שרשור לספיר

1shiran1

New member
היי ספיר...

מה קורה??? אני ממש אוהבת אותך וממש אוהבת איך שאת משחקת.. מסקרן אותי לדעת איזה דמות היית רוצה לשחק במקום את יעל?? ואיך אפשר ליצור איתך קשר? באהבה, שירן

חח תודה שירן!!

והאמת שהייתי בוחרת ביעל בכל זאת... אבל אם הייתי חייבת חייבת לבחור בדמות אחרת אני חושבת שהייתי בוחרת בריקרדו..:)

1shiran1

New member
ספירוששששש

תודה שענית לייייי מתה עלייךךךךךךך ושלחתי לך מסר פרטי!!

StAvUsH14

New member
שפעת? איזה באסה..גמני עם שפעת.

ספירוש...רציתי לומר לך שכל פעם שאני צופה בסדרה אני מופתעת ממך מחדש...איך את מצליחה להעביר את הרגשות של יעל בצורה מדהימה...וכמו שאמרת פעם באירוח בתפוז, את לא מתחברת לעובדה שיעל מנסה בכל מחיר להחזיר את הוריה...אבל את משחקת את הדמות הזאת פשוט מדהים ואת ילדה כל כך מתוקה ויפה אי אפשר לתאר! :)) סתיו

לירןןןן

New member
סאפפפפפפפפפפפפפ!

מה קורה נשמה?? מקווה שהכל טוב! יש משהו חדש באופק?(סרט,סדרה,פרסומת)? נ.ב : איך זה להיות מושלמת?

לירןןןן

New member
חח כפרה עלייך!

שיוו ראית מה רוני עמר מהפרוייקט רשמה לך? בבלוג שלה? היא ירדה עלייך ברמות!

ספיר ../images/Emo70.gif איזה בגידה ../images/Emo70.gif

ללירן רשום בחתימה שרון דטנר הM!שלNת
ואני חשבתי שאת אישתו, לא שרון

תוודה סתיו..!!!

באמת תודה!!! זאת מחמאה ענקית בשבילי לדעת שאני מעבירה את הדמות בצורה טובה ..! תודה..!!! אני מאוד שמחה שאת נהנת!

yochay 2

New member
../images/Emo23.gifספירר כנסיי יפיופההה ../images/Emo24.gif

ספירוש מה המצב מאמיי?? זוכרת אותי? אני יוחאי הבאר שבעי..:).... מה קורה איתך?. יש חדש?? יש אולי איזה סרט סדרה משו חדשה שלך?? וספיר אני מתגעגע אליייייךךך המוןןן.. אני אוהב אותךךך המון המון.... תמסרי לי פה ד'ש"???חחח עוד נישמע עלייך ספיר! ורק טובבב..:)) מוהאהאה

keton13

New member
היא אמרה שהיא לא מרגישה טוב

בטח קשור לזה,או שאין לה כוח להיכנס פשוט,היא לא חייבת בכל זאת :)

למעלה