שרשור לספיר

דוליצקי

New member
ספיר כנסי בקשה!

יו את אהבת חיי שלחתי לך מסר אישי תעני לי.... את שחקנית ענקית...

ספירוש...

היי ספיר לא יצא לי לדבר איתך בפרטי כי היו לי קצת בעיות עם מסרים ועכשיו זה הסתדר ואני מקווה שנוכל לדבר. אני חולה עליך ועל הדמות שלך את משחקת מדהים! אני מאוד מקווה שתהיה עונה שניה לראש גדול ואני יזכה לראות אותך שם. מתה עליך. נדבר במסרים אם את רוצה.

ben456

New member
ספירר כנסיי-ותגיבי

ספיר יש לך איסיקיו או מסינג'ר? עם כן אשמח נורא עם תביאי לי אותו..!

ספיר.. זאת אני שהתקשרתי..זוכרת??

ספירווששש...?? מה קורה כפרהה?? זוכרת שהתקשרתי אלייך?? היום?? ביום שישי?? בערב.. ואז עשית לי 2 הפתעותתתתתתתת..... יאאאאא איזה חמודההה תודההה שיווו אני לא מאמינה איך דיברתי איתךך עם גורררררר עם תםםםםםם יווווווווווווווווווווו הייתי מה זה בשוקקקקק לא דיברתי רק צרחתיי... חחחח....... א.1.ה.2.ת ---> ספ*ר.... נ.ב. אני לא יטריד אותך אל תדאגי... חחחחחחח

Pucca in love

New member
לספירו'ש!!

אני רוצה להגיד לך שאני עצובה שנגמרה התוכנית וממש שמחתי שענית לי על כל המסרים ששלחתי לך ובכלל תודה שאת נכנסת לענות לתגובות של כולם!! אני מקווה שאת תמשיכי להכנס!!! אוהבת Pucca in love

לספיר

קודם כל רציתי להגיד לך שאת מדהימה! את מוכשרת, יפה ,חמודה,נחמדה,מתוקה בקיצור כל הברכות שיש! אז הלוואי ותיהיה עוד עונה -ואת כמובן תשתתפי בה!!! שלך, אורנית נ.ב------> הכנתי חתימה שלך ,מקווה שזה יפה חחח

תודה רבהההההה!! אורנית!!!

וואיי.. החתימה ממש ממש יפה...!!! תודה רבה לך!!את ממש חמודה..!!

s h l a g e r

New member
ווואו! איזה הצפה!!!

(וזה רק לכבוד ספיר)... ממצב?אנשים..., ספיר? אין לי הרבה מה לבקש רק דברי איתי בפרטי...

ספירושששש...

את מהממת! הצלחת לעצבן אותי בסידרה... ואת יודעת מה זה אומר? שאת שחקנית מעולה!!!!!!!!!!!!!! הייתי בחוג דרמה 4 שנים והמורה שלי אמרה לי שאם אני מצליחה לעצבן מישהו זה אומר שאני משחקת אמיתי ויפה... אז תדעי לך שאת שחקנית מעולה!!!!! חולה עלייך יפיופה!!!!

למעלה