שרשור התפקדות

אניאניאני../images/Emo9.gif

שם: יעל/יעלית/יעלול וכו' ניקנימים נוספים: אלי! אבל רק אבא קורא לי ככה
עיר מגורים (איפה את/ה גר): נתניה עיר הפשע והרשע מקום לימודים/ש"ל/צבא: תיכון דתי פה בנתניה.. אייסיקיו: 148214781 מסנג'ר:[email protected] שבט: אלעדדדדדדדדדדדדדדדדד
דיסק אחרון שקניתם:קניתי שלשום שלושה (3 במאה, תודו שזה שווה)..אממ קניתי את הישן של דודי לוי, את הדיסק של נוער שוליים (
) ו..טטם טטם תופיםםםםם..דיסק של הרב קרליבך!!
חורף או קיץ?בחורף קיץ ובקיץ חורף

כה, שמתי ../images/Emo23.gif לזה...

אנשים, אתם יודעים שזה לא חוקי (גם ע"פ ההלכה) לצרוב דיסקים, נכון? [ואני יודעת מה ההגדרות אז אל תתחילו להתפלסף שאם זה "שיר מפה ושיר משם" מותר
]. חוצמזה שזה ממש לא יפה- אמנים משקיעים תזיעה שלהם (ממש ככה) וכסף והקלטות וזמן זו בעצם הפרנסה שלהם,וכשאתם צורבים דיסק שלהם אתם פשוט גוזלים מהם פרנסה- as simple as that. ותחשבו על זה
.

RESTO

New member
לשון הרע דבר נורא!!!

גם אני קונה דיסקים!!!! יש לי איזה 40 דיסקים מקוריים שלי!!! אז אני מבקש! אגב שמר אני מכיר את שאול פיש אז אני מניח שלאחיו הצעיר קוראים יאיר אז כן אני מכיר אותו...

TillsWIFE

New member
אפשר גם לקנות וגם לצרוב

אני עושה את שניהם, תלוי איזה שיר... יש כל מיני הגבלות

../images/Emo60.gif סליחה?

אני גם לא צורבת, לפחות מוזיקה. אבל עכשיו אני צריכה לצרוב תמונות שאני צלמתי לדיסק, מישהו פה יודע איך אני עושה את זה? זה ממש דחוף

toilesh 1

New member
שאלה חסרת סיכויים....

אני יודעת שאין הרבה סיכויים אבל את מכירה אחד שקוראים לו נתנאל אוחיון?

Skicker

New member
גם אני

שם:בן ניקנימים נוספים:אין לי עיר מגורים (איפה את/ה גר):בית שמש מקום לימודים/ש"ל/צבא:לומד פה בבית שמש (למרות שעפתי ממכון לב...) אייסיקיו:4705233 (אל תנסו לחפש לא תמצאו...) מסנג'ר:[email protected] שבט:לביא כבוד דיסק אחרון שקניתם:אממ נראה לי האחרון שקניתי היה הראשון של אינפקציה אבל אני לא כל כך זוכר... חורף או קיץ?אממ אביב

שטופ

New member
../images/Emo10.gif

שם: הדס ניקנימים נוספים: מכורה ל ק ר מ ב ו, DaRdAsIt12. עיר מגורים (איפה את/ה גר): אלוני הבשן
מקום לימודים: בי"ס גולן, חיספין. אייסיקיו: אין לי כוח לשים
מסנג'ר: אין שבט: מעלות[בקרוב ניצנים-מעלות, ואז מעלות-מעפילים] דיסק אחרון שקניתם: לא קונה דיסקים, אין לי דיסקמן. חורף או קיץ? לכל עונה יש חסרונות ויתרונות.

שומו

New member
אני:

שם: שמר. כינויים נוספים: מרי, טורצ'אן, Hemo. עיר מגורים: חשמונאים. מקום לימודים/ש"ל/צבא: ישיבת בני-עקיבא נר תמיד בחשמונאים. ICQ: 264357064 מסנג'ר: אין. שבט: הרא"ה. דיסק אחרון שקניתם: NOW 10
לא ממש יוצא לי לקנות... חורף או קיץ
אמצע אלול עד כסלו.

../images/Emo11.gif

עיר מגורים (איפה את/ה גר): בבית שבט: לביא דיסק אחרון שקניתם: אממ לא קניתי. קיבלתי במתנה את הדיסק של בית הבובות. חורף או קיץ? קיץ!! שונאת חורף!! הדבר היחיד שטוב בחורף זה שלא צריך להוריד שערות מהרגליים וזהו...

למעלה