סיכום שבועי!

חדשה, ועונה ../images/Emo9.gif

קטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": המסיבה ביום שלישי האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? יוסי, כי יש לו משפטים הורסים. האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? נעמה, כי היא חתיכת תככנית. רק קמה היום בבוקר וכבר מתחילה לתחמן ולתכנן. משהו טוב שקרה לך השבוע: מסיבה משהו רע שקרה לך השבוע: ריב עם חברה משהו מפדח שקרה לך השבוע: - סרט השבוע: - סדרת השבוע: האח הגדול, ללא ספק. מאכל השבוע: אורז שיר השבוע: Disturbia - Rihanna ציטוט השבוע: "אחד אומר תחת, אחד אומר שמוק, שלא תקבלו בסוף בלוק" - יוסי בובליל!! [תקנו אותי אם זה לא היה השבוע..] תמונת השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא: להיפגש עם חברה שלא ראיתי המון זמן, ללכת לקניון. משהו להוסיף:

ShukyD

New member
ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo13.gif

מה שמך? מוזמנת להצטרף ולכתוב מה שבא לך על מה שבא לך מקווה שתהני פה ולא תתני לכמה טרולים מציפנים להרוס לך את ההנאה

אני רק רוצה להגיד

שמחר אני נוסעת ל 5 ימים
ואומנם יש פה הרבה ויכוחים, אני נהנת מהפורום והאנשים בו. אני אנסה להתעדכן, רק לא אוכל לכתוב. שיהיה לכולם שבוע מקסים עם הרבה אקשן

קמבילי

New member
אני מבינה שאת לא נוסעת באוטובוס

כי את ANTI-BUS. נסיעה טובה לך, נשתדל לעדכן אותך בכל מה שחשוב. בינתיים תקשיבי לשיחה של ערן ונעמה, נעים לראות את ערן מתפתל.

בת ברית שלי../images/Emo24.gif

אם את כותבת על משהו שעיצבן אותך, תפרטי כי שם אין ערוץ 20
, טוב?

למעלה