שרשור ההופעה!*|

AJAX STEELS

New member
גם אני הייתי בהופעה!

היה מדהים... ידוע כמה אנשים היו בהופעה?

manning owneg

New member
מישהו יודע את כל השירים שהיו ואת הסדר שלהם?

כותרת: על ההופעה-ההופעה הכי טובה שהייתי בה נקודה. הגעתי עד הבמה אבל במהרה איזה וסילי אחד ואיזה אימו שהתחיל לרקוד עם המרפקים לכל עבר העיפו אותי אחורה =] גם בשורה השניה והשלישית היה כיף :)

היה פשוט אדיר!!!! ההופעה הכי טובה בחיים שלי

בהתחלה באתי משו כמו 5:00 ראיתי שם כמה אנשים וכאלה ודיברנו ושקלתי בכלל אם להיות בשורה הראשונה או לחזור בחיים. אחר כך הוציאו אותנו מרחבת האנגר וכולםחיכו בחוץ שעה ואז הכניסו את כולם, ומי שהיה לו מים הזונות לקחו לו! כדי שיקנו ב11 שקל =|. בקיצור לי במקרה לא לקחו יאי! אחר כך בצפר עלו, דפקו אחלה הופעה, אחלה סאונד. הם בהחלט מתאימים, הם פשוט היו מעולים. אחר כך הצטלמתי עם הסולן חחחחח. אני החלטלתי ללכת לשורה הרבעית חמישית. ואז.. היה חושך ואוזני שמעו את הריף הראשון של סליפווקר ולאטלאט הם נכנסו, ברגע הזה כל שערותי סמרו בצורה מטורפת והתחלתי לראות את דייב וכולי "ררררררררררררר" פאק הוא עמד מולי! אחר כך עד השיר סקים בערך, לא הכי נהנתי כי רצתי להיות שורה ראשונה, אז מסקין בערך כל פעם ניסיתי להדחף לשורה ראשונה וזה היה קשה, הלך לי הגוף קיבלתי כ"כ הרבה מכות, אפילו בגגרת חחחחח אני הרגשתי שאני הולך למות. אחר כך שהייתי שורה ראשונה ומחוץ, נהנתי פי שתיים וסימפוני והולי וורז, פאק, כמה אנדרנלין בשיר אחד. ואני דיי בטוח שגלן הסתכל עליי, הוא כזה הסתכל עליי, אני עליו ואז דפקתי פרצוף קשוח, והוא דפק את אותו פרצוף!!!!חחחחח הייתי הופעה מעולה אה ועוד דבר אני שונא מאבטחים רוסים, לא יודע מי מה ממש יודע מה קרה אחר כך מאחורי האנגר, אבל הם פשוט יצאו זונות, טוב שלא הרגו אותו וזהו.זה כ"כ עצבן אותי!!!! הייתה הופעה מעולה, נקווה שהם יבואו שוב חחח אתמול קראתי את השרשור מטאליסט 2005 והיה איזה אחד שכתב"הלוואי ודייב יקיים את ההבטחה שלו ויבוא" חחח זה רק מראה עד כמה שדייב תותח אם הם באים שוב, אני שם!! ייאלה תעלו תמונות!! אני ראיתי כ"כ הרבה שצילמו תעלו בבקשה:):):):) נהנתי רצח!

M e n s R e a

New member
אתה מבין מה זה

ותחשוב כמה היו כמוהו, והיו שם כמה סוסים בניהם. הגישה הזו של גם אני רוצה שורה ראשונה, על הזין שלי שאחרים באו בארבע אחה"צ, ועל הזין שלי מה יקרה להם על הגדרות האלה. לפחות הוא בא מוקדם.

זונע

New member
זה לא שאני מאשים אותו או משהו

כי כמוהו היו עוד הרבה מאד אנשים. אבל קצת לחשוב...שאם אתם דוחפים, אז יש אנשים שסופגים את הדחיפות האלה.

איך אתם סתם ככה מדברים עליי?

