שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00

rosedal

New member
תגובה הולמת לפרק!!!

מכתב לרנין - דיי מספיק! התקווה , מי יבין אותי. נו בטח באמת מי יבין אותך שאת לא מדברת עם אף אחד על הדברים שמציקים לך וחושפת אותם רק לאח הגדול. את בכיינית בטירוף ומנצלת פוליטית את הבמה שקיבלת. תתביישי לך וזה נורא מצער לדעת שבחורה ערבייה צעירה ואינטלגנטית כמוך מתנהגת כך, לא יודעת לכבד את הדת, יוצאת בהפגנתיות משולחן שבת. דיי תביני שאף אחד לא נגדך. תאמיני לי שרוה באומה לא מסכים עם המילים של התקווה, הרי אנחנו מזמן לא בגולה וברור שחייבים להחליף גם את נפש יהודייה, אבל תפסיקי לעשות עניין מכל דבר. את רגישה מידי ומחפשת על מה דופקים אותך. לצערי במצב כזה אנחנו באמת שנות אור מלהגיע מתישהו לפתרון בסכסוך. קיצור, עליי נמאסת, יש לך מזל שיש כאלה שנמאס לי מהם יותר. נעמה - צבועה בטירוף, תגובת רוב דיירי הבית לא יכולה לטעות. מצידי שתעוף. יוסי - הצבעתי לו פעמיים. הוא מצחיק ונותן אקשן. הוא מהמעטים שבמבוגרים בארץ שהיו מצליחים להתחבר לחבורת צעירים בתוכנית שכזאת. אותי הוא מבדר וכיף לי לראות אותו. שרשרו אותי.. יש לי בעיה להכניס לשרשור הגדול. סורי

אתם קולטים את נעמה התככנית

בשיחה צפופה עכשיו עם עינב מנסה להניא אותה מלהיות נגדה חופרת לה את החפירות הפסיכולוגיות בגרוש שלה מול בחורה שיותר צעירה ממנה אבל אני מקווה שעינב תהיה חכמה ותיקח הכל בעירבון מוגבל. תכל'ס עינב פרחולה, אבל לפחות אמיתית, כנה וישרה שאלו תכונות מעולות.

FreshF5

New member
טוב, ממה שאני רואה, לא ילך לה, עינב לא נותנת

לה לדבר
(גדולה)

חח היא מדברת באוטוסטרדה!

שהיא לא יעצרו אותה על מהירות... אבל אין ספק שזה רק מוכיח עד כמה נעמה כלבה. עאלק...אני לא אוהבת את ההתלחששויות וכו'... היא עצמה מתלחששת, מרכלת, לקחה את מי שרצתה לקבוצהשלה. הלוואי והקבוצה שלה עם ערן, שי וקרן תתפרק. אני רואה שעינב יודעת להגן על עצמה יפה. כל הכבוד לה. עדיף להפסיד אבל לצאת ישר. יאללה נעמה הביתה, שתחזור למקום ממנו באה.

FreshF5

New member
או, "לי מפריע שהנשמות הטובות הולכות רכיל"

והיא לא ?! אגב, כשהיא פוערת עיניים זה ממש מפחיד!!!

FreshF5

New member
טוב מהשיחה של עינב ונעמה

נעמה: "לי המילה צבועה היא מאוד קשה" בד"כ כשמשהו קשה לבנאדם, זה אומר שדברים בגו. ובגדול, היא כזו.

YanMen

New member
מבלבלות את המוח!!!!!

כמה זיוני שכל טוחנות חול ואין מה לאכול... חלאס שיעבירו אותן כבר נמאס הן לא מעניינות.

הנה עוד פנינים מהשיחה המתישה הזאת: ../images/Emo178.gif

נעמה: "אני לא מאמינה יותר באף אחד אנשים פה לא מחוברים לאמת הבסיסית שלהם אתם התנהגתם כאילו אני לא בסדר כאילו אני מלכלכת על כולם" עינב: "את הבאת את זה על עצמך אטת מקימה קומונות" נעמה: "אני מקימה פה קומונות?" עינב: "איך היה נראה לך אם היינו יושבים כולם הייתי לוקחת מזרון והולכת עם עוד מישהו? את לא חייבת לדבר עם כל אחד אבל בחברותא עם כולם?" נעמה :"אני אגיד לך מה אני הרגשתי? הרגשתי בדיבור שלך ביחס שלך בהתנהגות בפרצופים שלך הרגשתי סכין בלב . יציאה אחת שלך פתאום הורידו לי את כל האויר מהמפרשים אני לא סובלת את כל הפרשנות האלה" לדבר עם עינב זה ראש בקיר.. צריך סבלנות של פיל

האחת ילדה בגוף של גדולה והשניה מניפולטיבית..

יכולות לדבר שעות ועדיין להיות בנקודת ההתחלה

FreshF5

New member
אוקיי

עכשיו אני מבינה, נעמה היא המקבילה הנשית לשי. ועינב מותק, קצת הפסקה, כמה את מדברת

FreshF5

New member
בת'כלס, אין לי מושג

ממה שאני רוא ה הן מוציאות לחץ בעקבות הבשורה על המועמדות להדחה.

על זה שבירגיטה הודחה בשלב מוקדם מדיי :)

סתם.. מנסות להבין למה כל אחת מועמדת להדחה.. בתכלס אחת הצביעה לשניה והן יודעות את זה

nik name

New member
ועכשיו הן ניזכרו:p

שיריבו על משהו אחר ,משהו כמו ,למה הן מועמדות להדחה

FreshF5

New member
../images/Emo6.gif

דווקא עכשיו יוסי מיקי וקרן מדברים על ריאליטי

למעלה