שרשור לאלמה

דניאל866

New member
לאלמה..

חח אני רוצה להיות בעליךךךךךךךך חבל שאני בת.... סתם חחחחחחחחחחחחחחח אוהבת דניאלי

hsexxx

New member
../images/Emo23.gifבעלך?!?!?!../images/Emo12.gif

איזו שאלה!!!!!!!!! יש יש יש... אני ואלמה נשואיםםםםםםם.. חחחחחח איפה נגור??? חחחח גם אני בכיתה ט'.. אני גר בחולון.. לדעתי את שחקנית מאוד מוכשרתתתתת==>איזה כיף אישתי שחקנית
חחח איך בכיתה ט' קשה? במיוחד עם כל החזרות והתוכניות לא? אני יודע כי גם אני ככה... תעני לי פלייייזזז

hsexxx

New member
אלמוש?

טוב אני חייב חייב לזוז... אני מזה מקווה שיצא לנו לדבר... אני מקווה שתכנסי לכאן עוד.. וגם למסרים... חולה עלייךך אישתי!!! חחח שבת שלום לכולם!!!!!! חן!

hsexxx

New member
חחח קצת(הרבה) באיחור!

אממ...אני לומד בביצפר לאומנויות בחולון שנקרא "הרצוג" אממ..מעלים שם הצגה כל שנה .. אז שנה שעברה השתתפתי ולא היה כל כך קשה כי זה כיתה ח' אז פחות קשה... והשנה קיבלתי תפקיד ראשי אז זה קצת יותר עבודה וזה יותר חומר להשלים... ההצגה עולה ב- 27.2 את מוזמנת אישתי.. חחחח אם את רוצה אני יכול לשלוח לך שירים מ-2 ההצגות שלנו חחח.. כמו שהבנת אני גם שר וגם משחק... רציתי לבוא לביצפר שלך אבל חשבתי על זה שאין לי כוח ליסוע עד ת"א כל בוקר באוטובוסים..אז נשארתי בחולון... חחחח
סורי על המגילה..אבל את שאלת.. חחחח הנה תמונה של בעלך===>

RED girl 14

New member
היי אלמה...

וואי הסיום של הסדרה היה מהזה מרגש (חבל שזה נגמר). רציתי לאחל לך המון המון בהצלחה בהמשך, את שחקנית גדולה, בטוח עוד נשמע עליך הרבה :). אההה ודרך אגב, הרבה יותר יפה לך שיער פזור :) אוהבת, ליאור.

4קטיה

New member
לאלמה...

אלמה מה קורה??.....את שחקנית מוכשרת ברמותתתת!!!..... יש כבר תשובה בקשר ל"אמירים"???.... אם כן שלחי לי בפרטי כי פה....יהיה לי קשה להכנס בה ביי לאבב יווו.. אוהבת קטיה

4קטיה

New member
לאלמו'ש

שאני לא יזכור את זה נוו ב'מת?!... מה שאת אומרת אני 100% זוכרת.... את תעני היום לכל המסרים?

a72

New member
אלמה מאמי מה קורה המון הצלחה

אלמה בהצלחה בהמשך שיחקת מצויין

אלמה סחטן על הנשיקה בסוף...

ובאמת אני רוצה לומר לך ולכל השחקנים העברתם לנו חצי שעה בכיף כל יום (אלמה במיוחד את, כולכך מתוקה) וכואב שזה ניגמר, מחכים כבר לעונה הבאה. אריה.

אמרתי ש...

בימים האחרונים לא נכנסתי לפרטי.. היום אני מתחילה פה עד שהטעינה (נו!!!) תיגמר.. ואז אני אנסה לענות על כל ההודעות בפרטי.. :)

למעלה