שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

Thumpers

New member
מי זה ג'קי?

ומי שואל אותי בכלל? זו החלטה של המדינה. זה שאנשים בוחרים להשתמט זו סיבה להוקיע אותם מהחברה. הם לא ממלאים את חובותיהם, אז אין להם זכויות. (אני כמובן לא מדברת על אנשים חולים, פיזית או נפשית, שלא יכולים לעשות שירות - אלא על אנשים שבוחרים בכך) ומה לעזאזל קשור אליך הטעם שלי בגברים!?

"זו החלטה של המדינה"...

מחליא אותי איך אדם ציני וניהליסטי כמוך נופל להסתמכות על השטות הזו של המדינה אמרה. לא מגניב בעליל. אני לא רוצה להכנס לדיון המשני הארוך הזה- אבל אין דבר כזה משתמט. יש או: אדם ששוחרר מצה"ל באופן חוקי (לצורך העניין- אדם שמזייף מחלה נפשית גם נכלל לכאן. נשאלת גם השאלה האם לצורך האתוס המטופש של "צבא העם" נכריח כל ערס שמחדיר לעצמו סבון כלים לעין בשביל גימלים להשאר במערכת) או אדם ששיחרר את עצמו מצה"ל באופן לא חוקי- עריק. את מוזמנת להחליט לבד מה לעשות עם הסוג השני (לשפד אותם או לצלוב אותם כשהם מאורגנים בעמידת "הקשב"), אבל בחברה מתוקנת אנחנו לא מעיפים אותם לצבועים מחוץ לחומות העיר. כמובן שיכולה גם תמיד לבוא יעל המגניבה ולומר: "תראו את האדם העיוור הזה שהתגייס למערך הנ"מ של צה"ל, או את כבד השמיעה הזה שהתנדב והתגייס ל8200". את לא ממש משאירה לאנשים שנפלטו מהמערכת מסיבה זו או אחרת סיכוי בכלל לחברה רב-גונית, מה שהופך אותך (וצר לי שאני זה שצריך להודיע לך את זה) לסחית אחו-שרמוטה. ג'קי זה מתמודד באח הגדול הנוכחי. והטעם שלך לא קשור. אני פשוט כל פעם מזועזע מאיך המייקאוברים האלה גורמים לנשים להעריך יתר על המידה גברים שבכל סיטואציה אחרת הן לא היו זורקות מבט לכיוונן. אור הוא היחיד שם שבאמת עבר שינוי, וגם זה רק כי היה שם חומר גלם לעבוד איתו לפני... רוב המתמודדים האחרים פשוט שרפו 2000 ש"ח על בגדים ברנואר- שינוי מבורך, אבל לא בדיוק מהפך.

Thumpers

New member
אבל אתה מעוות את דבריי!

ציינתי שאין לי שום בעיה עם אנשים שמפאת סיבות רפואיות/נפשיות הם יוצאי דופן. לא, אני לא מצפה מאנשים בעלי מוגבלויות לצאת מגדרם בשביל להתגייס - כי בינינו? אם היה לי צליאק/סוכרת/וואטאבר, הייתי עושה לצבא אצבע משולשת נאה כזו, והולכת לדרכי. גם אני מעדיפה לסיים תואר ראשון בגיל 21-22, מאשר בגיל 24. אתה יודע, עוד כמה שנים של רווח, מאשר הפסד (כלכלי, כמובן). אני לא חושבת שצריך להוקיע את המשתמטים ולהעיף אותם מן הארץ, או מה שאתה לא מציע - אבל למה שתהיה להם זכות בחירה במדינה, כשאת חובותיהם הם לא מבצעים? דעתי על המייקאוברים גסה ומלאה קללות - אבל הגרסה המתאימה לכתלי הפורום הינה כזו: אני חושבת שהתוכנית צבועה ומזעזעת, בכך שהיא כל הזמן מטיפה לכמה שהמראה החיצוני אינו באמת משנה.......... ואז היא משנה לגברים את המראה החיצוני - כדי שמישהו ישים עליהם. קודם כל, אני לא מעריכה יתר על המידה אף אחד - רק בגלל שהוא היה בטלוויזיה/עבר מייקאובר/או כל הנפצה אחרת שלא תעלה כאן. לא מעניין אותי איך גברברי הפורום נראים - כי אני מחבבת אותם בתור כותבים בפורום, ולא בתור האנשים שם על המסך. (מי כבר הספיק להכיר את אלעד על המסך? ואור? אור רוב הזמן שותק, אז אי אפשר לשפוט character של אדם, כשהוא כל הזמן... שותק.) תאמין לי שאם הייתי הולכת על סלבריטאים, כי זה מה שאני אוהבת - לא הייתי הולכת על כוכבי ריאליטי. ואם כן? על דן מנו. גם עשיר, גם חתיך, גם חכם. (אבל ימני מס.... לא משנה.)

IkMfNiY

New member
דווקא סהר מבחינת הגילאים..

זה יכול להיות הגיוני, כי אם אני לא טועה היא בגילי (22\3) וזה יכול להסתדר בסדר, אבל זה באמת לא רלבנטי כל הנושא הזה.. (אני זוכרת אותך ממלא פורומים
)

חחח גם אני אותך

לא יודעת, לא ממש הסתדר לי בראש גם לעשות צבא וגם להספיק ללמוד בחו"ל. נו טוב.

חדשה../images/Emo9.gif

היה פרק חביב, נחמד שעשו לשגיא מייקאובר. ערבוב הזוגות: בעקרון הרעיון מסקרן לצורך המשחק, התוצאה לא משהו. דווקא הזוגות האהובים עליי הופרדו (אלכס וליטל, אור ונלה). חבל שערבוב הזוגות לא כלל את הזוגות שקיבלו חסינות. מה גם שיצא שה"פרס" של אלה שניצחו בחדר ניפוי זה בעצם העונש שלהם. מה ההגיון? וזו כבר לא פעם ראשונה, אותו דבר היה עם הצניחה חופשית... היו צריכים לעשות את זה בצורה אחרת לדעתי. אולי היו צריכים לערבב את הזוגות רק לצורך משימה חד פעמית... אבל שזה יישאר ככה עד הגמר? מבאס.

elcool

New member
או או... אנחנו שוב בעמוד הראשי.

והפעם עם הודעה שלי אישית

Thumpers

New member
כן - תפוז מפרסמים

כאילו אתה ואלון are slandering (שכחתי את המילה העברית) את אלכס! מכפישים? זו המילה?

למעלה