שרשור לספיר

shoval15

New member
לספיר המהממת (כנסי)

קודם כל את השחקנית הכי טובה לדעתי "בראש גדול" ואני מת עלייך~!~ בת כמה את? ואיזה כיתה??..... משובל מת עלייך1! """""""""""",נצרת עילית=אימפריה אדום לבן"""""""""""""

לספירו'ש!!

היי מאמי מה קורה..?????... טוב אז את כבר יודעת שאת ואלמה השחקניות הכי אהובות עליי!!.. ורציתי שנתכתב בפרטי...אם את יכולה להסביר לי איך שולחים הודעות בפרטיי...!! LOVE YOU!! ממני...ספירו'ש..אהה ויש לי שאלה: איזה עיר את גרה?...תעני לי ! ביי ביי

חח תודה רבה ספיר!!!!!

ותראי שכתוב למטה... "מסר למחבר/ת".. תלחצי על זה ותשלחי לי הודעה..!

SiM GirL

New member
היי ספיר../images/Emo70.gif

שתדעי לך שאני ממש חולה עליך! נכון דיבבת ב-מועדון ווינקס? גם אני דובבתי שם! בתור ניצבת אבל... תפקיד קצר של דקה בערך...

NaTaLi MiChAeLi

New member
ספיררררררררררר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וואי!!! איך את מרגישה?!?! הכל בסדר איתך?? את שחקנית מעולה! אני פשוט חולה עלייך!!!!!!!!!!! צרי איתי קשר בבקשה אני מתה עלייך!!! מסנג'ר: [email protected] או אייסי: 241-661-830 love you!!!!!!

1shiran1

New member
ספיריייי שלחתי לך מסר פרטיייי

בבקשה תעני ליייייי...!!!

|הדגש|היי ספירוש ../images/Emo70.gif|סדגש|

חחח אני לא יודעת אם ההדגשה עובדת בכותרת... ספיר, רשמתי לך משהו חשוב במסרים... תראי, דבר כזה יכול לקרות
: נגיד שירה, אורנה ומאיה שלחו לך הודעה בפרטי (רק שלושתן
) ואין לך זמן אז ענית רק לשירה ואורנה. פעם הבאה שאת נכנסת לפרטי, ההודעה של מאיה (שלי נכנסת ולא פתחת) היא כבר לא מסומנת כהודעה חדשה... נראה לי שזה מה שקורה עם ההודעות שלי
כי חיכיתי, ולא התלוננתי וכבר המון זמן את לא עונה לי
ה-מ-ו-ן... הפעם האחרונה שענית לי הייתה ב-27.12

אין בעיה אלינה..!

אני אענה גם לך וגם למאיה.. וזה ממש לא אישי.. שוב.. חוסר זמן.. זה הכל..:)

JustME79

New member
לספירו'שש!!!

חח סורי שאני מוסיפה להצפה שלך עוד קצת אבל אני חייבת להודיע לך על זה שאת ילדה ממש יפה ושחקנית מצויינת!!! הלוואי שהיה לי עיניים כל כך יפות כמו שלך, ושיער ארוך וחלק כמו שלך...חחח מקנאה בךךך!!!!! מתה עלייךך!!! שיר.

Cool 15

New member
לספירו'ש המדהימה...

גילמת את הדמות בצורה יוצאת מן הכלל ואת שחקנית מעולה שיהיה בהצלחה !

למעלה