שירשור דיעות על הפרק - חשיפה ב- 19:00

נכון במחשבה שניה

צבר באמת מרגיש לי כמו פוזאיסט במסווה (אהבתי את ההגדרה חחח) אבל הוא עדיין מהמם!!

הוא לא יחזיק,

בסוף זה יצוף אך, שיפרא עתידה להפתיע , יש לה קול כובש וחזות אינטליגנטית...

xCxD

New member
נראית תוכנית חמודה

כולם נראים שם סבבה, אף אחד לא ממש נראה מעצבן, חוץ מהערן הזה
. כאילו אתה גם נרקיסיט שחצן שחולה לעצמו על התחת, גם שובניסט, גם הומופוב, גם גזען, יש איזה עוד פרט כזה לספר שידעו איזה איזה אדם זהב אתה?
, מקווה שהוא יעוף ראשון מחר. בכל מקרה נראית תוכנית חמודה, ואני מקווה שהיא לא תפול מהמקור...

JoNy Boi

New member
כן כן אין מניפולציות של ההפקה.

הם כבר כתבו תסריט! חחחח האבא והילדה נפגשים, ההומו וההומופוב רבים, הערביה מרביצה ליהודי. מה אני יגיד לכם קשת לכו ישר לאוסקר..

omer719

New member
../images/Emo45.gif זה ממש לא תסריט.

הם חייבים להביא אנשים כאלה, שיהיה מעניין, אבל מעבר לזה מה הם עוד יכולים לעשות? לשכנע אותם לריב? יש מצב שהם יסתדרו אי אפשר לדעת, אבל אם הם יביאו רק אנשים "רגילים" וכאלה זה לא יילך ויהיה משעמם. הבחירת מתמודדים זה אמור להיות ההתערבות היחידה של ההפקה, אבל נחכה ונראה!

xCxD

New member
זו המטרה של התוכנית, מה אתה רוצה שיביאו 16

אנשים שהם אותו דבר? מה יהיה מעניין בדיוק בזה?

asafasaf26

New member
הצבר הזה כוסון!

לא הייתי מתנגד להזד.. איתו חחחחחחחחחחחח. נראה לי כל הבנות בבית נדלקו עליו. וגם ההומו.

JoNy Boi

New member
וזה רק מראה איזו תכנית תהיה לנו.

פאקצות והומואים מתחרמנים על הטלוויזיה >< אוי ואבוי.. אנשים פשוט תורידו פורנו וזהו, זאת עדיין תכנית ריאליטי, אתם זוכרים לא?

omer719

New member
אתה שוכח שזאת לא תוכנית ראשונה מהסוג.

זאת התוכנית ריאלטי הראשונה בעולם שמשודרת ב- 70 מדינות, וזה פורמט ידוע ומוכר שגם היה משהו בסגנון בישראל(פרוייקט Y), ואני אומר לפני שקוטלים לגמריי לתת הזדמנות, זאת הייתה רק חשיפת המתמודדים לא מעבר... נראה מחר ונחליט

JoNy Boi

New member
כן, בוודאי שאני נותן לזה הזדמנות..

אבל מעצבן אותי שאנשים לא עושים הפרדה בין דברים, בתכלס להגיד תאמת לא בא לי שהפורום והתכנית יהפכו למפלט ילדות בקוקיות שמפנטזות על אתה יודע מה זה הכל..

ערוץ20

New member
אני לא מחבב את המשתתפים\ות

חבל. נראה אם אשנה את דעתי בהמשך.

דעתי על המתמודדים

מיקי- פלצנית יתה חייבת להביא את מאיה בוסקילה בשביל הפוזה, ופימפמו אותה ואת בעלה כל היום בפרומואים, סתם פאקצה... עינב-חיה בסרט משל עצמה, אבל אני מרחמת עליה הביאו את אבא שלה... התאומים- ההומו חמוד רצח אבל נראה לי שבאיזשהו שלב הוא כבר יתחיל לעצבן, והשני סתם למל"מ כזה.. זילברמן- באמת חתיך עוד אין ממש דעה עליו, חבל שהוא פתח את הפה מוקדם מדי תכלס... צבר- חתיך הורס נראה מה יתפתח איתו, נראה לי נדלק על כמה בנות. הבעל בית קפה- חמוד דווקא חחחח אהבתי את האטיטיוד שלו... וונסה- מתוקה לאללה!! הייתי משדכת אותה דווקא לאיתי איתי- לא יודעת עדיין.. אבל חמוד בסה"כ שפרה- מהממת לדעתי מיוחדת וחכמה.. ג'ני- פסדר... אשר- נראה לי הוא יהיה אב הבית קרן- חייבת לרדת מהעץ ומהר! האמא השניה- חמודה מי עוד יש???

ערוץ20

New member
גם הפורום הזה הוא סוג של ראליטי!!!

רק שלא אחסם על ידי הנהלת פורום האח הגדול.

למעלה