אתם לא ראיתם איך אפילו נכנסתי לשורה הראשונה, אני לא דחפתי אף אחד, אני נגד זה, פשוט כל פעם שהתפנה מקום אז נכנסתי ואף אחד לא העיר לי או הסתכל עליי מוזר, נכנסתי בצורה הכי לא פוגעת שיכולתי אז למה אתם סתם קובעים מראש? ואני לא מאלה שבאו ברבע לתשע עם המגפי צבא ופיצצו את כולם כדי להגיע לשורה הראשונה, אני באתי בשעה לא יותר מאווחרת מכם ואני הייתי בשורות הראשונות ויכולתי להכנס, פשוט לפני שמגהדת עלו אני יצאתי משם כי פחדתי, חשבתי שמטאליסט 2005 יחזור, וכשראיתי שלא היה כמו שחשבתי אז חזרתי לשורות הראשונות

תשמע, ראיתי מה הלך שם...

אני מסכים איתך ב100% שהמאבטחים יצאו זונות ודפקו לו אגרופים, אבל אם הוא היה מההתחלה יותר רגוע ומחכה כמו כולם ולא צורח ומשתולל, זה היה נמנע. אתה אולי במקרה החבר שלו שצעק על המאבטחים?!

ברור שהיה נמנע

אבל זה שהוא צרח לא סיבה טובה לפוצץ לו את הפרצוף ולדחוף אותו לקיר לא אחי.אין לי מושג מי זה

JumpInTheFire

New member
אתה נורמלי?

המאבטחים האלה נראה לי הצילו לי את החיים. אני לא יודעת על מה אתם מדברים אבל אני בטוחה שזה לא קרה סתם

recoil

New member
המאבטחים היו תותחים אחד אחד

עשו ת'עבודה שלהם כמו שצריך. אחלה עבודה עשו.

JumpInTheFire

New member
../images/Emo45.gif לגמרי....

וכמו שטל אמר: "אני מקווה שמשלמים להם טוב על זה, הם עושים עבודת קודש" לגמרי עבודת קודש

כן צודק אחי

במקום לקחת אותו לצד שירגע מהכאב שהיה לו פיצצו לו את הפנים וחנקו אותו שהם דחפו אותו על הקיר ואולה אחלה עבודה, איזה באסה שהם לא פיצצו לו את הראש עם עט חפירה או משו, אולי הם עוד היו מקבלים צל"ש על העבודה המושי מושלמת הזו. :\

NYMets Man

New member
האמת? טוב שהם פיצצו אותו

וחבל שהם לא פיצצו עוד כמה אנשים, אולי כמוך? יכול להיות שכמה ילדות קטנות ואנשים קטנים אחרים היו יכולים להמנע מפצעי המעיכה שהם סבלו מהם ומאי הנעימות שנגרמה מכך שזרקו אותם החוצה. חבל שלא פיצצו גם אותך, בחיי, אולי לא היית כותב את כל השטויות האלה

טוב, שתקו../images/Emo13.gif

אין לכם מושג מה הלך שם אבל ישר, אתם מצדיקים את השומרים. אין לי כח לוויכוח הזה. אני בטוח שאם זה היה אחד החברים שלכם הייתם מדברים אחרת

JumpInTheFire

New member
אוף, סתום ת'פה

אם אתה היית אחד מהאנשים שנמעכו שם גם אתה היית מדבר אחרת. אין לנו מושג מה הלך שם? כולנו סבלנו ממה שהלך שם אז אל תנסה להצדיק את זה. לכל מי שדחף מגיע לקבל מכות מהמאבטחים.

זהו..

שאני כן אחד האנשים שנמעכו וגם אותי דחפו קדמיה ופיצצו והיו לי כאבים במשך יומיים שלשוה גם אחרי ההופעה אבל מה? זה לא קשור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מדבר איתך על הילד ההוא שהשומרים הרביצו לו אחריי ההופעה סתם ככה(את מוזמנת לקרוא את ההודעה שלי בסוף השרשור על הסיפור) מי דיבר על מה שקרה במהלך ההופעה? איך הגעתם לזה בכלל?! ותאמיני לי שאני שונא שדוחפים מאחורה בדיוק כמו שאת שונאת זו אחת הסיבות שלא רציתי להיות שורה ראשונה בהתחלה.זה באמת דפוק. אפשר פשוט לראות את ההופעה ביותר רוגע. עכשיו שאתם יודעים לאיזה מקרה אני מתכוון ולא סתם למכות שקיבלו במהלך ההופעה תגידו לי אם הם צודקים או לא

למעלה