שירשור המפגש

לדעתי הרעיון לעשות שני מפגשים

הוא מעולה יש כאן מלא אנשים שרוצים לעשות את המפגש ואם יהיה מפ]גש אחד יהיו מלא ילדים ולא יהיה ממש גישה לשחקנים אבל אם יהיו שני מפגשים יהיו פחות אנשים ותיהיה יותר גישה לשחקנים זאת לפחות דעתי...

liaaa

New member
ברחובות

למה דפקה בחיפה או תל אביב אפר גם ברחובות גם ברחובות יש רכבת

../images/Emo127.gif אני מגיעה

אני אל בטוח באה זה עם הכוכבים של ראש גדול(אלמה בן זאב ספיר דרמון גור מורד...)

הדרוש13

New member
אוקיי אני מתה למפגש מעריצים!!

לדעתי צריך לעשות את זה או בת''א או בחיפה כי אלו המקומותכהכי מרכזיים, הכי קל להגיע לשם מבחינה טכנית וגם מהבחינה שיותר קל להיתמצא שם ואפשר לבחור מקום דיי מוכר שלא יהיה מסובך להגיע!! בעיקרון יותר נוח לי בחיפה כי אני יותר קרובה לשם...אבל אני מבינה את הצורך לעשות את זה בת''א כי זה באמת הכי מרכזי ורובם גרים שם!! אז או ת''א או חיפה לדעתי!! ומי שהציע באר שבע, קיסריה, רחובות וכ'ו...זה לא ממש טוב! כי תחשבו על אנשים שלא גרים באזור ואין להם מושג איך מגיעים לשם..זה קצת בעיה..לכן לפי דעתי צריך מקום מרכזי כמו שאמרתי בהתחלה..וסליחה על החפירה. לאב יוווו :)

יהיה מפגש או לא?

אני מקווה שיהיה אם הכוכבים ובלב המפרץ או הגרנד קניון לי הכי נוח בקריון בקרית ביאליק

תגידו אתם נורמלייםם?!?!?!?!?

כל אחד פה אומר איפה שנוח לו כי הוא גר באותו מקום... הכי טוב זה בתל אביב אנחנו נמצא מקום.... לשם מגיע רכבת ישירות לתל אביב או שההורים שלכם ייקחו אותכם.. הנה הייתה פה ילדה שאמרה ש 12 ש"ח עולה רכבת.. ממש לא יקר.. אז אם אתם רוצים לראות אותם כל כך.. תתאמצו קצת.. ואם 12 שקל מפריע לכם אז אתם לא רוצים לראות אותם... אני שאלתי את תם וגם הוא מעדיף בתל אביב... כולם מעדיפים בתל אביב... זה הכי נוח והכי נגיש מכל מקום כי זה במרכזזז.... מבינים?!?!?!? נ.ב. אני לא גרה בתל אביב.....

adiiiii

New member
צודקתתת

אני חושבת שתל אביב זה הכי נגיש וגם השחקנים יעדיפו יותר את תל אביב

sisoo1

New member
קרית אונו הכי טוב!

הכי טוב בקרית אונו זה בת"א ולא יבואו הרבה אנשים והוא הכי נוח כי הוא במרכזזז זה קרוב לכל מקום... אז תשלחו תגובה...

adiiiii

New member
כנסו ותצביעו לסקררר

http://www.superseker.godedi.com/seker.asp?sid=257616 והסקר הוא רק לתמונה כללית כי בדוגרי השחקנים יבחרו ת'מקום...

אז איפה ניסגר בסוף???...

אני מיכרמיאל-אז גם לי נוח להגיע לחיפה יותר מאשר לתל אביב אפשר גם בקריון-אבל זה ממש המוני...

בקשר למפגש..זה חשוב כנסו...

השרשור מלא תגובות.....בואו נעשה את זה מסודר... מה אתם אומרים?!יש ארבעה אפשרויותזה בשלושת הערים המרכזיות ועוד אפשרות...זה ככה: *או בחיפה שלדעתי מה זה לא טוב כי זה מזה רחוק זה לא המרכז ולא כלום.. *או בת"א בעזריאלי שזה לדעתי הדה באסט כי זה המרכז ורובה השחקנים גרים שם אז זה יקל עליהם.. *בירושלים שלדעתי הכי טוב כי אני גרה שם חחח *אצל בית של מישהו.....אני אישית יכולה לארח אותכם אצלי בשמחה רבה... אני גרה בירושלים ליד אדמו'ש,יש לי וילה גדולה,זה יחכול להיות אחלה... אז תחליטוו בואו נעשה הצבעה....מי שרוצה חיפה שילחץ
מי שרוצה ת"א בעזריאלי שילחץ
מי שרוצה ירושלים שילחץ
ומי שרוצה שניפגש לא במקום ציבורי אלא בבית של מישהו שילחץ
קאפיש?! ניראה לפי רוב הקולוךת ניפגש סבבה?!

mor1233

New member
../images/Emo141.gif אבל לא בעזריאלי כי ....

יש שם יותר מידיי אנשים וחוץ מזה צריך לברר אם השחקנים קודם!...

עזבו זה ממילא לא יצא לפועל

לכל שחקן יש חיים משלו ולאף אחד אין זמן התקשרנו לחמלא ואין זמן אני לא יכול וכל זה...עזבו בואו נירד מהעיניין?!

בקשר לפגישה..

אני חושבת שכדי במרכז כי זה במרכז וכמו שאמרת רוב השחקנים גרים במרכז.. בלי קשר יש לי שאלה..(בא לך להיתכתב איתי..? חח...) אם כן כתבי לי חחח.........

shirel 1211

New member
נראה לי

עדיף להפגש בתל אביב, לא
ההצעה שהצעת לגבי הבית שלך היא ממש יפה, ישר כח
אבל עדיין זה לא אפשרי, את רוצה ש-200 אנשים שאת לא מכירה יהיו אצלך בבית
יש לי רעיון, הוא לא הכי טוב, אבל בכל אופן- אפשר להפגש בפארק הירקון בתל אביב
מה דעתכם

למעלה