחד של הבית לקצב השני ולבלות בבריכה. אז יש שם שני סטודנטים שמחפשים אהבה, אמא אחת שחברה שלה זו מאיה בוסקילה, פרחה מאשקלון שחושבת שהיא סופר מודל, צפונית מהרצליה פיתוח, שני תאומים- אחד מעצבן.. השני סתם הומו, כמה כאלה שמאוהבים בעצמם, ערביה, דתי, איש עסקים אחד עם תספורת גרועה שממש עיצבן אותי, חרדית לשעבר שעשתה מהפך (את מי זה מעניין?), דוגמנית צרפתיה שאוהבת סוסים, ואבא אחד שחושב שהוא דורבן. מהר מאוד אנשים יאבדו עניין בתוכנית הזו.

omer719

New member
אז ככה -

הבעיות הטכניות הם זמניות כמובן, ובקשר לעניין של הקהל, זאת ממש לא התוכנית הראשונה מסוגה, זה פורמט שפועל במעל 70 מדינות ולא רק עונה אחת וזהו, אני חושב שהם לקחו משהו מנצח, ואתם עוד תראו שיהיו אנשים שזה יעניין אותם עד הסוף. אבל כל אחד ודעתו ואני מקבל את זה לגמריי

Nenitaa

New member
אני לא מצליחה לראות באתר קשת

ניסיתי מ-3 מחשבים שונים ואני רואה מסך שחור איפה שאמור לעבוד הסרטון (ורשום ליד זה "מושהה"). רק לי זה ככה? מה עושים?

ROS69

New member
האח הגדול -תוכנית השנה

רצינו כור איתוך וקיבלנו אותו אנשים מכל עדה ודעה אפשרית נכנסו לווילה(למעט אתיופים) יהיה מעניין ומרתק לראות את האינטרקציה שתווצר שם במהלך הזמן בין הקצוות השונים שמצואים בווילה מקווה ויודע שהתוכנית אכן תספק את הסחורה ותיצור מתח ספיקולציות וחווית צפייה אתם עוד תראו האח הגדול תהיה תוכנית הראליטי הנצפת ביות הקיץ הזה! אין מה לומר הרעין שלהכניס אנשים כ"כ שונים לבית אחד הוא ממש ניסוי במעבדה שגם לו כמו כל ניסוי אחר שעושים במעבדה יש סיכונים ומה שיפה כאן שאנחנו עדים לנסוי שכזה בשידור חי ואף לוקחים חלק ממנו ע"י בחירת הפיוריט שלנו

chingoya

New member
זה הולך ונהיה משעמם

כל יום כמעט אותו הדבר... כמו החיים שלי... מדכא... ...

אני הולך לתקוע את יוסי בובליל בגרון של עינב!

אין מצב שהיא תפתר ממנו, אני הולך לטחון SMS-ים :) חחחח איזה באסה להיות סגור עם אבא 3 חודשים :))))))))))))

וואי נראה לי תוכנית מגניבה רצח!!!!!!!!!!!!

אבל שאלה- יהיה אפשר לראות אותם 24 שעות באתר?? ואיזה קוד צריך? צבר מהמם!!!

omer719

New member
הקוד זה כרטיס כניסה לתוכנית.

בשביל להצטרף לתוכנית(לא יודע איך זה יקרה בדיוק:S) והיה כתוב באתר ובאינטרנט שיהיה אפשר לראות הכול באתר ובערוץ 20 לבעלי ממיר הוט, 24 שעות מתי שרוצים.

omer719

New member
../images/Emo41.gif מ- 23:00 בלילה היום הערוץ יעבוד! ../images/Emo41.gif

ערוץ 20 לבעלי ממיר הוט בלבד, למי שאין הוט אפשר גם לראות באתר באינטרנט, והאתר מופיע בקישורים של הפורום(התפריט בצד שמאל למטה יותר), תהנו!

למעלה