שירשור הפרק השבועי - פרק 2 ב- 21:00

יניבל1

New member
באנה רנין עכשיו הביאה לי את הסעיף

עזבו את המשחק הזה שלה של הקורבן שמתעללים בו בבית (שגם זה מביא את הסעיף) הקטע הזה שהיא באה ליוסי (שככל הנראה גדל במדינה ערבית ומכיר את השפה) וביקשה ממנו לדבר איתה ערבית .........רבאק מי היא חושבת שהיא לעזזל?? האוגיאיסטיות שלה פשוט מגעילה! זה לא רק שבני הבית לא יבינו על מה הם מדברים, זה גם שכל הצופים של התוכנית לא יבינו , פשוט חוצפה ממדרגה ראשונה . אם עד היום לא סבלתי אותה באופן מסויים, היום אני קורא לכם להדיח אותה בהקדם האפשרי !

ספיר 24

New member
בתכלס

לא רק היא דוברת שפה זרה אלא גם ואנסה ואיתה מדברים צרפתית אז את זה כן מבינים? לא.

יניבל1

New member
הם עושים את זה ממש בקטנות, יות בשביל דחקות

אני מדבר איתך ממש לנהל שיחות ממושכות בשפה זרה , אתם יודעת כמו בצבא שאתה תקוע עם 2 רוסים והם חייבים לדבר לידך רק רוסית בקיצר טוב שיוסי סירב לה

sha na na revol

New member
מה אכפת לך../images/Emo35.gif

יותר מעניין שהם מסתודדים ואנחנו לא יודעים על מה, החרפון שלך רק מוכיח את זה מחדש.

Aeon

New member
ייוו..., הרנין הזאת כאזת נשמה...../images/Emo39.gif

shaharc0

New member
אני לא מבין למה כתבו בערוץ 20

שהשידור מהבית יחזור רק חצי שעה אחרי ערוץ 22.. כאילו אז זה היה מיד בסיום שידור ערוץ 22.. מה הם רוצים להסתיר משהו? מה הם יעשו בחצי שעה הזאת???

yellow cheese

New member
אני היחידה שחושבת שעינב ממש מזכירה את טוני

מפרוייקט Y הראשון

cat h

New member
מה בדיוק הבעיה של רנין

זה לא נראה שמישהו ממש שונא אותה, הרבה מלקקים לה בכל הזדמנות. היא מתלוננת על שכולם צרי אופקים , אולי זה מה שהיא בעצם? אולי היא זאת ששונאת את השאר? לי נמאס ממנה לגמריי וגם מכל הצבועים שתקפו את אשר ולא התחשבו בו בשעה שהנסיכה הערביה היא שפגעה בו.

גו3י

New member
ראית איך אשר מתנהג אליה?

בסדר עינב ומיקי כזה התחנפו אליה אבל אשר חייב כל פעם להתחיל להתווכח איתה למרות שהוא ראה שהיא רגישה

d a n 6

New member
חצי מהבית מלקקים לרנין

עינב,ג'ני,שפרה,צבר,שי ואיתי אני לא רואה אותה מועמדת להדחה בכלל לצערי

nokia 2008

New member
לא הבנתי מהפרק מי בעצם מנשלח הביתה

כי שפתחתי את המצלמה ראיתי את בוריס אז מה היה בסוף

nokia 2008

New member
אז בנתים אף אחד עד עכשיו לא הודח

היום זה הפעם הראשונה?