סיכום שבועי!

omer719

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo175.gif סיכום שבועי! ../images/Emo41.gif

19 ימים עברו על הפורום ועל התוכנית, עם הרבה חילוקי דיעות על הרבה דברים, על יוסי והמשימה, על רנין והפרישה, ובעיקר על ההדחה של מיקי, אבל זה הזמן לסכם עוד שבוע מהנה בפורום הזה, והכי חשוב הוא להזכיר כמה דברים שאסור שנשכח:
להשתמש בשפה נאותה על גביי הפורום.
לא לריב ולקלל את חברי הפורום.
ולא להציף, ולשרשר נכון בבקשה. הכול למען אווירה הרבה יותר נעימה בפורום, שיהיה לכולנו כיף לחזור אליו כול יום
עד כה כתבו בפורום 773 אנשים!(ואו!!!) ול- 12 האנשים שכתבו הכי הרבה עד כה: (165) שם אחרון (170) מאמי ללא צנזורה (177) ליאורי13 (184) idanoosh17 (191) אנטיבס300 (201) קפרי (224) משגרת המחשבות (306) omer719 (312) הריאליסטי (414) יNOT (443) ShukyD (1069) יניבל1
השאלון:
הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: משהו מפדח שקרה לך השבוע: סרט השבוע: סדרת השבוע: מאכל השבוע: שיר השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא: משהו להוסיף: אני אשמח לראות שיתוף פעולה בנושא, שיהיה שבוע מקסים לכולכם ושבת שלום

מסכמת שבוע |פסטרמה|

וואו, כזה מספר של הודעות לא ראיתי באף פורום, ואני הייתי ועדיין בדיי הרבה פורומים. הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": כל מיני קטעים של יוסי.. לא זוכרת אחד מדוייק האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה?יוסי... פשוט מצחיק! במיוחד ה-216 85 האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? אני חייבת להגיד נעמה, בגלל שהיא לא הדיחה את עצמה השבוע. חבל =\ משהו טוב שקרה לך השבוע: האמ.פי 3 החדש שלי הגיע והוא מושי-מושלם, 78 בבוחן במתמטיקה ו-100 בש.ב להגשה שהיו לנו משהו רע שקרה לך השבוע: לא היה משהו מיוחד... שבוע נחמד משהו מפדח שקרה לך השבוע: חחח שלא הצלחתי בשיעור ספורט לעבור 75 ס"מ בקפיצה לגובה XDDD סרט השבוע: לא רואה סרטים.. סדרת השבוע: נראה לי שהאח, אבל גם הישרדות יכול להכנס.. אני עוד לא סגורה על זה מאכל השבוע: בטח שניצלים של אמא. שיר השבוע: אממממ 3 doors down-when i'm gone ציטוט השבוע: חחח חברה שלי מנסה להסביר לי שאלה במתמטיקה.. אז היא משתמשת בדוגמא: "זה כמו שפול מקרטני בשנות השמונים היה בן 20, אז עכשיו הוא בן 60. מה כל כך מסובך בזה?" XDDD תמונת השבוע:אין לי כוח... משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא: אולי חבר יגיד לי מאיזה אתר הורדות הוא מוריד את כל השירים שלו. וזה יעזור לי בחיים.. משהו להוסיף: שבוע טוב ושבת שלום

סאמוואן

New member
חחחח יניבל1 מככב פה כל שבוע...

מעניין מתי יהיה היום שמישהו אחר יהיה מקום ראשון??
(ואני מקווה שזה יגיע מהר..) טוב לסיכום, הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": כל מיני קטעים טובים של יוסי... האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? יוסי כמובן,כי אי אפשר בלי האיש הזה... האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? ערן ושי...הם תמיד מעצבנים אותי משהו טוב שקרה לך השבוע: לא יודעת הרבה דברים... משהו רע שקרה לך השבוע: מוזר מאוד,אבל השבוע הכל היה בסדר... משהו מפדח שקרה לך השבוע: חח לא קרה.. סרט השבוע:- סדרת השבוע: הפיג'מות מאכל השבוע: ופלים בטעם וניל צרפתי..משהו מדהים! שיר השבוע: everybodie knows-מקפליי ציטוט השבוע: - תמונת השבוע: מדהימים שלי
משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא: לא יודעת לא משהו מיוחד.. משהו להוסיף: אמממ...אמממ...שבוע טוב לכולם

