שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

matanbil

New member
שגיא...ידידה שלי צריכה לסגור איתו חשבון

אם תביא אותו או לא תביא אותו לפה, בלי קשר תן לו כאפה בשמי נתנו לו טלפון, שישתמש בו!

Thumpers

New member
באמת מפתיע אותך שגם חנונים

יכולים להיות רדודים? ועוד אמרו לי ש*אני* תמימה!

לא הבנתי מה את מנסה להגיד פה

למה את חושבת שאני חושבת שחנונים לא יכולים להיות רדודים?

Thumpers

New member
אממ...

כי זה מה שהבנתי מדברייך, אבל יכול להיות שאני טועה. אני מקווה שאני טועה :)

התפלאתי איך הוא רוצה לצאת איתה בלי לדעת

איך היא נראית. אפשר לקרוא לזה סוג של שטחי. למרות שגם אני לא הייתי יוצאת עם מישהו בלי לדעת איך הוא נראה ואני ממש לא תופסת את עצמי כבנאדם שטחי. פשוט לכל אחד יש את הטעם שלו.

גם אני רק רציתי להליץ../images/Emo4.gif

או יותר נכון - להציק לך שוב עם הנושא שכולם מציקים לך....

innocence

New member
או תפוח אדמה אפוי *_*

יופי, תראי מה עשית, עכשיו אני רעבה!

matanbil

New member
צודקת

היא אוהבת שמשלמים עליה בדייט ואם כבר אני נכנס לנושא הזה, אז אלון, קח את עצתי: תציע לבחורה לשלם עליה בדייט אם יש לה קצת נימוס, היא תנסה להתווכח קצת אז תגיד לה "הפעם הזאת עליי, פעם הבאה עלייך" ואז קח אותה לאגאדיר וקרע אותה עם סטייק אנטריקוט :)

HouseAtreides

New member
מה, גם הנושא הזה מכוסה כאן?../images/Emo2.gif

בקיצור באמת נמרץ: אפשר, אפשר... תאמיני לי שאפשר. השתכנעת?

Thumpers

New member
ברור!

לא, לא באמת... :p אבל זה לא באמת דיון שאחד מהצדדים יכול להשתכנע על ידי הצד השני...

HouseAtreides

New member
טרם פגשתי דיון בו מישהו באמת הפך את דעתו

כי כל מערכת שואפת תמיד לשמר את המצב הקיים שלה, והכוונה אפילו ברמת האטומים והמולקולות....... אבל לאורך זמן דווקא יש סיכוי לא רע לתהליכים ששינויים בצידם
לי נדרשו בערך 19 שנים (אולי 18 או 17 בהינתן העובדה שלא האכילו אותי בשר מגיל 0 ממש....) כדי לעמוד בלב שלם מול כל הטיעונים של הסביבה בעד אכילת הבשר. די מהר מאז הרגע שזה קרה, לא נגעתי יותר בשום דבר ש"חשב" פעם
. אסייג ואומר שלא כל מה שנכון עבורי יהיה כזה עבור אחרים. אני באמת לא יכול לשפוט את מי שמתלהבים ומריירים למראהו של סטיק שומני ומדמם. עבורי תמיד היה קושי להתמודד עם איזה גיד שמסרב להיטחן בפה, או גוש שומן מגעיל שאיכשהו לא שמתי אליו לב והכנסתי לפה. מהרגע שהסיבות הבריאותיות לכאורה הופרכו, שמחתי מאד שההתמודדות הזו יכלה להיחסך ממני.....

למעלה