שרשור ההופעה!*|

M e n s R e a

New member
מה שהתכוונתי הוא

שבפעם הבאה אני מעיף אותם לבד אחורה. במקום לסמוך על האבטחה, ובטח שבמקום לקוות שיהיה בסדר, והם יזוזו מעצמם. הפעם עוד הייתי עדין, רק ראסיה קטנה לאיזה נאד שהתעקש לשים לי יד בצלע ולטעון שאין לו ברירה, והוא לא יכול להזיז אותה. מה שקרה הוא, שלא לקחנו אחורה, כדי לא לאבד את המקום בשורה הראשונה, ואיבדנו אותו בסוף בכל מקרה, כי זה היה בלתי נסבל. בפעם הבאה לפחות אני אוכל להישאר כל ההופעה מקדימה, אולי לא שורה ראשונה, אבל לפחות לא ידחפו עלי וישימו על ידים הזונות האלה

זונע

New member
לא יודע מה איתך

אני מאד מאד ניסיתי לדחוף אחורה אבל לא היה לי מקום לזוז בכלל. הרגליים שלי היו באוויר ויד ימין שלי הייתה משותקת לגמרי. הלוואי והייתי יכול להביא ראסיות לאנשים

fire witch

New member
לגמרי נחמדות יתר , וכאן המקום להודות לך

כפרע , שתדע לך שאין הרבה אנשים חמודים כמוך ואני לגמרי שמחה שאני מכירה אותך יא בן אדם מקסים שכמותך . אני אוהבת אותך מלאן תלפים ואמא שלי מוסרת תודה .

זונע

New member
חחח כן

אני יצאתי, אחר כך נתי, אחר כך שניר ואביב...כל השורה הראשונה התחלפה.

M e n s R e a

New member
הופעה מדהימה

הביצועים של השירים לפעמים לא ממש נשמעו לייב בכלל. אחלה יכולת דיוק בחלק מהשירים. ודייב, שני מטר ממני מול בדיוק! מתבאס על דבר אחד, שזה היה ממש בלתי אפשרי, ובטח לא כיף, להשאר בשורה הראשונה. יש בזה משהו שגורם לך להרגיש יותר מיוחד משאר ה-4,000 איש שנמצאים שם (עד שאתה מסתכל על כל אלה שבמעבר, איפה שהמאבטחים היו, ואומר לעצמך-פאק, הם מקבלים על זה כסף, לא משלמים על כרטיס, ועוד מקבלים את המקום הכי טוב שם). קיצר, היה לילה לזכור אותו. יתויק ביחד עם מטאליקה 99, ומכמה בחינות-ההופעה הלילה הייתה טובה אפילו יותר מאז (למשל מטאליקה אחרי לואד ורילואד, עיפה למראה, אחרי טור שנראה לי ארוך מאד, ועם 1 גייסון עם חצי רגל בחוץ כבר, בהנחה שהוא כבר תכנן את זה אז).

NoKi2sh

New member
VO../images/Emo45.gif על מטאליקה, למרות ש..

נהנתי יותר הפעם... אז הייתי פצפונת, והייתי דיי בשוק ממה שהלך שם, למרות שהיה מדהים. זו הייתה ההופעה הגדולה ה1 שהייתי בה. מאבטח זה הכי הכי הכי- במקרים כאלו. גם את אלו שאיבטחו בפינקפוליד שנה שעברה רציתי לחנוק, ועוד היו שם חלק שלא אהבו בכלל, סתם צפו ולא התרשמו... *אגוזים לאלו שאין להם שיניים!*

NYMets Man

New member
כמה נקודות

* ההופעה הכי מדהימה שראיתי בחיים שלי * אורי, אני לא יורד עליך יותר בחיים שלי * שברתי צלע (זה כואב עכשיו...) * דייב מסטיין נהנה מההופעה... והבנאדם שהוא אחד הקודרים בעולם פשוט נהנה על הבמה וזה היה שקוף * הם פאקינג ניגנו שלושה הדרנים וגם עשו את א טוט לה מונד... זה קרה בכלל בסיבוב הופעות הזה?! * היה מגניב להחזיק על הכתפיים את חברה של אורי. רק מזל שהורדתי אותה בזמן כי הייתי בשלבי התעלפות * אלוהים, תודה על הכל * מאסטיין עבר ככה |----| מנתי ! * הרגל שלי אמנם מתה, אבל את ההרגשה הטובה כל כך של לתת למשיהי בעיטה בפרצוף זה משהו שישאר איתי עוד המון זמן * זה הגיע לו (נכון שלומי?) * אשכרה בטעתי לו בלסת, אלוהים ישמור זה היה ענק * זרקו אותי מהמועדון * הכניסו אותי בלי כרטיס * נהניתי כל כך שאני לא הולך לשמוע עכשיו מוזיקה שבוע כי זה רק יהרוס טל, אורי, אביב, נתי, נדב, הלהקה של נדב, אנאל (ככה?), ברני, עוד חבר של שלומי, שלומי... שמחתי לחלוק אתכם את אחד הרגעים המאושרים בחיי... היה בערב הזה הכל. אני מאושר

Under the GUN

New member
חחחחח איזה אדיר היה לשבת בחוץ ולשמוע את

הסאונדצ'ק נכון? (זה זה עם החולצת מטליקה/מיידן)

NYMets Man

New member
חחחחחחחחחחח יא קרועים

אני זה עם החולצה השחורה... חבר של זה ש"דייב מאסטיין עבר ככה!@!!!! |---|!!!!"

Octavarium

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בונא! הרגת אותי עם היציאה הזאת!!

Octavarium

New member
אני זוכר אותך!

אתה שהחלפת חולצה? אני זה שעבד על זה שמעליך ועל זה עם הגופיה הלבנה שהמקום מפוצץ ושיבואו מהר

M e n s R e a

New member
זה באמת היה יותר כיף בזכותכם, אנשי הפורום

והשורה הראשונה בהופעה של מגהדת'! אגב, שמעתי משהו על זה שבעטת למישהו בפנים, פרט, פרט, כי ברור לי שכשהיינו בשורה הראשונה אי אפשר היה להזיז שם כלום. מה היה?

StaffordshirE

New member
חחח כשהוציאו את שניר הוא הספיק לבעוט לבחור

המרגיז הזה מאחורינו בפנים... איזה מלך

למעלה