סיכום שבועי!

יNOT

New member
אני בספק אם אפשר להעלות קטע וידאו

לפה בלי לשלם אחוזים להפקה, הרי מזה הם מתפרנסים , וזה גם בתקנון הפורום (גם זה יימחק ,או שזה תלוי בנוסח...?)

מייליי

New member
יוווו תודה מדלל ../images/Emo13.gif

כל קטע עם יוסי עושה לי מצב רוח טוב
הוא קורע מצחוק !!!! בסוף תהיה לי תיקיית בובליל
אני גרופי שלו חחחח

Saladin

New member
עכשיו אני מבין

איך באים לעולם כל המחזות של ההערצה המטורפת לאנשים שיוצאים מהבית בסוף התכנית, התמונות שהראו מהתכנית הבריטית בפרומו לתכנית הראשונה של האח הגדול. כשבובליל ייצא מהבית מישהו עוד מסוגל לרצוח אותו כמו שרצחו את ג'ון לנון. ואגב, זו לא היתה הערה כלפייך, מאמי ללא צנזורה, אלא הערה כללית.

Saladin

New member
ברור שהפעם זה שונה.

כל ההערצה נובעת מהאפקט שהבן אדם היה סגור 3 חודשים בבית, הראה לכל העולם כמה שהוא מתוקמיתי ואחרי 3 חודשים כולם אוהבים אותו ורוצים להראות לו את זה. לכן המקרה של צחי אירני נפסל מיד. כי כן היה לו קשר לעולם החיצוני וכי לא צילמו אותו 24 שעות. המדיום של התכנית היה מתווך בין הצופים לבינו. תסתכל על זה ככה: צחי אירני הוא לצורך העניין אלוהים ויוסי בובליל (נגיד) הוא המשיח. את מי אוהבים יותר? ברור שאת המשיח. משתגעים עליו. לגבי צ'ינו, התכנית שודרה רק למנויי יס שהיו מעטים באותו זמן. אני, למשל, לא ראיתי אותה בכלל. את האח הגדול משדרים גם באינטרנט ואולי חלק גדול מהצופים הם צופי און-ליין. אני בטוח שהרייטינג של האח הגדול הרבה יותר גבוה מזה שהיה לפרויקט וואי.

יניבל1

New member
אני לא אומר שכשהוא יצא לא תיהיו לא הערצה

הקטע שבשביל שהערצה תמשיך צריכה ליהות המשכיות , הבן אדם צריך להמשיך לעניין את הציבור על גבי הטלוויזיה, בכל מיני דרכים שונות ולבובליל אין ממש כישורים לזה. המקסימום זה איזו פינת חידודי לשון שלו בתוכנית בוקר ממוסחרת , אבל גם זה ידעך באיזשהוא שלב...... צחי אירני וצ'ינו היו מאד מפורמסים אגב כשנגמרה הסידרה. את צ'ינו הכרתי היטב, וזה מבלי שהיה לי יס ומבלי שצפיתי בפרק אחד של פרוייקט וואי. קואים לזה באז תיקשורתי.

Saladin

New member
ממש לא על זה דיברתי.

דיברתי על התמונות שהראו מהתכנית הבריטית של המנצח, השחור ההוא (מצטער שאין לי כינוי אחר בשבילו כי את שמו אני לא זוכר). אלה תמונות שצילמו ישר אחרי שהוא זכה כך שלא מדובר בתופעה של המשכיות. לא זה מה שמבדיל את האח הגדול מתכניות אחרות כי באמת זה תלוי בהתמדה ובכישורים של הזוכה. מה ששונה באח הגדול הוא ההערצה ההיסטרית באמת בזמן הקצר שאחרי התכנית. כשראיתי את הבריטים זה נראה לי מטורף ולא-אנושי. עכשיו אני רואה איך בקלות זה יכול לקרות גם כאן ויקרה פה. גם אני הכרתי את צ'ינו היטב. אבל לא יכולתי להרגיש ולהבין את ההערצה אליו. במקרה של האח הגדול, בהחלט אוכל להרגיש ולהבין זאת וכמוני עוד רבים. אם בובליל יזכה, יש אפילו סיכוי קטן שאני הולך לכיכר רבין או ספרא או לא יודע מה בשביל לקבל את פניו. ואולי בכל זאת יש לי טיפה כבוד עצמי ואני לא אלך...

קמבילי

New member
טבלת הדחות לתועלת הציבור

עם סיכום שתי ההדחות הקודמות וטבלאות להדחות הבאות.

My Little Fairy

New member
יפה מאוד, רק שכחת את מיקי

בהצבעה השניה. איך זה עובד? מי שיש לו יותר מ2 קולות מועמד להדחה?

גם אני מגיב לפעמים

הקטע שהכי אהבתם מ"האח הגדול": יוסי והתולעים האיש שהכי הצחיק אתכם באח הגדול השבוע ולמה? עינב עם החיקויים האיש שהכי עיצבן אתכם באח הגדול השבוע ולמה? נעמה עם הסכסוגים שתעוףףף משהו טוב שקרה לך השבוע: לצאת מהיחידה הכי סתומה בקרייה יחידת אבטחה משהו רע שקרה לך השבוע: לא ממש רע אבל מעצבן תחקיר בטחוני משהו מפדח שקרה לך השבוע: לא היה סרט השבוע:איזה סרטים שאני כל היום רואה האח הגדול ובצבא סדרת השבוע: אין מאכל השבוע: שוארמה שיר השבוע: זה שיוסי רקד בבוקר איתו תזהר ממנה ציטוט השבוע:לא זוכר תמונת השבוע: ציפי ליבני זוכה משהו שאתם מקווים שיקרה שבוע הבא:נעמה/ערן/שי עפים משהו להוסיף:

מייליי

New member
תשובות שלי לסקר ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

קטע אהוב - כל קטע מצחיק של יוסי .... וכשהוא רקד בבוקר עם המוסיקה
קטע מצחיק - גם אצלי עינב והחיקויים האיש שהכי מעצבן - ערן עם הקול ה"עמוק" שלא נגמר
משהו טוב שקרה לי - טלפון מבחור שזמן רב לא שמעתי ממנו
משהו רע - נכנס לי ג'וק לדירה מהגינה והזעקתי שכן להרוג אותו בעעעע משהו מפדח - מרוב עייפות ניסיתי לכבות את הטלויזיה עם הנייד ( כשהיו אורחים) סרט השבוע - מוזר שאין לי סבלנות לסרטים אבל לראות את עינב אוכלת ומעשנת זה יש לי
חחחח סדרה אהובה - בליסימה בערוץ 3 (דמויות מקסימות) מאכל השבוע - סושי ופסטה (בעצם מאכל החיים חחח ) שיר השבוע - כמו משוגעת (של לפידות ) ציטוט השבוע - אם אין אני לי = מילי
תמונת השבוע - יוסי עובד עם התולעים (בחיים לא אשכח זאת) משהו שאני מקווה שיקרה שבוע הבא - לזכות בלוטו ולשלוח לליאון פינוקים ומסאז'יסט

למעלה