שירשור דיעות על הפרק - חשיפה ב- 19:00

actress

New member
מרוב שהצטרפתי ליותר מדי קבוצות אני לא יכו

יכולה להצטרף אז שלחו לי הזמנה ל michal nevo תודה

marceloros

New member
מנהל
וידוי (עומר בשבילך)

בתור האח הגדול של רובכם אני מתוודא: צפיתי בפרק הראשון, אני אפילו מחובר בלייב עכשיו. מסתבר שזה דומה ושונה ממה שחשבתי. בסדרה הזו בניגוד לפרדייז שבמקרה תתחיל עוד יומיים, זה יותר מבוסס על 1984 של אורוול מאשר על התת רמה המינית של פרדייז. אלא מה? בישראלי כווווולם צעירים ורק בתור המבוגר וגם הערס שהיה חסר הוסיפו פתאום את האבא של. אני מחכה כבר לעשות השוואת גילאים נוספת של התוכנית הזו מול חו"ל, אצלינו זה תמיד הופך לדוגמניות. ומי מעניין באמת שם? הערס הזקן שנדחף לתוכנית של הבת שלו, מבאס אותה, מפשל אותה וכדומה. אני מת כבר לראות אותו תופס את ליאון בגרון "בואנה יא לפלף נושך כריות שכמוך אני אמלוק לך את הצוואר" לסיום חוץ מלילה טוב ובתור הזדהות איזורית: קדימה שיפרה !

omer719

New member
מרסלו הכול קורה לו!!!

קודם כול תודה על התגובה, אני שמח שצפית ולא קטלת בלי לראות, וגם אני חושב שהיה צריך להכניס לפה קצת יותר מבוגרים, אבל אין מה לעשות ככה זה בארץ. ושפרה באמת נראת אחלה מתמודדת, אני גם מקווה שהיא תגיע רחוק

marceloros

New member
מנהל
חכה חכה אני בדרך לוילה

הקטע של מספר המזל ומי עדן נראה לי מופרך בישראל כמו בישראל. לפני שמכניסים את המספר בטח נותנים פרטים...ואז עם מרסלו הכל קורה לו המתנחל המטורלל, עוד יגידו לי שזכיתי. למרות שבריאליטי, למרסלו זה לא קורה לו.

sdavid1

New member
לא הבנתי

איך הולך כל העניין של ההדחות? איך מדיחים? הרי אין משימות וכל השטויות האלו

omer719

New member
יש משימות אבל.

המתמודדים יעברו משימות, בגרסא הבריטית המנצח במשימה בוחר 2 והם עולים לקהל והקהל מדיח אחד.

ממש מאכזבים ערוץ 22

הסאונד גרוע יותר מדי גבוה וגרוע. גם האנשים שמדברים שם בכלל לא מראים את הפנים שלהם..מראים לנו דמויות של אנשים שלא קשורים לשיחה שאנו שומעים ברקע.

omer719

New member
../images/Emo41.gif כל הבעיות סאונד תוקנו לגמריי ../images/Emo41.gif

אפשר לראות בכיף, כל מי שמראים גם שומעים אותו טוב, ואין שום בעיה יותר, וגם באתר פעל לי אז מי שלא פועל לו שייבדוק את המחשב שלו או את הדפדפן אינטרנט. צפייה מהנה!

britmel

New member
נשמע מעניין ביותר :) ../images/Emo51.gif

אני בעד שפרה ולאון :) מישהו מהם ישאר עד הסוף לדעתי ..:)
לכולם :) מה הקטע של להכניס את האבא שלה???. ( נראה לי הוא יעוף מהר... חחח אני מקווה )

ON IT

New member
טעות בגרסא הבריטית.

בגרסא הבריטית, כל המתמודדים בבית בוחרים ב-2 אנשים ואלו עם רוב הקולות עולים להדחת הקהל. המשימות רק קובעות אם הבית יקבל תקציב בסיסי של פאונד ביום לכל מתמודד במידה ויפסידו, לבין אם יקבלו תקציב של 10 פאונד ביום לכל מתמודד אם יעברו את המשימה בהצלחה. בקיצור תתכוננו להרבה מריבות, השתכרויות ואידיוטיזם מוקצן. תודה לאל שזה השבוע האחרון של ביג בראדר בבריטניה.

אהלן אחים לא ראיתי תפרק הראשון ובא לי לראות

עכשיו, יש מצב שיש את זה באיזה שהוא אתר או שמשדרים את זה לייב?.זה לא אמור להיות ביכלל 24 שעות שמצלמים אותם איפה אפשר לראות את זה ערוץ מיוחד?.תנו תשובות בחייכם תודה מראש אנשים טובים!

ראו כבר משהו - תענו לי בבקשה

רק עכשיו הצלחתי להכנס לשידור החי באינטרנט לא עבד לי עד עכשיו, האם ראו כבר עירום כלשהו ?

RageBot

New member
מיותר ודפוק חושרמוטה

קבוצה של צפונים סנובים מפגרים, שאחת מהן היא ערביה צפונית (מי היה מאמין הא?), אחד מהם גיי צפוני, ו...זהו אה, ויש את האבא של ההיא. קאסט משעמם חושרמוטה, כולם אותו דבר, כל הבנות אפילו נראות אותו דבר (חוץ משפרה וההיא שאבא שלה שם). גם התוכנית מפגרת ממש, מה הרעיון בזה? אני לא צופה בטלוויזיה רק בשביל לראות אנשים מדברים אחד עם השני, או רבים אחד עם השני, מה הטעם? חוץ מזה שהעקרון שהקהל קובע לא רק מי מודח, אלא אפילו גם מי מנצח, מוציא את כל הפואנטה מהצפייה בתוכנית, הרי לא יכולה להיות שום אסטרטגיה, שום חשיבה, שום תכנון של המתמודדים, כי הרי הם לא יכולים לדעת מה הקהל בבית חושב, וחוץ מזה, אין שום מצב בעולם שחביב הקהל יצא מהתוכנית, התוצאה שלה תיקבע כבר בשבוע הקרוב, ואז בשביל מה להמשיך לצפות?

RageBot

New member
חוץ מזה שצבר בטוח ינצח כבר

הרי הוא הכי כוסון, הוא יקבל את קולות הפקאצות חסרות החיים שכל הזמן רואות טלוויזיה.

למעלה