שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00

lior12120

New member
אני מסכים מילה במילה

לא יודע מה המיקצוע שלך,אבל עשית ניתוח מצב מ ד ו י י ק, למעט מיקי שהיתה שמחה לקצת קש ,כי היא ממש נחש. לגבי לאון ,כדרכם של ההומואים הוא כנה ולא צבוע,אם כי הוא חייב לרכל כמו בת, שיכול להיחשב לו מצד שאר המישתתפים כרוקח מזימות.

FreshF5

New member
לא ראיתי ממש ממעלליה של מיקי

ולכן עדיין לא ציינתי עליה הרבה, מה שכן, ברור לי שהיא אינה טלית... תודה רבה :)

lior12120

New member
טוב כבר אין טעם לחפש אותה

הפסדתי את הגירוש מגן עדן,לא נורא לפחות הראו את התקציר שלה......הדוחה.

יניבל1

New member
אם לשיפרה יש שכל

היא צריכה לבלות בחדר המיוחד כמה שפחות זמן , למען האמת שתיהיה בו רק למקלחת ושינה ברגע שהיא תשרוץ שם יותר מדי ישר יתחילו דיבור של "איזו מפונקת" ו "למה לה יש ולנו אין" ושאר החרא

eli7r

New member
גם ככה זה ל12שעות סה"כ

מה הן תספקנה לעשות שם חוץ ממקלחת ושינה? טוב אז להזמין TAKE AWAY אבל לא לאכול ממנו

BullsDuDe

New member
לפי מה שאמרו...

רק מחר בצהריים הן יפנו את החדר עד אז הן חייבות להיות שם.

איתי מדבר עם ונסה עכשיו והוא זה שהצביע לה

ואין לה מושג.. אם היא היתה יודעת.. איתי: "הם לא יכולים להראות את ההצבעות של כל 16 האנשים אין להם מספיק זמן .. להצביע מועמדים זה חלק מהמשחק אני עברתי רגשות קשים היה לי קשה היה לי יום רע "

את מי בחר שי להדיח חוץ ממיקי? ../images/Emo92.gif

הראו את שי בוחר להדיח את מיקי ומסביר ואחרי זה עברו ישר לארז לא שמתי לב מי הייתה הבחירה השניה שלו....לדעתי לא שידרו....זה במכוון? מי יודע?

shaharc0

New member
כולם כנסו בנוגע לשפרה

אוקיי שפרה היא לקוחה קבועה אצלי בטל בייגלס, ואני לא סובל אנשים שאומרים שהיא צבועה - כי היא לא! האופי שלה הוא כזה. היא פשוט בנאדם טוב. דיברתי איתה פול פעמים במסעדה היא פשוט אחד הבני אדם הכי נחמדים שיש וזאת לא הצגה אז חלאס לחפש אצלה דברים רעים. במקום זה תשפטו את מיקי שתמיד מוצאת דרכים לעשות רע לכולם!!! תתביישו לכם!

אף אחד לא מכיר את שפרה כמו שאתה!

וחוץ מזה זכותו של כל אחד להחליט מה שהוא רוצה. ולפי איך שהוא רואה אותו/אותה ב-TV.

גילי1002

New member
בקצב הזה ידיחו את כל הבנות אחת אחרי השניה

וישאירו אותנו עם הבנים המצ'עממים
<חוץ מיוסי
>

oneboy1

New member
הבנות והבנים

לא יודע מה איתכם אבל אין לי נחת מהבנים היחסים היצריים בין הבנות מלהיבים אותי יותר הבנים- צבר הנמושה- גבר יפה תואר ומבוזבז לחלוטין, קרש גיהוץ יותר כריזמיטי ממנו שי- "הגבר" הבוס, המנהל, כולו רוח וצילצולים איתי- אין לי מושג מיהו ומהו, אני מסתכל עליו ולא יודע מאיפוא הוא הגיע הדתי- חייזר ערן - כבר אמרתי, ערן השקרן הזיין והתחתמן - אני בטוח שהוא יהווה מקור השראה לרבים(לצערי כמובן) יוסי- המלך תמיד חשבתי כך ועדיין, עם כל הפשטות שלו, הערסיות שלו, הנמיכות שלו, גופו הרופס, פניו חרושות הקמטים, אימרות ה/שפר הבלתי נשכחות שלו, החרוזים שלו, הוא היהלום בתוך גוש הח... המשעמם הזה ליאון- הליצן העצוב, ליבי אליו ועליו, אני מקווה שהוא ישרוד את הבית הזה ויצא חזק שכחתי עוד מישהו? תזכירו לי

oneboy1

New member
גם אני מחכה- אבל שלא יחכו יותרמידי זמן

הכל זה שאלה של תיזמון האינטרקציה בין המינים היא מה שהכי מעניין אותי בתוכנית עד עכשיו- ככה, ככה יותר מידי מודעות לנוכחות נמצלמות יותר מידי "משחק" לפעמים אני קצר רוח, ואחר כך נותן עוד צ'אנס, ....... החיים מאוד מהירים היום, ויש הרגשה שהבית מתנהל בסלואו מושן הסחבקייה הזאת בין הבנים וכל טפיחות השכם- הם קצת חורגים בנתיים מהמוסכמה של בנים-מתחרים על טריטוריה שי הוא היחיד בנתיים שמפגין שרירים השאר עדיין מחפשים את המעמד שלהם ב"להקה"

יניבל1

New member
טוב חבר'ה שיניתי את זה דעתי

הרגשתי קצת טרוד האמת שהמלצתי על מיקי, לא יודע למה עשיתי את זה, הרגשתי חוסר ודאות כשתכתבי. אחרי שצפיתי בה קצת באינטרנט קלטתי שנאי פשוט נגעל ממנה! לא יכולה להסתכל עליה, כאילו יש לי תגובה אלרגית. אז אני קורא לכולכם , בהצבעות למודחים תצביעו למיקי! הגיע הזמן שהכלבה התככנית והמגעילה הזו תלך הביתה!

ספיר 24

New member
רנין הזו כזו צבועה

רואים שיש בה משו צבוע . אני מיסתכלת עליה ליפעמים והעניים שלה כאלה פתוחות כמו תימהונית כזו . היא ידעה מהתחלה שזו תוכנית שרובם יהיו בה יהודים ישראלים מה הבעיה שלה לעזעזל? מה מפריע לה ? כולם שם מכבדים את הקידוש אפילו מי שלא ממש בעיניין הזה. וזה בכלל לא הקידוש כמו ששי אמר זה יותר הישיבה של הביחד . מטורפת שיעיפו אותה כבר.

למעלה