שרשור לאלמה

NaTaLi MiChAeLi

New member
אלמוש!!!

כפרה עלייך מאמי אני חולה עלייך!!!!!!!!!! צרי איתי קשר בבקשה אני מתה עלייך!!! מסנג'ר: [email protected] או אייסי: 241-661-830 love you!!!!!!

אלמה את הכי מתוקה בעולםםםםם

רוצה להיות חברה שלי חחחח שתדעי שאת שחקנית מדהימה. ואת הכי יפה בעולם

Cm 2004

New member
מצטערת לבאס אותך אבל היא הציעה

מקודם למישהו להיות בעלה!! :)))))))

Cm 2004

New member
זאת החלטה שלך! רק חסר לך אני לא

מוזמנת לשתי החתונות!

™baMba

New member
אלמהההה!!!! :)

את כזאת חמודה, שיהיה לך בהצלחה בהמשך, אני רוצה להמשיך לראות אותך על המסך הקטן, את נראית ממש אמינה!!.. :) יש דרך לשמור איתך על קשר? אה ועוד שאלה, את תשארי בפורום, כאילו.. יש טעם לשלוח מסרים?

תודה רבה!!

אני אמשיך להכינס אבל מיום שני או שלישי שיהיה לי את המחשב (הוא בתיקון ועכשיו אני בחנות אינטרנט כמו שאמרתי..)

sisoo1

New member
שאלה לאלמההה המאמי!11

מה קורה?. חח הכל טוב אז ככה אמ.. אפילו שהסידרה ניגמרה אז.. את וכל השחקנים עדיין תוכלו להכינס????... ככה נוכל להמשיך לדבר איתכםםם! לאב יו

אורלוש 2

New member
לאלמה שאלה....../images/Emo35.gif

אלמה..... במקרה באיסיקיו לא קוראים לך "ליפ-גלוס"????? תעני לי על השאלה הזאת בבקשה..... ביי ביי אוהבת אותך!!!!!!!!!

אורלוש 2

New member
אההה

אז פעם אחת רשמתי לך... קוראים לי מלאך לבן באנגלית ואת לא ענית לי....

elad2431

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifאלמה???

אלמה כנסי בבקשה לצט... מתגעגעים אלייך... אם זה לא עובד בקשי עזרה

Cm 2004

New member
אלמה, תודה לך, תודה על הכל!!!!!! ..

תודה על העובדה שאת מקדישה לנו זמן, מהזמן האישי שלך.. הולכת לחנות האינטרנט במיוחד בשביל לדבר איתנו!!! כל הכבוד באמת תודהההה על היחס החם! אני מאוד מעריכה אותך על זה ואני בטוחה שגם כולם! אז רציתי לומר לך תודה בשמי ובשם כולם!!! את פשוט מקסימה!!! (לא סנובית בכלל!!!!!! מתוקה אמיתית)!! המוןןןןןןןןןןןןןןןןןן תודה אלמה!! אוהבת אותך המון! מקווה שנמשיך לדבר! (בכל דרך איזושהי אפילו לא רק דרך המחשב) אבל אני יודעת שזאת בקשה מוגזמת) בהמון המון אהבה... שרון!

וואו שרון..

איזה מכתב יפה ומרגש! אני כל כך שמחה מזה שכולם אוהבים אותי ומפרגנים לי! אני אוהבת את כולכם מאוד (גם אותך שרון!!) תודה לכולם!!

Cm 2004

New member
../images/Emo9.gif ../images/Emo24.gif גם אני אותך אלמהה!!!

אין על מה... תודה לך!!!

למעלה