סיכום שבועי!

ונסה מתחילה עם כולם

ונסה מנסה להתחיל עם כל מי שמוכן , אם לא ילך לה עם איתי היא בטח תמרח אפילו על יוסי היא מחפשת בולבול.

יניבל1

New member
כמה דברים

אין לי בעיה שידעו שאני מעלה הכי הרבה הודעות . להפך אני אפילו מתגאה בזה שיש לי הרבה מה הלגיד , ועוד מבלי לחזור על עצמי עם זאת הבעיה שלי עם הרשימה , שנאי לא אוהב ששמים אותי ברשימה עם אנשים אחרים , זה יוצא די דביק שלא לאמר גיי, כמו שמיניית חותרים באולימפיאדה . פשוט תכתוב את השם שלי עם המספר הודעות וזהו.

סאמוואן

New member
מבלי לחזור על עצמך??

כמה פעמים בערך כתבת פה שהתוכנית הזאת נמאסה עליך ולא בא לך לראות אותה יותר...ועזוב את זה שאחרי שכל פעם אמרת את זה המשכת לכתוב פה ולראות את זה... אז בוא נגיד שחצי מההודעות שלך פה זה זה..אבל שיהיה...

יניבל1

New member
זה שההבחנה שלך בגובה הרצפה זה עניין שלך

יש להגיד "התוכנית נמאסה עלי כי X" ויש להגיד "התוכנית נמאסה עלי כי Y" אם את חושבת ששני המשפטים האלה זהים וחוזרים על עצמם אז אין לי כבר מה להתווכח איתך בקשר לטענה השניה , אף פעם לא אמרתי שאני הולך או מפסיק לצפות בסידרה אז לא יודע איפה הסתירה. ולמה בכלל אני חייב דין וחשבון לאחת שכשהיא מעלה הודעה שהיא לא עלי אני לא טורח לקרוא אותה אפילו.

סאמוואן

New member
באמת?? מוזר...

כי אני דווקא ראיתי מלא הודעות שכתבתי שהם לא היו עליך והגבת לי עליהם..אז תעשה לי טובה...

אתה יכול להסביר קצת?

כי זה נשמע נורא מתנשא "אני לא אוהב ששמים אותי ברשימה עם אנשים אחרים". זה בסה"כ רשימה של אנשים שכתבו בפורום, מה דביק או גיי בזה?

יניבל1

New member
למה מתנשא?

אני דווקא חושב שהאנשים שמוזכרים ברשימה הם אחלה כותבים, רובם המוחץ לפחות , זה לא קשור לזה. פשוט לא אוהב את הקונספט עצמו . זה לא אומר שהמנהלים חייבים להקשיב לי, סתם הבעתי את הדעתי

תראה, אני דווקא חייכתי

שראיתי שאני שם (לא ידעתי שכתבתי כ"כ הרבה
), ואני גם חושבת שרובם (מהרשימה) הם אחלה, אבל לא הבנתי מה הרעיון החלופי שלך, שלא יהיה דירוג? או האייקונים?

יNOT

New member
הוא התכוון אליי (החצי השני של הרוב )

מעניין אם לקחו בשיקלול של הספירה גם את ההודעות שנמחקות?

aviad99

New member
פרסמתי פה קטע וידאו קטן מצחיק בטירוף וזה נמחק

משהו שהיה עם יוסי ורנין. למה? אסור? סתם שאני אבין.

יניבל1

New member
חשדבתי שההיילייט היה ששיפרה מגרדת את התחת

לא ידעתי שיש המשך

aviad99

New member
זה לא שורשר כי אני שרשרתי את זה מראש..

אם אסור להעלות קטעי וידאו קצרים אז למה קטעי youtube לא נמחקים?

למעלה