שרשור ההופעה!*|

M e n s R e a

New member
לא, אתה פשוט מעייף

תקשיב, זה שרשור ההופעה, לא שרשור אני מתווכח עם כל אחד על כל נושא אפשרי ואגב כך מוציא את עצמי ילד מתלהב

M e n s R e a

New member
זה באמת מוזר, שאתה כותב

"רציתי קדימה, אז נדחפתי", ואחרי שאנחנו יודעים מה הלך שם, אני ממש בספק שכמו שאתה אומר, פשוט השחלת את עצמך לאיזור ריק (כי אתה לא טמפון ומקום ריק ממש לא היה שם). יותר טוב שתפסיק לנסות להצדיק את זה.

recoil

New member
בוא אני אספר לך סיפור על ילדה מאחוריי..

לפני ההופעה הייתה איזה אחת קטנה מאחוריי, מגיעה לי לתחת נראה לי. ראיתי איך היא סובלת עוד לפני שמגהדת' התחילו והכל .. כאב לי עליה. איך שמגהדת' עלו ... אתה לא מבין איך היא נימחצה, התחילה לבכות .. וזאת בחורה שתבין ! בחורה ! יענו אם זה גבר נמחץ אז סבבה הוא יכול לקבל את זה כמו גבר ... אבל ילדה מסכנה בגובה 140 .. מה היא עשתה? קיצר היא צועקת לי "תקרא לו שיוציא אותי בבקשה!" .. אז צעקתי למאבטח, השמן השחור (הערבי?) אבל הכי תותח שיצא לי לראות בחיים. והוא ניסה להוציא אותה, אבל לא הצליח, למה ? כי אנשים כמוך שדחפו וניסו להגיע לשורה הראשונה,לא נתנו לו. והוא מנסה ומנסה להוציא אותה, אבל כולם מועכים אותה ולא מתחשבים ... אז הוא כנראה חטף קריזה והוריד למישהו פיצוץ לאף .. מגיע לו, שילמד שבחיי אדם לא משחקים. בסופו של דבר הוא הוציא אותה, הוא ועוד אחד .. וראיתי עוד הרבה דברים כאלה, אחרי הכל הייתי שורה ראשונה עד טורנדו אוף סולס, אז כבר החלטתי שזה דפוק ואני לא נהנה מההופעה וסתם טוחן ת'זמן, ופילסתי דרך אחורה לפוגו

M e n s R e a

New member
הנה עוד סיפור

שיר הייתה מאחורי כשהתחיל הבלאגן הזה. אז קראתי למאבטח שיוציא אותה. ואז הוציאו אותה כנראה, או מישהו אחר, על הראש שלי. ככה שהחזה שלי והצלעות על הגדר, והראש שלי למטה. זה ממש לא היה כיף. אבל העיקר שהוא רצה שורה ראשונה, אז הוא נדחף.

recoil

New member
הוא רוצה שורה ראשונה .. זה מצדיק הכל.

זה מצדיק גם שאנשים כאלה יאכלו פיצוצים לעיניים מהמאבטחים.

NYMets Man

New member
או רגל ללסת ../images/Emo6.gif

האמת, שהסיפור שנדב סיפר זה בדיוק מה שקרה לבחורה מאחורי... בדיוק הבן זונה ראה שאני מפנה לה מקום כדי שתגיע קדימה ויהיה יותר קל לקחת אותה, והוא פשוט נכנס שם

JumpInTheFire

New member
סורי :X

יש מצב שזו הייתי אני... למרות שכבר נמעכתי הייתי יותר מאחורי נתי

זונע

New member
זאתי שהייתה מאחוריך זו ידידה שלי

שבאמת סבלה בטירוף. בהתחלה לא הבנתי למה היא כל כך סובלת עד שאיכשהו הצלחתי לסובב את הראש וראיתי פשוט חבורה של אנשים דוחפים מכל כיוון. בסוף גם אני סבלתי מזה, היא יצאה בערך רבע שעה לפניי.

recoil

New member
היו מאחוריי 3 בנות .. וכולן נמוכות חחח

זאת לא ההיא ששאלה אותך מה השעה..

GoneWithTheSin

New member
אני יודעת שאני לא קשורה כאן, אבל,

ילדות מסכנות בגובה 140 צריכות לדעת איפה הן ישרדו ואיפה לא. אני בטוחה שהיו סימנים מקדימים חכך שהיא לא הולכת כ"כ לשרוד שם, והיא הלכה עם הראש בקיר ונשארה שם, מעשה די טיפשי לדעתי. כשאני ראיתי שאני לא אשרוד במקום כלשהו, הלכתי ממנו אפילו שחשבתי "שרדתי שורה 2-3 7 שעות ברוק עצמאות אז זה קטן עלי". והופעה זאת הופעה, תמיד יש דחיפות ותמיד יש ת'אנשים שיהרגו בשביל שורה ראשונה, ככה זה.

recoil

New member
כמה דברים שכדאי שתפנימי.

1. להשוות את הקהל הסיסי של רוק העצמאות, לקהל המטאל שהגיע להופעה של מגהדת' .. זה כמו להשוות דינוזאור לזבוב. 2. דיברתי על איכות המאבטחים .. הסיפור של הילדה בא לתת אינדיקציה לכמה שהמאבטחים היו תותחים ועזרו מאוד. 3. היית בהופעה בכלל ?

GoneWithTheSin

New member
וואו כמה שאתה מתנשא..

1. לא יודעת עד כמה הקהל ברוק עצמאות סיסי, הייתי שם רק פעם אחת, אבל מבחינת הכמות, זה בערך פי 4-5 מינימום ממה שהיה במגהדת', ולעמוד שורה 2-3 במשך 7 שעות רצופות זה גם סוג של הישרדות כלשהי. 2. אחלה, כנראה שלא הבנתי את המשל שלך נכון. 3. הבנת הנקרא, ציינתי את העובדה הקטנה הזאת פה ושם.

בקטע הזה באמת המאבטחים היו אחלה

הם שאלו אותי כמה פעמים אם אני בסדר והביאו לי מים והכל ופה הם באמת התחשבו ועשו עבוד מצויינת. אבל מה שהרגיז אוית זה ההוא שהם הרביצו לו

M e n s R e a

New member
בדיוק מה שבאתי לרשום לה

נכון שהיו הרבה יותר אולי ברוק עצמאות (לא הייתי אומר פי 5, זה בסה"כ רק אמפי ראשון, המקסימום תפוסה שלו זה 15,000 איש, ואני לא חושב שהוא היה מלא, אבל לא הייתי שם). בכל מקרה, אין מה להשוואת את הקהל והלחץ שהיה שם. הייתי בהופעה של היהודים לפני כמה שנים. 9,000 איש באמפי רעננה, לכבוד 10 שנים למציאות נפרדת. לא היה שם שום דוחק, לא היו גדרות לחץ, כי לא היה צורך בהם, עמדנו פשוט. בטח שלא פוגואים. קיצר, ממש אין מה להשוואת לרוק עצמאות. ואין שם אף להקת מטאל גם, ובקושי רוק אפשר לקרוא לזה. הקהל בהתאם.

JumpInTheFire

New member
וזה אומר שזה בסדר?

אני גם ידעתי שאני לא אחזיק שם יותר מדי זמן ובכ"ז רציתי להיות מקדימה לכמה זמן ומאיפה לך לדעת שהיא נשארה שם? עוד בהתחלה היו הרבה אנשים שרצו לצאת וזה היה בלתי אפשרי

למעלה