שירשור הפרק השבועי - פרק 2 ב- 21:00

KARIN12

New member
כולם מתחנפים לרנין

יצא לי לראות פה ושם במשך השבוע ולא מבינה למה כל כך רובם מתחנפים לרנין, היא לא עושה כלום, הבנים מבשלים ומנקים אחת הבנות עושה לה פן, מדברים איתה בנועם והיא בכל זאת מפונקת כל כך וכל הזמן יש לה רק טענות והיא מתלוננת ולא תורמת כלום לקבוצה. שי מקסים וגם צבר חמוד (נראה לי שהוא שם עין על רנין) ובסך הכל די מוזר שרובם מסתדרים כל כך טוב (בינתיים ) והם באמת נראים (הרוב ) אנשים טובים ונחמדים.

אורישקי

New member
יואו הלאון הזה כל כך הורג אותי

וטוב שצבר ורנין מסתדרים,כל השלושה שציינתי את עכשיו הם ה3 שאני מקווה שאחד מהם ייזכה

nik name

New member
אני מתה על ליאון ,הוא קורע!

את יוסי לא סבלתי בהתחלה ,עכשיו אני מתחילה לחבב אותו את צבר אני מתחילה לחבב ,למרות שהוא קצת עיצבן היום... ורנין חמודה . והתמכרתי קשות לדבר הזה ,איך נגמלים ?????

Saladin

New member
איך אפשר להיות בעד רנין?

היא כל כך עילגת. היא אמרה שהיא מאוד אוהבת את אשר והוא בן אדם טוב, אבל היא לא אוהבת צביעות. אז שלא תאהב את עצמה, כי מה שהיא אמרה זה התגלמות הצביעות.

oneboy1

New member
מסטיק- זה לא "מותח" , זה סתם מעצבן

לא יודע כל הסידור המוזר הזה (רק בארץ) של פיצול בין 2 ערוצים, ושמירת כל השיאים לערב אחד, כששני המנחים הליצנים מאכילים את הצופים כאילו הם תינוקות של בית רבן, שלא יודעים מה זה א' וב', כאילו שאינם סומכים על הצופים שמבינים דבר אחד או שניים, משהו בקונספציה הזאת- שגוי

יניבל1

New member
קשת ממש הפתיעו אותי בעריכה של התוכנית

מהדקה הראשונה יש מתח, בניית הסיפורים מצויינת , אפילו אנשים שצופים באינטרנט כמה שעות ביום ירותקו. הסיפור עם הכספת מההתחלה (כולל תיעוד ההצעות לחבר'ה) זה פשוט רגע טלוויזיוני אדיר. רבאק זה כל כך טוב שפעם ראשונה ב-10 שנים האחרונות אני מוצא את עצמי מחכה עד סיום הפירסומות בשביל משהו.

יניבל1

New member
משהו שיאמר לזכותו של שי

יהיו הרבה אחרי התוכנית שיגידו "באנה השי הזה מה הוא מטיף מוסר כל הזמן ליוסי ,מנסה לצבור קופה על הגב שלו , מי הוא בכלל? חנטריש שקרן אפילו יותר גדול" בשורה התחתונה אתם ראיתם היום שכששאלו את שי אם הוא מוכן לקבל את החסינות הוא סירב בלי למצמץ . אפשר להתווכח על הרבה דברים בקשר לשי, אבל לא עם עובדות , והבן הוכיח,לפחות במקרה הכספת, שהוא לא צבוע .

chopo

New member
יש לו מלא פוזה אבל הוא מהישרים הבודדים שם

באמת היחיד שלא חשב על זה וישר סרב לקבל את המשימה

Come Alive

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif וואו, איזו סתומה ג'ני יצאה

"אני רוצה להדיח את עינב, כי היא יודעת לקחת דברים ולא יודעת להחזיר.. היא לקחה לי חולצה ולא החזירה" חחחח מה היא ילדה בת 9?

למעלה