שרשור הכנס "אה? קון"

מ א י י ק

New member
../images/Emo41.gifשרשור הכנס "אה? קון"../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo19.gif

תספרו כל מה שהיה לכם בכנס
(מי שהלך ^^)

nadav1232

New member
היה מצויין D:

חבל שהיינו רק עד 2:30 בערך אבל נהנתי D: קניתי מחזיק מפתחות חמוד של בליץ' ^_^ ורציתי לקנות עוד אבל לא ידעתי מה >< היה הרבה דברים @_@ ולא היה בסוף מפגש פורום (כי זה היה כזה מסובך XD) אבל פגשנו שם קצת הרבה מהפורום D: וזהו.. ^_^

Omer Kun

New member
היה ממש כיף! ^_^

חוץ מהצפיפות...=\ איך כולם התנפלו על הדוכנים שהדלתות נפתחו XD היה שווה לצאת מהבית ב7 וחצי בבוקר כדי להספיק לקנות כרטיסים P: תמונות מישהו...?

sonaku

New member
אחד הגרועים. ביזבוז זמן וכסף.

אני מרחמת על כל האנשים שביזבזו 30 ש''ח כניסה. את הדוכנים יכלתם למצוא בת''א,איזור הסנטר. לא היה שום דבר מעניין. DDR יש לי בבית,הקרנות אני יכולה לעשות לעצמי בבית. הרצאות פשוטות בשביל הפאנגירלז המטורפותתתתתתתתתת שהיו שם O_O משהו פסיכי לגמריי אגב >_> אוטאקואים לא הגיעו כמעט -_- ג'יירוק לא היה XD מה?נייטמר? בגלל דת'נוט,גאקט אני וחברות שלי ביקשנו משו קצת יותר ''כבד'' XDDDDD ו..היה הפסקה מעיקה בין שיר לשיר. שירים מתוך אנימות..כאילו לזה אתם קוראים מוזיקה ביפנית? איפה הגיוון? >>; מה עוד? המיקום,זוועתי! אמרו שיהיה שילוט,אפילו השומרים של עזריאלי לא שמעו עלינו. ושינו מיקום. קיצר,לא שווה ת'30 ש''ח האלה. באתי ב8 והתאכזבתי קשות! אבל ממש! זה הדבר הכי גרוע שהייתי בו בחיים!!! ובחיי,הייתי במפגשים עם 30 אנשים והם היו ממש גרועים,אבל זה עבר כל גבול כאילו! ממש..ובכלל,לא היה שום דבר מעניין. שום דבר. אני אעשה מסיבת ג'יירוק. אולי (!!!) אפילו בצפון.^^ אבל זה מזה לא בטוח ם: *הולכת לחפש לי תורמים* (אלא אם כן בא לכם לעזור לי לממן מועדון >>;)

Omer Kun

New member
...

ואני חושב שכל מה שאמרת נכון, בקטע של המיקום וכל זה... בכל אופן, אני נהנתי. ^^' היה לי כיף. וגם כל הקטע של הצפיפות. מה זה המקום הקטן הזה? X_X והפאנגירלז הצחיקו אותי... XD ואם מישהו מעוניין, בישרטאקו העלו את התמונות...

sonaku

New member
היה כיף אם היית דבוק לחבורת אנשים.

כן.^^ זה מה שכולם עשו,נדבקו לאלה שהם מכירים. בישראטאקו לא שמו תמונות שלי,יאי!~!~ 3:

IsraeliDude1

New member
קחי בחשבון

שעוד לא סיימנו להעלות את כל התמונות P: יש עוד איזה 200... חג שמח יונתן, מנהל ישראטאקו.

nadav1232

New member
נכון שהמקום זוועתי ._.

