שירשור המפגש

1dana1

New member
../images/Emo141.gif ת"א הכי הכי טובב

אני גרה בראשון ואני יגיע עד תל אביב בשביל הפגישה !!

../images/Emo141.gif גמני בראשון ות"א זה בסדר../images/Emo70.gif

הייתי במלא מפגשיי פורומים שמה
על הגג בקומה-3.... אבל הבעיה שלפניי כמה חודשים התחילו בנוהל שסוגרים את הגג בערך ב-5 וחצי-6 אבל עדיי אפשר להיות בקומה האחרונה יש שם מלא מקום
ואפילו פגשנו שם את קובי פרץ
ומכל הארץ יש רכבות/אוטובוסים לעזריאלי ככה שזה יוצא מצויין

יאפ אם עושים זה בת"א הבעיה

שבפרק הירקון קבענו שלא כי זה בחוץ וחורף...אני לא מכירה תמקום אבל זה עדיין לא אפשרי...!!!!1 טוב אז קבענו בת"א.... ובקשר להערה...תאמת לא אכפת לי ש200 איש יבואו לבית שלי...חחחח אבל תאמיני לי שלא יהיו 200 איש....50 גג

shirel 1211

New member
לא נראה לי....

בכל אופן,אנחנו יכולים לקבוע בים שהוא אביבי כזה ולהפגש!

בעזריאלי נעשה../images/Emo70.gif

זה קניון ומקום מרכזי מאוד בארץ
ומה את צריכה כל כך הרבה אנשים
אפילו למפגש פורום ל הפורום הכי פעיל בתפוז לשעבר באו 30 ילדים
לא צריך כל כך הרבה

A d i 1 3

New member
כנסווווו כולם!!!!!!

אוקיי קראתי כאן הכל! אני ממש בעד לעשות את זה בתל אביב! הכי נוח לרוב... אז שאלו את השחקנים... נחליט על מקום (בת"א), על שעה... על יום... וזהו!

ט ו פ י 2

New member
כולם- כנסו!!!!!!!

דבר ראשון- לדעתי בחיפה זה יהיה מעולה אבל חייבים מקום שגם השחקנים ירצו, ושיהיה להם נוח!!!! דבר שני- צריך להחליט על שעה טובה, נגיד 18:00 בערב, כי אם ילדים לומדים עד מאוחר ולוקח להם זמן להגיע ממקום מגוריהם, הם לא יצליחו להגיע אם זה יהיה מוקדם דבר שלישי- זה חייב להיות בחופש כלשהו ולא ביום לימודים רגיל בגלל הסיבה השניה שרשומה פה!!!!!!

adiiiii

New member
תקשיבו

זה יהיה בטוח בתל אביב הבעיה היא איפה בתל אביב ואל תגידו בקניון כלשהו כי צריך מקום שרק אנחנו ניהיה איתם משהו סגור כי זה ערב וקר ויש מצב שירד גשם אז צריך לעשות באיזה מתנ"ס או משהו כזה אם מישהו פה גר בתל אביב ומכיר איזה מתנ"ס אז שירשום פה . תודה

keton13

New member
עדיף בעזריאלי

כמו ששמעת,יש פה אנשים שלא נראה לי שמגיעים לתל אביב הרבה,למרות שלי אין בעיה עם המקום,אנשים לא כל כך מתמצאים בעיר,ולעזריאלי הכי קל- הרכבות מגיעות ישר לעזריאלי,לא צריך ללכת שנה עד למקום שתרצו

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמפגש מעריצים!!!!../images/Emo41.gif*|

באולינג חולון יום שלישי תאריך: 25.1 שעה: 18.00 כולם מוזמנים במיוחד השחקנים!!

הדרוש13

New member
חחח הצחקת אותי!!

עלק באולינג חולון!! איפה זה בכלל?? אני מהצפון למה ניראה לך שאני יוכל הגיע לשם?!?! תעשי לי טובה ותיהי מציאותית!

gordi13

New member
בטוח השחקנים היו שם?

אתם בטוחים ב1000% שהשחקנים היום שם?

gordi13

New member
אז..

אז למה אתם סתם קובעים אם השחקנים לא בטוח באים כאילו שסתם אנשים יחכו שם ואף אחד לא יבוא צריך ששחקן אחד ירשום הוא מנהל הפורום שזה היה אמין ורשמי אז אל תקבעו סתם!

למעלה