שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך
השתמשת בביטוי בצורה שגויה ../images/Emo3.gif

"זה לא תורה מסיני" משמעו שזה לא מחייב, זה בר-שינוי. לא נראה לי שליטל מסתכלת לכיוון שלו בכלל כרגע.

אמיתית28

New member
אם בתיקונים עסקינן...

אז דיבר הוא זכר, ולכן- עשרה דיברות די ברורים. כמו שולחנות, לצורך העניין.

Thumpers

New member
אולי נביא את ד"ר האוס?

אוווו.... או את ראסטי קארטרייט, מגריק! או את טד מוסבי, מ"איך פגשתי", או אולי את שלדון קופר?! או... אם את ממש רוצה לעשות לי את היום... את מארק צוקרברג? :p את האמת? שאני אסתפק בעידו רוזנבלום.

Thumpers

New member
הוא ההוכחה

(הוא וג'ורג' קלוני, כמובן) שגם גברים מבוגרים יכולים להיות שווים.

stagadish2

New member
טד משעמם רצח

זה פשוט מחדל איך שנתנו לדמות כל כך משעממת להיות ראשית!

stagadish2

New member
לא טד!

לא יודעת, די הפסקתי לראות אותה, כי היא התחילה להיות קיטשית ומעצבנת כזאת, אבל אני בטח אחזור אליה בשלב מסוים. ...אני לא באמת יכולה להתחיל סדרה בלי לסיים:(

Slow Cheetah

New member
מבינה אותך P:

אבל טד חמוד ואפטימי וחופר ובסוף הוא ימצא את אהבת חייו ונוכל להיות מאושרים בשבילו D: אף אחד אחר מהדמויות לא היה מצליח לחפור כל כך הרבה בשביל להחזיק את הסדרה XD

stagadish2

New member
אה, אני לא אוהבת אנשים חמודים ואופטימיים

תני לי האוס בחזקת אינסוף ואני מרוצה. מילא הוא היה מצחיק, אבל פאק, הוא תמיד חייב להיות כל כך דביק וילדותי (אהבת אמת? בן אדם, אתה לא בן 15, לכל הרוחות) לא יודעת, מרשל מגושם ומשעשע, לילי ורובין מגניבות עד כאב וחבל שהן לא קיימות במציאות וכאלה, ברני הוא ברני וטד... טד סתם מיותר. חיחי בסוף נגלה שהאמא היא זונה. (אה נכון, אני חייבת להמשיך לראות את זה כדי לגלות מיהי האמא הארורה!) איזו עונה הכי מצחיקה? (נתקעתי אי שם בשנייה)

Slow Cheetah

New member
אין לי מושג, אבל אנחנו שש ואין אמא ../images/Emo3.gif

ואת לא תאהבי אותי, לפני זה... ואני חושבת שזה יפה שהוא באמת מחפש משהו אמיתי.

stagadish2

New member
אולי היא מתה בלידה

[וזו אמורה להיות קומדיה, לא קומדיה רומנטית! אוף עם זה. זה ממש מחבל בהומור, כל הקטעים הנמרחים האלה. הם מכריחים אותך לתמרן בין הומור לרצינות, היימח שמם האלה. אבל לא ראיתי אפילו חצי, אז אולי זה ישתפר או משהו] לאלא, אין לי בעיה עם אנשים אופטימיים, יש לי בעיה עם אנשים שהם אופטימיים בקול רם!

למעלה