שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

is00

New member
משהו אחד לא היה ברור לי...

ממה שהראו אני די בטוח שבשום שלב לא נאמר לכם שאתם חייבים לפרק את הזוגות ולהרכיב אותם מחדש, אז...למה לא נשארתם ביחד ורק הרכבתם מחדש את הזוגות האחרים? משמע... סהר ואלכס, ליטל ומאור? אני יודע שמשהו כזה נעשה פעמיים בגירסא האמריקאית המקורית, רק ששם זוג אחד זכה בזכות "לפרק את החבילה" שלהם ולפרק עוד זוג אחד או שניים בווילה וליצור 3 זוגות חדשים, אם הם היו רוצים.

Light18m

New member
איך לא חשבנו על זה...

סתם, ברור שביקשנו לערבב את זה ככה. נלה בכתה להפקה שלא יפרידו ביננו, היו לנו מחשבות אפילו לפרוש מהמשחק באותו רגע. אחרי מחשבה קצרה אמרתי לעצמי שזה רק שנלה ואני נהיה במשחק עם שחקנים אחרים, אבל עדיין נהיה ביחד.

is00

New member
אז אני טועה או שלא?

אמרו לכם בפירוש בחדר ההדחה, לפני שבכלל הלכתם אל חדר הצפייה "לחשוב על זה", שאתם חייבים לפרק את כל הזוגות(כולל שלכם)? או שלא אמרו לכם, אבל אחרי ששמעו מה אתם מתכננים אמרו לכם שאתם חייבים גם לפרק את הזוג שלכם. בכל מקרה... לדעתי, לא יכולת לקבל בת זוג טובה יותר מכל הבנות שהיו בווילה באותו הרגע, וזה כולל את לימור וענבל.

yoni3943

New member
זה היה הטוויסט הכי טיפשי שראיתי בריאלטי

זה חסר טעם להחליף זוגות לקראת הסוף ואם כבר להחליף אז יכלו לעשות את זה בלי החדר ניפוי

yoni3943

New member
וזה גם לא הוגן

זה לא הוגן כלפי הזוגות שזכו בחסינות וגם כלפי הזוג שזכה בחדר הניפוי למרות שקצת נרגעתי מזה שאלכס וליטל נשארים

התזמון די דפוק, אבל טוב שזה היה ככה.

בעיני, טוב שהאופציות עבור אלכס היו או סהר או נלה. אם ענבל או לימור היו עולות - זה היה קצת מדאיג. ותכל'ס, זה דפוק מבחינת המשחק אבל עדיף מבחינת הזוגות שככה היה - לכל אחד יש כבר את הקשרים שלו עם כל השאר. האמת היא שאני לא ממש מבינה למה זה היה טוב, הרי ממילא נראה שיש לא מעט זמן פנוי (שבו אפשר להיות עם מי שרוצים) ורק במשימות ובלילה חוזרים לזוגות. ואם מישהו יילך הבית עכשיו ובן הזוג הקודם שלו יישאר - אם היתה כימיה הם כבר עברו מספיק כדי שיהיה לגיטימי להשאר בקשר.

לא רצו להעיף אף זוג. ../images/Emo233.gif

אל תדאגי, הם יעשו הכול כדי שענבל וירון יהיו המודחים הבאים, ואז בטח לפי המבחן ידע, כנראה נלה וברברבאום יודחו במקום השלישי. ואז ייכנסו SMSים לתפקיד.

otk

New member
התכנית הזו מצליחה להתעלות על עצמה שבוע אחר

שבוע. השילוב של נלה ומאור הוא בעל פוטנציאל כמעט בלתי נדלה לסצנות משעשעות. למעשה, גם אם יצוותו אותו לפיני טבגר, עדיין נזכה לרגעי נחת רבים מספור. הבן אדם מטומטם נדיר באיכויותיו.

DDN

New member
מה עושה עושה החלוץ, כשהוא בא הוא בא לקיבוץ

הוא בא לקיבוץ רוצה לאכול רואה בחורה שוכח הכל

xcalibur

New member
הייתי כול כך בטוח שאור ונלה ילכו בפרק הזה...

וגם מאוכזב. הם התחילו להיות קצת מאוסים, לא? בסדר, הבנו שעברתם מהפך אבל כמה כבר אפשר לראות את הקוצי מוצי הזה?

פנומן 72

New member
איך צדקתי ?

אמרתי שבוע שעבר בעקבות הפרומו שנראה לי שהולכים לעשות החלפות. אני שמח שאני צודק. מי מארגן לי מדליה ? חוץ מזה שמדובר בסוויץ' מטומטם לגמרי

פנומן 72

New member
אני לא מדבר על למה הוא התעצבן

שאלתי בשבוע שעבר מה הדבר המפתיע שמכינים להם ואני אמרתי שזה מריח כמו חילופים.

StriX Starlight

New member
../images/Emo58.gif ותודה רבה להפקת היפה וחנון שהזכירה

לי למה אני לא סובלת ריאליטי ולמה הייתי (ועודני) כל כך נגד ההתערבות הזאת של ההפקה. ערבוב זוגות? למה זה טוב?

HouseAtreides

New member
כנראה רצו שבחורה מסויימת תזכה

וההרכב הקודם היה מאלץ אותם לוותר על הזכייה של הבחור הפייבוריט שלהם כדי שזה יקרה.

למעלה