היפ היפ הוריי - יניבל ממשיך להוביל

הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול":יוסוף יוצא מחדר העבודה , שוטף ידיים ואשר מצטרף אליו - ומחכה אותו בצורת השטיפה ... האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? עינב מחקה את שאר דיירי הבית. האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? שי החפרן בע"מ ונעמה הקאוצ'רית המעצבנת ת'חרגולים... משהו טוב שקרה לך השבוע:היו הרבה סיבות לצחוק ולחייך. משהו רע שקרה לך השבוע: "הבורסה נפלה" ...משיח לא בא / שלום חנוך משהו מפדח שקרה לך השבוע: האוטו נדפק ומכונת הכביסה התקלקלה והכל ביום אחד. סרט השבוע: שם הורד סדרת השבוע: ( לא בדיוק סידרה) "זמן מיסטיקה". מאכל השבוע: גריל על פחמים עם פפריקה חריפה ושום. שיר השבוע:סוויט דרימז ציטוט השבוע: "אני לא צריכה כלום כלום כלום - באתי לפה בשביל לאתגר את עצמי" . [רנין במופע חשפנות עלאק נפשי]. תמונת השבוע: ציפי ליבני זוכה בבחירות פנימיות בקדימה. משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא: ששי / נעמה /רנין ימריאו הביתה. משהו להוסיף:

אם אענה על הסקר,אסיים במוצאי שבת

אז רק אאחל מזל טוב ליניב על מדלית הזהב לשבוע זה..אני רק חוששת שזה יעיד על כך שהוא ממש זקוק לתעסוקה נוספת.. ‎:)‎ בהומור,בהומור.

נראה זה אחד הפורומים הגדולים בתפוז כרגע

מבחינת כמות משתמשים והודעות שלא נדבר על הקוראים הפסיבים שיש פה..

יNOT

New member
הפוסט שלך נחשב לקדוש , כל תגובה לו

נמחקת , אז אין טעם בכלל , ופשוט כדאי לבקש ממנהל הפורום לשים את זה בטאגליינס

יש לי יש לי יש לי........../images/Emo140.gif

איזה כיף............
וח"ח יניבל1
הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": עינב מחקה את דיירי הבית
שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? יוסי/עינב/לאון
יצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? ערן המגרבץ
טוב שקרה לך השבוע: חברה שלי בהריון - והשבוע נסענו ביחד לעבודה - התינוקת זזה והיא נתנה לי להרגיש...
משהו רע שקרה לך השבוע: כאב לי הראש...
משהו מפדח שקרה לך השבוע: סרט השבוע:
ואין אקשן.... סדרת השבוע: "האח הגדול" - מכורה!!
מאכל השבוע: עוגת גבינה שהכנתי - יאמי
שיר השבוע: france gall - ella, elle l'a ציטוט השבוע: "איפה שלא פוגשים את האנשים בדרך למטה תמיד נפגוש אותם בדרך למעלה ..." תמונת השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא: משאירה לעצמי
משהו להוסיף: יאלה לך הביתה..........וימשיך כבודו
שיהיה סופ"ש מקסים

Saladin

New member
עשית לי את זה עם ella.

אני הולך לשמוע את זה עכשיו. בא לי לשים לינק לשיר לא-קשור אבל מגניב sand

אני חושב שאין משפט שיתאים יותר לסכם את השבוע

"תזהר ממנה היא כמו דבורה מיד עוקצת"

Saladin

New member
ס'אמא של איתי.

שוב פעם במיטה עם ונסה. והם כל הזמן משחקים עם המיטה המתכווננת הזו שזה משגע. הוא גם יודע איזו מילה או שתיים בצרפתית (אני יודע יותר ממנו) אז הוא מעמיד פנים שהוא מבין מה ונסה אומרת (לא שהיא אומרת משהו מצחיק) ומתפקע מצחוק ממנה. אנ'לא מוכן שהיבשבש הזה יהיה על הכוונת של ונסה.

Saladin

New member
צודק, זה לא.

אבל השרשורים למטה נהיו יותר מדי גדולים ואם אני ארשום שם אף אחד לא יראה.

הוכחה סופית שיוסי שתול

הוכחה סופית שיוסי שתול בקטע היומי הם קמים בבוקר לצלילי השיר"לעבודה".יוסי באמבטיה שר:"לעבודה לתולעים".איך הוא ידע על זה אם רק אחר כך הגיעה המשימה?????

למעלה