שירשור דיעות על הפרק - חשיפה ב- 19:00

omer719

New member
פשוט נשמור על שפה נאותה והכול יהיה בסדר.

אין בעיה להביע דיעה גם שלילית רק לדעת להביע אותה נכון, ולא לשכוח שאנחנו פה בשביל להנות ולא לקלל ולהתעצבן. שהות נעימה

לאון הגיי ושפרה נראים כמו הפייבוריטים שלי

בי פאר! חחח לאון ממש הרג אותיXD איך הוא היה הראשון שאשכרה קם לחבק אנשים שם, ואז התחילו לחקות אותו ולחבק כל אחד שנכנס
הוא כזה חמוד! ושפרה גמכן, חמודה וממש יפה
אה, והערביה מקסימה. וצבר שפוי.
לשאר פחות התחברתי. הרוב שם שחצנים בטירוף, ותאמת? אין להם תכלס ממה להתלהב. הם בכלל לא משו לטעמי 3: סתם אנשים רגילים ושחצנים. ומסכנה ההיא עם האבאXD איכ, לא אהבתי אותה בכלל. פרחולה.

הדבר הכי טוב שיצא מהתכנית הזאת

יש לי עכשיו תחליף למצלצלים :) חח נשמע בינתיים משעמם אש. מילא זה היה כמו הישרדות שיש להם משימות כל הזמן, אבל לראות רק אנשים מדברים או אוכלים זה נראה לי אחד המשעממים XD יש כמה דברים מעניינים (שלא כל כך אכפת לי שהם מניפולציות של ההפקה, כמו עינב ואבא שלה ביחד בוילה, העיקר שיהיה מעניין [לא, זה כבר לא באופנה לצעוק "עבדו עליכם!!!" כמו בהישרדות]) אבל בודדים. אני מחכה לפרק הבא ועכשיו תראו 80% רייטינג לפרק הזה.XD

ואני מתכוון מניפולציות של ההפקה במרכאות

למרות שנראה לי קצת הזוי שארז טל פנה מיוזמתו לאבא שלה והציע לו להכנס לבית. יש לי הרגשה שהוא הלך לאודישן כמו הבת שלו

Daniel44862

New member
../images/Emo41.gifהאח הגדול לייב - ערוץ 20 בהוט../images/Emo41.gif

באמת חבל שאי אפשר לשלוט בזה, שזה לא אינטראקטיבי

../images/Emo45.gif

ממש מעצבן, שמים על אבא של עינב שיהיה לי סיוטים>< והסאונד שלהם ממש ממש גבוה! זה אצלי בווליום הראשון!! [בדר"כ זה על 10..]

omer719

New member
זה חבל באמת...

אבל אין ברירה, ואל תשכחו שהערוץ נפתח לפני 20 דקות בדיוק, ברור שיהיו בעיות טכניות, בערך ממחר זה יתחיל להיות נורמלי אין מה לעשות.

די משעמם בינתיים

חבל שאין כתוביות, זה היה מקל (אני מבין שזה שידור חי, אני מקווה שלפחות ישימו בשידור מחר) קשה לעקוב ככהXD

Daniel44862

New member
זה מעצבן ששומעים משהו ולא רואים אותו

זה מעצבן ששומעים משהו ולא רואים אותו כלומר אני שומע שיחה של 2 אנשים והמצלמה מראה לי מקום אחר(אני מדבר על הערוץ)

נראה שזה בכוונה ככה

המצלמה הסתובבה וברגע שקלטה את אלו שמדברות ישר הסתובבה למקום אחר

flore1

New member
למי שייש פייסבוק מוזמן לקבוצה של האח הגדול

בפייבוק!

למעלה