שירשור המפגש

liaaa

New member
שהשחקנים יחליטו

שהשחקנים יחליטו כל אחד אומר משה נוח לו שהמקום יתאים לשחקנים ולא רק לכם אולי גם לא כל השחקנים רוצים להיפגש איתכם תישאלו אותם קודם אל תחליטו סתם מקומות . וגם יש פה ילדים קטנים שלא יכולים לבוא לכל מקום

sisoo1

New member
לא אנחנו מחליטים אנשיםם!

אתם לא מבינים שזה ההפקה צריך לדבר איתםםם גור אמר שהם אלה שצריכים לאשר את המפגש או משו כזה אז שמשהו יצור קשר איתם והיכ טוב זה בעזריאלי מי שחושב כמוני שילחץ

sisoo1

New member
קשורה בזה

שהם שחקנים שלה השחקנים תלוים בה הם צריכים להקשיב להפקה ואם ההפקה לא תרשה ולא תקיים מפגש אז לא יהיה כה נריאה לייי

liaaa

New member
../images/Emo163.gifמה קשור להפקה

מה הם צריכים לשאול את ההפקה הם מזה קשור לההפקה

adiiiii

New member
אנשים כנסו יש לי הודעה...

גור אמר לי שהם לא יכולים לקבוע כלום בלי ההפקה ולדעתי הם צודקים כי זה כמו יום עבודה וזה כאילו השחקנים מאוד היו רוצים לפגוש אותנו (לפחות לדעתי) אבל זה דורש מהם זמן וכסף. חוץ מזה שאם ההפקה עושה דבר כזה אז יהיה מקום מסודר והכל.

1dana1

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gifאז יש לי הצעה כנסו כולם ../images/Emo41.gif

שהמנהלים של הפורום יפנו לתפוז.. ויפנו להפקה.. וככה הכל יסתדר.. המנהלים צריכים להתערב גם..

אז כבר עדיף..

אז כבר עדיף שההפקה תעשה את זה...ושיזמינו רק את מי שבאמת באמת באמת אוהב את ראש גדול!(כמוני...חחח...) וככה יהיה יותר מסודר ולא יהיה באלגן! מה אתם חושבים?

1dana1

New member
לא הבנתי משו

מזתומרת רק כל מי שבאמת אוהב את ראש גדול?

keton13

New member
חחחחחחח

בטח יעשו לנו חידונים,ומי שמצליח מקבל סיסמא,לכל אחד סיסמא שונה וככה שבאים למפגש צריך להגיד סיסמא

s h l a g e r

New member
חחחחח לי אין בעיהה זה כולה 10 ק"מ

בשבילי הלוואי למה לא גרנאד קניון?! מרכז כרמל חוף הים בחיפה? יש עוד מלא מקומות יפים לב המפרץ כבר פאסה...

keton13

New member
נוווווו

כבר קבענו במרכז,בתל אביב. עכשיו תתחילו לדבר על יום ושעה ועזבו את זה

למעלה