שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

In Red

New member
במילה אחת: מאכזב

בכמה מילים:יא נראה יותר טוב לפני שעשה מייקאובר..מה זה הבגדים האלה?=[ ולא נדבר בכלל על השיער -_- והקטע של ההחלפת זוגות נראה כל כך מאולץ, כולם ממש התבאסו ממנו. האם הפרומו של פרק הבא דרמטי מדיי או זו הסיבה לכך שאור ייצא מהתוכנית? וגם הפסקות הפרסומות האלה כל כך מעצבנות!!!!!!

Saladin

New member
לדעתי העונה הזו פשוט לא נגמרת.

כל הסחבת שנקטו בגלל שראו שיש רייטינג טוב לתכנית, זה שהחזירו עוד 2 מתמודדים והאריכו את העונה, נמאס כבר לגמרי ולא ממש עושה חשק לחכות לעונה מס' 3. מרוב שהעונה הזו לא נגמרת כבר הגענו למצב שמתכתבים פה איתנו בפורום באופן קבוע 3 מתמודדים , אחד מהם עדיין בתכנית והסוף של התכנית עדיין לא נראה באופק. הטוויסטים מפוברקים כמו הסיפורים עצמם (השבר כביכול ברומן המבוים בין אור ונלה), ופשוט נמאס מהתכנית הזו. אני כבר לא מסוגל להחזיק מעמד בצפייה של תכנית שלמה.

elcool

New member
כל העונה כבר צולמה

כל הפרקים כבר קיימים עוד לפני שהיה רייטינגון אחד קטן...

Saladin

New member
ברור לי.

אבל אם לא היה רייטינג גבוה, יכול להיות שלא היו משדרים את הפרקים שבהם החזירו את המתמודדים.

StriX Starlight

New member
נפשט:

יש לך שלושה זוגות קיימים: ירון וענבל, אור ונלה וליטל ואלכס. אחרי פרק ההחזרה נוספו (תודה לגורם שמיימי זו או אחר) מאור וסהר ושגיא ולימור. אם אתה לא משדר את פרק ההחזרה, איך אתה מסביר לצופים את זה שלגמר הגיע שני זוגות שכבר עפו??

Saladin

New member
אולי צילמו יותר מגמר אחד.

ואולי אני טועה ואין להפקה שום אסטרטגיה של התאמת אורך העונה לרייטינג.

StriX Starlight

New member
מ"ז התאמת אורך?

יש לך פרק זמן שצריך לעמוד בו. נגיד שלושה חודשים. עושים חישוב פשוט של X פרקים עם X מתמודדים שהולכים ופוחתים, לוקחים בחשבון פרק ספיישל דבילי אחד ועוד כמה שטיקים וזהו.

Saladin

New member
אני לא אומר שזה כך,

אבל מי אמר שזה לא אפשרי להאריך עונה מעבר לתכנון המקורי, אם יש רייטינג טוב. באח הגדול עשו את זה, מן הסתם זה יותר אפשרי כי הכל מצולם בד בבד עם הצפייה, אבל באופן עקרוני אפשר לצלם כמה פרקים שמחליטים בסופו של דבר אם להכניס אותם או לא, אין חוקים בדברים האלה.

שאלה קצת מוזרה - מה עם צבא?

היה כתוב שאלכס בן 19. איך בדיוק הוא משתתף בתכנית ריאליטי? הוא לא אמור להיות עסוק בדברים אחרים? כנ"ל לגבי סהר(או שזה עם ע'?) שהיא צעירה מאוד, יחסית, ולא ברור לי מתי היא הספיקה לעשות שירות צבאי ומה שזה לא יהיה בברצלונה.

Thumpers

New member
אני שמחה שלא רק אותי זה עניין. :)

אני יודעת שאיב עושה צבא, כי אחותי ראתה אותה בגדנ"ע, היא א' אוטובוסים או משהו בסגנון. בכל אופן, באמת מעניין אותי לדעת. מי מהם עשה צבא, מי לא עשה צבא, ולמה לעזאזל יכניסו לתוכנית בישראל מישהו שלא עשה צבא. (אני רוצה לראות מי הראשון שיעלה את סוגיית בר רפאלי,, בתור תגובה. :) )

בונ'א, יעל...

3 הודעות אקראיות שלך מהשרשור הזה (על אלכס, על הצבא ועל הטעם המזעזע בגברים) ואני תוהה לעצמי איזו חברת מחשבים מכינה מקלדות לאנשים כל כך קטנים כמוך. גם ג'קי לא עשה צבא. גם ג'ורג' קלוני לא עשה צבא. אבל הוא שיחק חייל בעירק, את מסכימה לו?

למעלה