שרשור הכנס "אה? קון"

oracle

New member
מה שהתכוונתי זה שתשרשרו תמונות

שלכם שמצאתם ברשת/צילמתם לכאן, ואני אוסיף אותן לאלבום. הלינקים לאלבומים באתרים אחרים לא עוזרים במקרה הזה... זה חשוב לי כי זה סוג של אישור שלכם לכך שתמונות שלכם יופיעו באלבום של הפורום... ^_^

innocence

New member
התמונות שלי...

לא כולן הועלו, עם זאת.. http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2113659

Vivi Sparrow

New member
לדעתי

היה די נחמד, יכל להיות הרבה יותר מוצלח אלולא הבעיות שהנהלת האולם עשתה וכל הבלאגנים שנוצרו במכירת הכרטיסים והכניסה לארוע. כמו שכבר נאמר, עזריאלי הוא ככל הנראה לא המקום לארועים מסוג זה. בכל מקרה, למרות שבעקבות כל העכובים שהיו ההופעה שלי קוצרה לפחות מחצי שעה, מאד נהניתי להופיע באנימהוליקון בפעם השניה, הקהל היה מדהים ותומך, כמו תמיד. הרגשתי בבית! 3> [ד"א , לכל מי שיש הערות או הצעות לשירים להופעה בכנס הבא, לא להסס ולשלוח לי מסר או פשוט להגיב להודעה הזו~
]

MiirenaMizer

New member
פעם הבאה שאומרים מסיבת ג'יירוק

אז שישימו -ג'יירוק- ולא רק -ג'ייפופ- או שלפחות ירשמו מסיבת ג'ייפופ ולא יטעו אנשים תמימים כמוני. (ובג'יירוק אני מתכוונת לשים דברים כמו Dir en grey...)

Vivi Sparrow

New member
אני לא הייתי חלק ממסיבת הג'יירוק

ואני יכולה להסכים איתך בקשר לדיר אנ גריי, בתור מאזינה שממש אוהבת את המוסיקה שלהם.

Nora Shu

New member
ג'יירוק =/= צרחות

לא תמיד, לפחות. היו בסהכ חמישה שירים. חלק מהם נחשבים ל"ג'יירוק". מה לעשות שזה ז'אנר רחב. נקווה ליותר זמן לפעם הבאה ככה שכולם יקבלו את מה שהם רוצים.

S.Riddle

New member
בקשר לנקודה הזו,

זו הייתה הטעות של מארגני הכנס שרשמו שזו _רק_ מסיבת ג'יירוק. היו תכנונים, אבל יותר מדי אנשים ביקשו גם ג'ייפופ אז הוחלט בערך שבוע לפני לשנות את הרשימה ושכחו לעדכן את האתר. בנוסף, היה ברשימה הרבה יותר ג'יירוק הארדקור כולל דיר אנד גריי, מאליס מייזר, נייטמר, גאזט וכד', אבל לא היה זמן לשים אף אחד מהם, לצערי הרב (הטעם שלי פונה הרבה יותר לשם מאשר לג'ייפופ, בכל מקרה). בהנחה שאצליח לארגן מסיבה נורמלית בפעם הבאה במועדן ולא כחלק מכנס, מבחינתי היא תהיה רק של ג'יירוק. מסיבות בכנסים נוטות לכיוון ג'ייפופ בסגנון אנימה כי רוב הקהל שם מבקש את זה...

SaikoStar

New member
ולגבי זה

ההאשמה לגבי השם "מסיבת ג'יירוק" הייתה כלפי הארגון. אז אוקי הם לא עידכנו את האתר... זה פאשלה די רצינית... אבל אף אחד לא מאשים אותך. ולגבי מה שאמרת על שאר הלהקות שהיו ברשימה... אז למה כשאלו לגבי הלהקות האלו אמרו שאין? חברות שלי אישית שאלו לגבי דיר אנד גריי אמרו להן שאין, אותו דבר לגבי מיאבי, וכששאלו לגבי מאליס אמרו שיש רק גאקט...

S.Riddle

New member
לא אמרתי שמישהו האשים אותי בזה.

נדמה לי שאנשים פה חושבים שנפגעתי הרבה יותר ממה שבמציאות, משום מה. מיאבי אכן לא היה, אבל דיר אנד גריי כן היה וכנ"ל מאליס. כשהחברות שלך באו הייתי בלחץ היסטרי כאשר מנהלת הכנס אמרה לי לסיים ולכן לא מצאתי מימיני ומשמאלי, אך גם דיר אנד גריי וגם מאליס מייזר היו, וזה כבר היה עניין של לחץ. בהנחה שלא היו נושפים לי על העורף (לא החברות שלך, האחראים על הסאונד), הייתי מסוגלת למצוא את זה ולשים. הבעיה הייתה בעצם כשהעבירו את הרשימה ללפטופ אז כל השמות של השירים התחרבשו ולכן לא הצלחתי למצוא מה שביקשו. הבעיה הייתה שלא נתנו לי מספיק זמן לארגן הכל לפני המסיבה כי הבחורה ששרה הייתה צריכה את הלפטופ בשביל להקליד משהו ולא היה לי זמן לשבת ולשנות שוב את השמות של השירים והאמנים, לכן הבעיה הזו קרתה בגלל הארגון של הכנס. :\

למעלה