שרשור לאלמה

מ י ק י4

New member
אהלן אלמה...

זוכרת אותי? דיברנו במסרים... מה קורה איתך? מה חדש?בקשר לצמידים של live strong תחפשי בגוגל live strong וזה ימצא לך את האתר של הצמידים.. ניראה לי שזה ניקרא livestrong.com , לא בטוחה... דרכו תוכלי להזמין את הצמידים (חח.. עזבו.. זה משהו שדיברנו עליו במסרים... המבין יבין!)

אלמה

אלמה אני אוהב אותך...חחח תגידי איך זה להופיע בראש גדול? איך זה להיות מפורסמת? תעני לי...

רועי!!

אתה שואל אותי?! אני צריכה לשאול אותך!חחח.. אני אכנס בקרוב לצ'אט, עד שהמחשב יסיים את הטעינה.. :)

הדרוש13

New member
חחח רועי איהז ממי אתההה!!!! ../images/Emo23.gif

וגם אלמוש... מתה עליכם! שחקנים מעולים יפים ומתוקים!

Cm 2004

New member
(אלמה) גם אני אוהבת אותך! חחח

חוויה גדולה!!! באמת..אי אפשר לתאר את זה! זה כזה כיףףףף ואני מאוד שמחה שהיתה לי ת'זכות להשתתף בסדרה הגדולה הזאת! מקווה שעניתי לך אוהבת, אלמה! חחחחח

Cm 2004

New member
אלמה!!!! כנסייי!../images/Emo25.gif ../images/Emo24.gif

כבר אמרתי לך שאני חולה עליך? שאת שחקנית מצויינת? אמרתי לך כבר? :) אם כן אז אני אומרת שוב חחח הבנתי שאת נמצאת בחדר מחשבים אם את רוצה אני יכולה לבוא לשם אני ישלם על עוד שעות נוספות ויעזור לך לענות לאנשים! חחח ועוד משהו.. שלחתי לך מסר לפני כמה ימים ולא ענית לי עליו! :( אוהבת, שרון!

שרון!

אני מצטערת שלא עניתי.. בימים האחרונים באמת לא נכנסתי הרבה למסרים.. אני אנסה לענות על כולם היום... :) ותודה על המחמאות!

דניאל866

New member
אלמה....

נישאר הרבה זמן לטעינה.?!?!? חחחחחח אני כבר מתה שתיכנסיייייי אוהבת עדדדד איןןןןןן סווףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף..., דניאל

דניאל866

New member
אלמה...

לא ניראה לי את פשוט ניכנסת לאתר הרשמי של ראש קטן בינוני וגדול סתם חח ואז במקום להיכנס לפרום תיכנסי לצ'ט זה אמור להיות מהיר אלה יש בחנות מחשב קצת לא בסדר

Cm 2004

New member
אפשר שלא לסלוח לבנאדם כמוך? :)

אין בעיה! תודה על הכל.. על היחס שאת מקדישה לכולם והכל.. באמת תודה וכל הכבוד מכל הלב! אוהבת, שרון!

Cm 2004

New member
תודה לך אלמה!!! על הכללללללללל

תודה על העובדה שאת מקדישה לנו זמן מהזמן האישי שלך.. הולכת לחנות האינטרנט במיוחד בשביל לדבר איתנו!!! כל הכבוד באמת תודהההה על היחס החם! אני מאוד מעריכה אותך על זה ואני בטוחה שגם כולם! אז רציתי לומר לך תודה בשמי ובשם כולם!!! את פשוט מקסימה!!! (לא סנובית בכלל!!!!!! מתוקה אמיתית)!! המוןןןןןןןןןןןןןןןןןן תודה אלמה!! אוהבת אותך המון! מקווה שנמשיך לדבר! (בכל דרך איזושהי אפילו לא רק דרך המחשב) אבל אני יודעת שזאת בקשה מוגזמת) בהמון המון אהבה... שרון!

hsexxx

New member
חחחחח

איזה חמודה את.. פשוט מושלמתתתתת רוצה להיות חברה שלי?!1?1? חחחחחח תגידי גם במציאות את הולכת כל הזמן עם שיער אסוף?? ומה עם השאלה לגבי החברות בינינו??.
חחח

למעלה