שירשור המפגש

noy13pour

New member
נוכל

להיפגש גם בלי השחקנים אני אישית לא באה כי אני מתביישת...

מה פתאום!יופי שאת מחליטה בעצמך!

אל תקשיבו לזה זה עדיין לא בטוח נדרשים הרבה תכנונים וכמו שגור אמר השחקנים צריכים תאם עם ההפקה ואנחנו צריכים לדבר עם תפוז אנשים אז חכו ואל תסמכו על זה,! חוצמזה ב-25 מקבלים תעדות זה מזה יום לא טובבבב ובחולון?!קבענו שזה יהיה בת"א...!!!

מה פתאום!יופי שאת מחליטה בעצמך!

אל תקשיבו לזה זה עדיין לא בטוח נדרשים הרבה תכנונים וכמו שגור אמר השחקנים צריכים תאם עם ההפקה ואנחנו צריכים לדבר עם תפוז אנשים אז חכו ואל תסמכו על זה,! חוצמזה ב-25 מקבלים תעדות זה מזה יום לא טובבבב ובחולון?!קבענו שזה יהיה בת"א...!!!

1dana1

New member
../images/Emo41.gif אוקי עושים בתל אביב../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif

עכשיו שעה ומקום...

1dana1

New member
../images/Emo41.gif בקשר למפגש,יש בעיונת ../images/Emo41.gif כולםם!

תשמע.. דיברתי עם גגורוש על המפגש וזה.. והוא אמר דבר מאוד חשוב: השחקנים עצמם לא יכולים לבוא לפגישה מבלי לתאם עם ההפקה!! ההפקה אחראית לזה, וצריך שזה יהיה מאורגן. אין לי בעיה לקחת חלק מהאירגון.. לעשות טלפונים וכאלה.. אבל צריך לפנות למנהלים של הפורום ולהגיד להם (לדרוש!!) מפגש מעריצים. והמנהלים כבר ידברו עם ההפקה. אבל אנחנו עדיין לא יכולים לקבוע יום תאריך ושעה.. מכיוון שהשחקנים לא יוכלו לבוא בלי אישור מההפקה.

keton13

New member
WTF?

והם צריכים אישור מההפקה בגלל? הם בסך הכל יוצאים לקניון חחחחחחחחחח

gordi13

New member
כן...

כן ובדרך הם רואים שירות של מעריצים כלום סתם לקניון עם השחקנים לא משהו רציני חחחחחחחח

שפיטל

New member
כנסו!

כדאי או ביום חמישי או ביום שישי!.... כי אני נגיד גרה בצפון וזה רחוק ת"א אז בטח אני ישן שם איפה שהו!!....... אז תתחשבו גם באנשים מהצפון!!!!!.....חחח......וכדאי בשעה 17:00,18:00 או משהו בסביבות!!! ואל תעשו את זה מוקדם מידי ולא מאוחר מידי!!!!!!

מאיפה את מהצפון??

כי גם אני(מכרמיאל...) ואני לא יודעת איך להגיע...אולי אני יבוא ברכבת... איך את נוסעת??

היי...כנסו!

אני חושבת שנעשה את זה בחולון..בימית 2000..אפשר לבקש מהשומרים שיסגרו את המקום ונשלם להם כסף...וזה קגם במרכז..מה אתם חושבים?.. וגם זה מקום נוח!!!

יש לי מקום שכולכם יגולים לבוא אליו!

תקשיבו יש ליי מקום שכל אחד בערך היה בו וכל אחד יכול לבקש מההורים שלו לבוא לשם וגם לעשות יום כיף עם המשפחה בנוסף!!!!!!!!! וגם....: המפורסמים יהנו שם!!! החרמון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה