שרשור הכנס "אה? קון"

SaikoStar

New member
ההמממ חשבתי שהבהרתי את עצמי

כשאמרתי לא לקחת את זזה אישית. ההודעה שלי הייתה בתגובה להודעה של קטי דה שיפ, ואם תחזרי ותקראי את ההודעה שלה ואז את שלי אולי זה יעשה לך קצת סדר בבלאגן. "תאמינו לי שאם האנשים שהיו אחראים על הפלייליסט היו הולכים עם טעמם האישי, זה היה נגמר באסון. בחיי, הטעם המוסיקלי שלנו בתחת."..."על ההכנה של הפלייליסט עמלו (בעיקר עמלה איזו אחת, חסרת חיים כזו ) במשך משהו כמו שבועיים (מאוד חסרי שינה), בלי להגזים. במהלך השבועיים האלו שמענו כל כך הרבה מוסיקה, הקשבנו לכל שיר ולכל להקה 2349082390 פעם עד שזה נשמע בסדר ו'מספיק רקיד' ו'מספיק מעניין' ומה לא. אני לא חושבת שהכרתי כל כך הרבה אמנים ולהקות חדשות שלא שמעתי עליהם קודם בתקופת זמן כל כך קצרה".... התחושה שקיבלתי פה הייתה נורא לא מקצועית. ולזה התכוונתי כשאמרתי "גורמים יותר מבינים" וש"אם אתן לא מכירות את המוזיקה לא היו צריכים לשים אותכן כאחראיות על הפלייליסט." ועם כל הכבוד לך וחמש שנים שלך בסצנת הג'יירוק את לא מכירה אותי ואת אמרת את זה בעצמך(ועוד הוספת שגם לא ממש אכפת לך) אז אל תניחי הנחות לגבי איזה שירים אני מכירה ואיזה שירים אני לא. אני נורא מעריכה את הזמן והמחשבה שהשקעת על הפלייליסט, ואף אחד לא אמר שבגלל שאת לא כותבת בפורום אומר שאת לא מכירה שירים, אבל עובדה בשטח היא שכמעט כל מי שדיברתי איתו (לגבי הפלייליסט והמסיבה) לא היה מרוצה. אז נכון זאת הנקודת המבט שלי מהשקפת העולם הקטנה והפרטית שלי אבל כל אחד והנקודת מבט שלו. כשהייתה את המסיבת ג'יירוק בלבונטין של הסטודנטים ובאתי למישהי שהייתה חלק ממארגני המסיבה ואמרתי לה תשמעי היה גרוע בגלל ש... ככה וככה וככה... היא לא נעלבה ולא נפגעה ואפילו אמרה לי תודה שאני כנה איתה כדי שתוכל ללמוד להבא. כשכתבתי את מה שכתבתי פה זה היה בהנחה שאני פונה לאנשים בוגרים בנפשם שיוכלו לקבל את הדברים שאמרתי בפרופורציה הנכונה. אני בטוחה שעמלת נורא קשה על הארגון של הפלייליסט אבל אני לא יודעת איך ציפית שלא יהיו תגובות שליליות, אין דבר כזה מסיבה מושלמת ואין דבר כזה פלייליסט מושלם ותמיד יהיו ביקורות ותגובות שליליות ואם את רוצה לארגן עוד מסיבות ג'יירוק כדאי שתתרגלי (מה לעשות ככה זה כשהסצנה קטנה) כי אם תתחילי להגיב ככה לכל תגובה שלילית\ביקורת תמצאי את עצמך במסיבות עם עוד 10 חברים במקרה הטוב, וראיתי את זה קורה להרבה שניסו לארגן מסיבות לכל מיני סוגים של סצנות "אלטרנטיביות".

SaikoStar

New member
ואני רק רוצה להוסיף

שאני חושבת שלקחת את זה אישית מידי. חמודה, אנשים יצאו עם הרגשה רעה מהמסיבה, בין אם זה קשור לפלייליסט או לארגון או וואטאבר. זה לא משנה. אף אחד לא התקיף אותך, היו אנשים שיצאו עם הרגשה לא טובה כמו שאמרתי וזכותם להתלונן. לא מסוגלת להתמודד עם זה? אל תנסי לארגן מסיבות...

S.Riddle

New member
אני לא יודעת איזו תחושה קיבלת

מכך שקטי הבהירה בצורה מאוד ברורה ששמענו הרבה מוסיקה מכל הסוגים. למקרה שפספסת את ההומור שבהודעה שלה, בכך שכתבתי שאני נמצאת חמש שנים בסצינה לא הכרזתי עליונות עליך או על כל אחד אחר, אלא פשוט הדגשתי את העובדה שיש לי איזשהו ידע קצת יותר בסיסי בג'יירוק מאשר ממישהו שיושב ומוריד שירים אקראיים באימיול. אני אישית לא הנחתי לגבייך שום הנחות, הדבר היחיד שאליו התייחסתי היה שיר במסיבה שאין לי ספק שמלבד מעט מאוד אנשים, אף אחד לא מכיר אותו, ואני עדיין די בטוחה (אם אני טועה, אנא תקני אותי?) שאינך מכירה אותו. אין בהנחה הזו טענה כנגדך או איזושהי אמירה שאת מכירה מוסיקה יפנית פחות ממני, ממש לא; הדבר היחיד שניסיתי להבהיר הוא שהשתדלתי לשים לצד שירים מיינסטרימים לצד שירים שאינם, ותו לא. בנוסף השיר ששמתי בכלל לא נחשב אלטרנטיבי, אלא הוא של זמר מאוד טרי שמקושר לחלק מאוד ייחודי של הסצינה ולכן איני מאמינה שהרבה אנשים מכירים אותו. שוב, אם את מכירה אותו זה סבבה ואני מתנצלת, אבל אני רוצה שתביני מאיפה אני יוצאת- לא מנקודה של לפגוע בך, אלא מנקודה של להבהיר לך את רעיון הכללי שלי. אין לי שום דבר נגד ביקורת, ואני מברכת אותה מאוד- אבל את מבקרת פה פלייליסט שאפילו לא ראית, אז תסבירי לי איך בדיוק אני אמורה לקחת אותך ברצינות ולא להתרגז? את מדברת איתי על אנשים שדיברת איתם והיו לא מרוצים, ובאותה נשימה אני יכולה לומר לך שהיו הרבה אנשים שכן היו מרוצים. מצד שני, ממה האנשים הללו היו כן או לא מרוצים? מרשימה של חמישה שירים? מה בדיוק אני יכולה לקחת מביקורת על משהו שבכלל לא שמעת? היו ברשימה עוד שלושים שירים שאת אפילו לא יודעת מה הם ואת כבר קוטלת, אז באמת, תחשבי איך זה נראה. התגובה השלילית שלי לא הייתה על הביקורת, אלא על האמירה המתנשאת של "גורמים יותר מבינים" וש"אם אתן לא מכירות את המוזיקה לא היו צריכים לשים אותכן כאחראיות על הפלייליסט." , שגם כאשר היא נאמרת בהקשר להודעה של קטי יוצאת מתנשאת ושחצנית, לא משנה איך תנסי להציג זאת. קטי כתבה את מה שכתבה כדי לנסות ולהבהיר שלא, המארגנות לא אירגנו מסיבה לעצמן, ואת בחרת לקחת את זה כ"המארגנות לא יודעות מהחיים שלהן". איזה בן אדם שלא מבין בג'יירוק היה מנסה לארגן מסיבת ג'יירוק, בדיוק? תהרגי אותי אם יש ברעיון הזה איזושהי טיפת היגיון, במיוחד כשהמסיבה הייתה היוזמה הפרטית שלנו ולא בקשה ממישהו אקראי לחלוטין, אז בחייך.

S.Riddle

New member
מה זאת אומרת,"בלי לבדוק עם הקהילה"?

האם אני והאנשים האחרים שתכננו את המסיבה ועמלנו על הפלייליסט לא חלק מהקהילה? את חושבת שכל אדם אחר שלא מעוניין בג'יירוק היה משקיע זמן ומאמץ כל כך רבים בלהכין פלייליסט של _ג'יירוק_ היה עושה כזה דבר? זה נשמע קצת מגוחך, בחייך. ועם כל הכבוד, הפורום הזה מייצג את העדפות הג'יירוק של אלו שכותבים בו, שעם כל הכבוד זה לא חצי או אפילו שליש מקהילת מעריצי הג'יירוק בארץ- הרי המוסיקה הזו היא כל כך ענפה ומסועפת שכל אחד אוהב בה משהו אחר, ואין הרי דרך לעשות פלייליסט שכולם יאהבו. אין דרך בה גם אם 20 אנשים עובדים על פלייליסט, שכל באי המסיבה יאהבו אותה. זה פשוט בלתי אפשרי. הפלייליסט המקורית שהכנתי הכילה בתוכה כל כך הרבה סגנונות ולהקות שונות בז'אנר שאין לי ספק שאם היא הייתה מתנגנת במלואה, לא היו כאן הודעות כאלה. "הפלייליסט תאם את טעמינו האישי"? not by a long shot. הטעם האישי שלי מורכב בעיקר מ-XJapan, ואפילו שיר אחד שלהם לא שמתי ברשימה, נו באמת. את יכולה להתווכח איתי, כמובן, ואני אשמח להעלות לפורום את הפלייליסט של הווינאמפ שלי. יש פה סוג של התנשאות מצדך, והתעלמות בוטה מהעובדה שאנשים ישבו ימים ולילות על הרשימה הזאת לא בשביל עצמם, אלא בדיוק להפך, למען הקהילה שהם כל כך רצו לפנות אליה- אני עצמי הספקתי לרקוד בערך שלוש דקות בממוצע, אז מה את אומרת לי שהמסיבה הזאת אורגנה בשבילי? עשי לי טובה, זאת האשמה מגעילה פשוט, אין לי מילה אחרת לתאר אותה. עם כל הכבוד לפורום הזה, ויש לי המון הערכה אליו כמקום ציבורי ברשת שבו אנשים יכולים לדבר על הנושא, איפה בדיוק יש לי או לכל אחד אחר מחוייבות לכתוב בו? אם הייתי בוחרת לעשות שרשור כזה, הדבר היה תלוי בי ובי בלבד, מתוך הרצון שלי לפנות לכמה שיותר טעמים של אנשים, והרי זהו דבר ש_עשיתי בכל מקרה_, רק לא דרך הפורום הזה- אנשים רבים, כנ"ל אנשים שכותבים פה, היו חלק מהעשייה של הפלייליסט, אז האם את טוענת שהפורום לא יודע מה הוא רוצה? כי לפי ketty the sheep ו-nora sho, למשל, אני דווקא הגעתי למסקנות אחרות. חוץ מגאקט ומסייקו לה שמו, לא הייתה להקה אחת ששמתי יותר משיר אחד שלה, לצורך הגיוון. שתי הבנות האלה עזרו לי כל כך הרבה בבחירה של שירים, וכל אחת מהן, בהתייעצות עם עוד עשרות אנשים מבחוץ, הביאה לרשימה משהו מיוחד ושמרה על הצביון שלה כל כך מגוון ופתוח- אבל כמובן שאת לא טורחת להסתכל על זה בגלל ש, אבוי לבושה, לא כתבנו פה הודעה, כאילו שזה מה שהיה מסדר לי שעתיים של מסיבה ואז אנשים עדיין לא היו מתלוננים. תמיד יהיה מישהו לא מרוצה, אבל את יודעת מה? אני יודעת שאם הייתה מסיבה אמיתית, בלי הפאקים שהיו שבכלל לא קשורים למי שערך את הרשימה, השרשור הזה לא היה קיים בכלל, וזה הדבר שמשאיר אותי בעמדתי, ואני יודעת שעשיתי עבודה מדהימה, אז לעזאזל עם זה, אני אמשיך לעשות אותה בדיוק כמו עכשיו. רק פעם הבאה הייתי ממליצה לכתוב ביקורת אמיתית ועניינית במקום להתעצבן כמו ילד קטן שלא שיתפו אותו במשחק תופסת, בלי לדעת אפילו את כל הפרטים ולהניח הנחות מעליבות כאלה.

S.Riddle

New member
ועוד דבר, לצורך העיקרון-

מתי שאת תלכי למארגני הכנס, תציעי להם לארגן מסיבה שלמה, תתאמי קשר עם שלושים אנשים בו זמנית, תשבי ימים ולילות על רשימה שרובה בכלל לא נוגעת בטעמייך האישיים, תסעי ברחבי הארץ כדי להביא דברים שונים לאנשים שונים בשביל שבכלל תהיה מסיבה, תתמודדי עם בעיות של היום לפני ועם קיצוץ זמן ועם מעריצות מיאבי שעוד שנייה נושכות אותך- תחזרי אלי. באמת. תקבלי ממני התנצלות מלאה ואפילו קידה. כי זה קיצור הדברים של הגיהנום שאני עברתי בשביל מה שאמורה הייתה להיות המסיבה הזאת, שיזמתי אני לבד ללא שום עזרה מהפורום הזה, שבכלל לא חשב על הרעיון או עשה משהו כדי לפנות להנהלת הכנס כדי לברר האם אפשר לעשות. פשוט, עשי לי טובה.

oracle

New member
נראה לי

שבקהילה קטנה כמו שלנו, שמונה מאות ספורות של אנשים, מאבקי כוח הם דבר עצוב במקרה הטוב, או ממש מטומטם, במקרה הרע... אף אחד לא ניסה לטעון שלא הושקעו עבודה ומחשבה בהכנת הפלייליסט, נהפוך הוא, אבל לא ניתן להכחיש את העובדה שבחרת להתעלם במפגיע מהפורום הזה בתהליך ההכנה, ועל כך הטענות והתהיות. גם אם יש לך בעיה אישית איתי, להזכירך, הפורום הזה לא שייך לי באופן פרטי, אלא לגולשים היקרים המוצאים בו מקום לדון במושא אהבתם, המוזיקה, ולכן הם יצאו נפסדים מההחלטה הכוחנית הזו שלך... באמת שהשתדלתי לכתוב באופן הכי נייטרלי ולא פוגע בהודעה המקורית שלי - <בקשר למסיבה, כאן המצב אפילו יותר גרוע. נניח שהפלייליסט המתוכנן היה מדהים, לפני שחתכו לכם אותו לחצי שעה, עדיין, הוא תוכנן על ידי שלושה אנשים בלי לבדוק מה הקהילה רוצה, ולכן תאם את טעמם האישי בלבד. נראה לי שהכנת פלייליסט למסיבת Jrock בלי להעלות כאן, בפורום היחיד בארץ למוזיקה יפנית, שרשור בקשות ומשאלות לשירים שיהיו במסיבה, היא במקרה הטוב שיכחה או חוסר תשומת לב, ובמקרה הפחות טוב, התנשאות וזלזול. מה שההתנהלות הזו אמרה לנו זה שחברי הפורום הזה לא נחשבים פונקציה כלשהי בסצינת ה-Jrock בארץ, ולכן אין טעם להפנות אליהם את השאלה... חבל... =/> אבל בחרת ליחס לי <האשמה מגעילה, הנחות מעליבות, התנשאות והתעלמות בוטה> - שוב חבל, כי לא זו היתה הכוונה... צר לי שכך את מרגישה... וד"א, להעלב זו לא פריבילגיה של <ילד קטן שלא שיתפו אותו במשחק תופסת> אלא רגש לגיטימי לכל אדם, ללא הבדל דת, גזע, מין וגיל.. קצת אמפטיה לא הרגה אף אחד אף פעם~~

S.Riddle

New member
"להתעלם במפגיע"?

אז את טוענת למעשה שישבתי לעצמי וחשבתי "וואו, בואו נתעלם מהפורום בתפוז בכוונה כי אני אשיג מזה הרבה"? אני מנסה להבין מאיפה קיבלת את התחושה ש"התעלמתי" כדברייך מהפורום, כאשר כבר הבהרתי שאנשים שכותבים בו הם אלו שעזרו לי להכין את הרשימה למסיבה. כמו כן, אולי את לא רואה את זה ככה, אבל הפנייה לפורום היא אופציונלית לחלוטין. ונאמר שמישהו שבכלל לא מכיר את הפורום הזה היה מארגן מסיבה בלי להשתמש ב"שירותי" הפורום- אז זה היה בסדר? עצם העובדה שאני יודעת שהפורום קיים לא אומר שאני מחויבת להיעזר בו או בחבריו, לא מתוך קטע של רצון אלא מבחינות של נוחות וכד', ומעבר לכך- אני חושבת שהידע שלי ושל חבריי ושל האנשים האחרים שעזרו להכין את הרשימה מספיק כדי להכין רשימה מדהימה למסיבה גם בלי הפורום הזה, תאמיני או לא. ואני מבטיחה לך שהקהילה לא מורכבת מכמה מאות בודדות, כבר לא, ושיש הרבה יותר אנשים שמקשיבים לרוק יפני שלא מגיבים בפורומים, וזה עדיין לא הופך אותם ללא קיימים והם חלק אינטגרלי ביותר בכנסים בדיוק כמו חברי הפורום הזה. אף פעם לא אמרתי שיש לי בעיה אישית איתך, אלא עם האופן בו את מסתכלת על כל העניין. אין לי בעיה אישית עם מישהו שאיני מכירה, ובכן, אישית, לכן אין פה בכלל קשר. ההחלטה שלי להכין מסיבה היא כוחנית..? אוקי, זה אחד חדש. אני לא מבינה מה את מוצאת כוחני בכך שהחלטתי להכין מסיבת ג'יירוק, אבל בסדר.... אני מניחה שכאן נחים ההבדלים בינינו. אם זה שלא נעזרתי בפורום הוא הביטוי לכוחניות... ובכן, האופן בו את טוענת שהפורום חייב להיות חלק מהתהליך הוא הכוחני, במיוחד כאשר את בעצם פוסלת את מה שהכנתי מכיוון שלחבריי הפורום לא היה בו חלק. את מטיחה בי 'התנשאות וזלזול' כשבמציאות כל מה שהיה הוא מספר אנשים שמנסים להכין מסיבה לאנשים אחרים ואח"כ מקבלים על זה נזיפות. ההתנשאות היחידה שלי הייתה כנראה המחשבה שאנשים בפורום הזה יהנו מהמסיבה ולא ייקחו ללב את העובדה ש, רחמנא לצלן, הם לא היו אלה שהכינו אותה, ואולי אפילו יהנו מהעובדה שלמישהו אכפת מהם ומשקיע למענם מזמנו ומכוחו. מה גם שאף אחד לא ניסה לפנות אלי בהקשר למסיבה, אז זה מעניין באמת שהתגובה שלך נכתבת פה כבר אחרי המסיבה, שגם את וגם שאר הפורום יכול היה ליזום שיחות איתי או עם מארגני הכנס ולבקש לקחת חלק בפרוייקט. היוזמה הזאת שלי הייתה ממניעים טהורים לחלוטין של "היי, יש כנס, אולי אציע למארגנים להכין מסיבה!", ואני לא מבינה איך מישהי שלא עשתה זאת בעצמה או ניסתה ליטול בכך חלק מרשה לעצמה למתוח ביקורת על מי שכן. ואני רואה שבחרת להתעלם, במכוון או בשוגג, ממה שהגבתי לך כבר. את אמרת שאני לא מתייעצת עם הקהילה, ואני אמרתי לך שאני חלק מהקהילה לא פחות ממך או מכותבי הפורום, וזה שלא השתמשתי בפורום, שוב, לא אומר שבחרתי "להעיף אותו לעזאזל" ולהתעלם ממנו, אלא לא לפנות באופן ספציפי בהודעה בפורום כי _זה לא היה נחוץ_. אני מאמינה שהבחירות שלי לפלייליסט היו מספיק טובות, ולהתחיל לפתח דיון על זה דווקא כאן זו הבחירה שלי לחלוטין, שאין נובעת מהחלטות כוחניות או אלוהים יודע מה- אלא הרבה מאוד שיקולים אחרים. אני קוראת בפורום, יודעת במה אנשים מתעניינים בו ומחוצו, וע"פ כך תכננתי דברים מסוימים. אחזור ואדגיש כי אין לי מחויבות לפורום הזה, אבל כן נעזרתי בסופו של דבר בחברים בו בעשייה עצמה, אז אני לא מבינה מה עשיתי פה לא בסדר, באמת. התחושה שקיבלתי מהתגובה שלך היא לא היעלבות, אם תסלחי לי, ומה שכל כך הרגיז אותי היה התגובה המאוחרת- הכוונה שלי בכך היא שיכולת לעשות הרבה כדי "לשנות" את מהלך הדברים ולא טרחת לעשות זאת. פורסם פה שתהיה מסיבה, ופורסם פה האתר של הכנס עם שמות המארגנים ואיך אפשר להשיגם, אבל את בחרת לא לקחת בכך חלק אלא לחכות עד שייגמר ואז לומר כמה רע היה וכמה שהפורום סבל. ובכן, tough luck, זו הייתה הבחירה המודעת שלך ושל כל מי שבוחר להתלונן על זה ששמתי גאקט או שלא שמתי מספיק מיאבי או שאני לא יודעת מה. בשורה התחתונה, אני לקחתי עניינים לידיים שלי ויזמתי, ואני לא רואה שאת או שכל אחד אחר עשה את זה. ביקורת בונה מבחינתי היא דרך לשיפור, ועם כל הכבוד הודעה שתוכנה "היה רע" זו לא הדרך. ביקורת בונה באה כדי לתקן טעויות משיחזרו, והטעויות היחידות היו של הכנס עצמו- הארגון הגרוע- ולא שלי, שרק הייתי אחראית על איסוף שירים והפיכתם לרשימה. מה עוד שאת אפילו לא יודעת איך הרשימה נראית ואת כבר פוסלת אותה, שזה בכלל דבר מדהים לעשות. :\

oracle

New member
טוב, זה כבר מתחיל להרגיש כמו שיח

חרשים.. =/ מי אמר שאת חייבת להיעזר בפורום? ברור שאת לא חייבת... אבל את יכולה, ובחרת שלא, ובעיני היתה בבחירה הזו אמירה באשר לדעתך על חברי הפורום (לא קטי דה שיפ ונורה שו.. בפורום יש עוד שניים שלושה חברים מלבדן..). את טוענת שלא? אוקיי.. אז לא. ובכל זאת, אנשים נעלבו מזה.. אסור להם? אני תוהה.. ממתי אסור למי שלא לקח חלק בעשייה להעביר ביקורת? חשבתי שהעברת ביקורת היא מעשה לגיטימי ללא כל קשר, כנראה טעיתי... ד"א, האמירה שלי שהיה רע לא נבעה מכך שהפורום לא שותף בהכנת הרשימה, אלא מכך שהשירים שנותרו בה לאחר הקיצוץ לא ייצגו, לדעתי, את המיטב שאפשר היה להציע. ושוב, לא טענתי שהרשימה המקורית היתה גרועה, גם כי לא ראיתי אותה, וגם כי, כמו שכבר אמרתי קודם, אני מאמינה שהיא היתה טובה מאד. בנוסף, טענת שיכולתי ל"שנות" את מהלך הדברים, אבל לא פניתי אליך לפני המסיבה.. האמת שכן פניתי, אבל עשיתי זאת באופן מאד מרומז וכנראה לא הובנתי כראוי. בעתיד אנסח את דברי באופן יותר מובן וחד משמעי~ לסיום, נראה לי שקהילת חובבי Jrock בארץ רק תרוויח מאיחוד ושיתוף כוחות, והמאבקים והפיצולים האלו פועלים לרעת כולנו ומחלישים אותנו, וחבל.. אולי עדיף לשים את הדברים מאחורינו, להפיק לקחים, ולהמשיך הלאה מחוזקים ובעלי כוונות טובות יותר אלו כלפי אלו~ או שאני סתם אופטימית נאיבית כזו שמאמינה שהאדם טוב בבסיסו -_-;

S.Riddle

New member
אני מסכימה. :\

ואני רוצה להבהיר שמאחורי כל מה שאמרתי עומדת הנקודה הבודדה של- לא עשיתי דבר כדי לפגוע באף אחד, ההפך הוא הנכון. המטרה הייתה טהורה לחלוטין, להכין מסיבה עם שירים טובים בשביל הקהילה שאני כל כך אוהבת, ואני לא מצליחה להבין איך זה מה שנהיה ממנה. בקשר לנורה שו וקטי דה שיפ- הן _עדיין_ חלק מהפורום, ואין לי ספק והן מייצגות מספיק ממנו ואת מה שהן לא, מייצגת אני או האנשים האחרים שעזרו לי להכין את הרשימה. אני לא מבינה איפה יש כאן אמירה על חברי הפורום כאשר חלק מהן, לא משנה אם שני אנשים או עשרה, היו חלק אקטיבי בדיוק כמוני בהכנת הרשימה, מיוזמתן האישית. ביקורת זה טוב ויפה, ואפילו רצוי ביותר, רק שמה שכתבת הרגיש לי יותר כמו נזיפה מאשר ביקורת, גם לאחר קריאה שנייה. אני מניחה שדרכי העברת המסרים שלנו מתנגשות זו בזו. ושוב, הקיצוץ הוא מ-35 שירים לחמישה בלבד, כמובן שהוא לא ייצג שום דבר חוץ מאת טעמם של אותם האנשים שבאותו הרגע ביקשו ממני שירים שלמרבה המזל היו ברשימה המוגמרת. אני מסכימה ששיתוף פעולה טוב יותר בעתיד יגרום לכולנו רק להרוויח, וגם אני הפקתי את הלקחים שלי מהתוצר הסופי. בפעם הבאה שיתארגן משהו, אני מבטיחה לנסות לשלב את הפורום בכך כמה שיותר, אבל באותה נשימה אזכיר שאני לא פה לרדוף אחרי אף אחד, ושלקחת יוזמה אישית זה דבר קל ואף מבורך מצדכם, חברי הפורום.

אני ממש נהנתי^___^

היה ממש כיףD: פגשתי הרבה אנשים שרציתי לפגוש (וגם כמה לא פגשתי;;), קניתי כמה דברים (והשגתי סוףסוף את פולמון7 *_*), מלא אנשים צילמו אותי, ועוד~ המקום היה ממש מעצבןX_X הם סגרו את הכנס לדי הרבה זמן ולא נתנו לצאת ולהכנס חזרה, או לאף אחד אחר להכנס>< הם אמרו שהם יעשו עוד מכירת כרטיסים יותר מאוחר ולא עשו, המקום היה די קטן וצפוף, בסוף לא היה מפגש פורום וחוץ מזה-מאז ומתמיד שנאתי את הקניון הזהXP אה כן, גם חבורה של בנות (לא בתוך הכנס) רדפו אחריי בגלל שאני ג'ינג'ית ושאלו אותי שאלות מוזרות וצילמו אותי סתם ככהX_X נוטוב, הייתי צריכה להקשיב להזהרה של ורד ונויה, להן הן בטח יותר הציקוXD וגםוגם..בזמן שברחתי מהבנות האלו, הייתי ליד הדלת של הכנס ומישהו אמר לי"שלום" ואני ברחתי גם ממנו כי הייתי בטוחה שזה אחת מהבנות האלו, ואז סובבתי את הראש וראיתי שזה מישהו אחר ושסתם ברחתיXDD

מ א י י ק

New member
היה כיף../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif

רק שהם הגזימו עם המחירים ועם דוחני המנגה

Omer Kun

New member
=0

דווקא המחירים של המנגות היו מוזלים..שילמתי על מנגה אחת 53 שקל במקום 60 וחצי XD אבל חוץ מהמנגות באמת שהיה יקר! היה שם ארנק שהמחיר שלו היה פאקינג 70 שקל!!! X_X

Omer Kun

New member
חחחח XD

אני בדר"כ לא מדבר ככה... אבל ה"פאקינג" הזה כל כך התאים באותו רגע! XDD

MiirenaMizer

New member
באתי למסיבה עם 39 חום

רק בגלל שחשבתי שתהיה שם מוזיקה נורמלית, ומן הסתם התאכזבתי קשות, והסיבה היחידה שלא הלכתי אחרי 5 דקות זה בגלל החשש לפדיחה והרבה "אמרתי לך לא ללכת" מאמאשלי. אני לא כ"כ "מבוגרת" אבל גם אני (כמו דניאל) הרגשתי בגנון... בחיי. אני שמחה שלא הגעתי לקון כי אני בטוחה שגם שם לא היה משהו. נקווה למשהו יותר טוב...

oracle

New member
תמונות מהכנס~~ ../images/Emo218.gif

צילמתם והצטלמתם בכנס? מצאתם תמונות שלכם מהכנס משוטטות ברשת? שרשרו אותן לכאן~~~ ^_^

למעלה