הייתי כמה שעות אז אני לא יכול לדעת עוד מה היה O: אבל עד מתי שהייתי היה נחמד וכיף ^^"ובאמת היה ממש צפוף, והיה נורא חם X_X

Nora Shu

New member
מסכימה

לפחות בעניין הכנס עצמו, ה"מסיבה" הייתה מעולה. היה ג'יירוק [למה ציפית, אינדיז?] וזה לא כאילו שיכלו לנגן את כל השירים; הפלייליסט היה מעולה ומעצבן אותי לשמוע אנשים יורדים עליו. הפלייליסט המקורי היה באורך של שעתיים ובסוף נתנו לשים רק חמישה שירים. ואז עוד התלוננו שלא שמו מיאבי. כאילו שהוא הדבר היחיד שיש במוזיקה יפנית. היה מגוון, היה כיף. ואגב, חוץ מנייטמר לא היה שום שיר מאנימה. OO ה"כנס" הזה יצא נוראי. אני שמחה שלא שילמתי כניסה בסוף XDD

SaikoStar

New member
אני לא יודעת מה איתכם

הכנס לא ממש עניין אותי, אני הגעתי כי אמרו לי שתהיה מסיבת ג'יירוק. אמרתי וואלה סבבה אז הגעתי בערב ולא שילמתי כניסה. אבל זה אפילו לא היה שווה את ה10 שקל של הנסיעות הלוך חזור מהבית שלי. דבר ראשון מצטערת אם אני פוגעת פה במישהו אבל הרגשתי כאילו באתי לגנון... הרגשתי נורא נורא זקנה שם. דבר שני, המיקום מזוויע והארגון על הפנים... זה היה ממש רעיון גרוע לעשות את זה בעזריאלי, במיוחד כשההנהלה כל כך לא משתפת פעולה... נעלו את הגג ואין פינת עישון בתוך הקניון, אז בשביל לעשן פאקינג סיגריה היינו צריכים לרדת לחניון... דבר שלישי, הודיעו שתהיה מסיבת ג'יירוק בין 8 ל-10 ואז הם החליטו לשנות את השעה ולקצר את זה לרבע שעה??? קיצר, כמו שאומרים בקריית גתית מדוברת: "די נו עזבו אותכם באמא שלכם..."

oracle

New member
המממ... >.>;

טוב, אני אחלק את ההתיחסות שלי לשני חלקים: הכנס והמסיבה. הכנס הזה היה הגרוע ביותר שהייתי בו, והייתי בכל הכנסים שהתקיימו בארץ. המיקום שלו היה גרוע ביותר, גם בגלל הגישה האנטיפטית של הנהלת עריאלי לאנשים בכלל ולפריקונים בפרט, וגם בגלל מבנה האולם שהיה צר, ארוך, חשוך ומחניק. (שלא לדבר על כך שמהר מאד סגרו את הגג, אז אפילו פינת עישון נורמלית לא היתה שם..) חוץ מזה, הארגון היה לקוי ביותר, כך שפעילויות מתוכננות לא התקיימו, כמו שתי הרצאות שהתכוונתי לשמוע, ואלו שכן התקיימו נעשו בתנאים בלתי אפשריים, כמו ההרצאה של אלי שהתקיימה באולם המרכזי, באמצע הרעש של הגיימרים המתלהבים. בקיצור, כנס מעאפן, בלשון המעטה. היתרון היחיד שהיה בו הוא שפגשתי אנשים שאני אוהבת, ושהשגתי סוף סוף את התפוח של ריוק וכרך נוסף של ברזרק *__* בקשר למסיבה, כאן המצב אפילו יותר גרוע. נניח שהפלייליסט המתוכנן היה מדהים, לפני שחתכו לכם אותו לחצי שעה, עדיין, הוא תוכנן על ידי שלושה אנשים בלי לבדוק מה הקהילה רוצה, ולכן תאם את טעמם האישי בלבד. נראה לי שהכנת פלייליסט למסיבת Jrock בלי להעלות כאן, בפורום היחיד בארץ למוזיקה יפנית, שרשור בקשות ומשאלות לשירים שיהיו במסיבה, היא במקרה הטוב שיכחה או חוסר תשומת לב, ובמקרה הפחות טוב, התנשאות וזלזול. מה שההתנהלות הזו אמרה לנו זה שחברי הפורום הזה לא נחשבים פונקציה כלשהי בסצינת ה-Jrock בארץ, ולכן אין טעם להפנות אליהם את השאלה... חבל... =/ מחכה לכנסים ומסיבות מוצלחים יותר~~ ^_^

למעלה