שרשור לרועי

4קטיה

New member
לרועי שלי...חח...סתמו'ש

רועי מה קורה??....למה אתה לא עונה לי??.... הנה תענה לשאלות האלו:שאלתי הרבה...: יש לך חברה?איזה תאריך נולדת?...איזה צבע אתה הכי אוהב??...ואיך אני יוכל לשמור איתך על קשר??.... ומה הגובה שלך???.......אוהב קטיו'ש

יש לי תאוריה נחמדה...

הראשונה בקשר לים : אתם תרטבו חחח... אבל יהיה נחמד אם לאותה בחורה שתצא איתה יהיה קר ואז אתם תשבו לכם מחובקים בחוף הים...(או מיי גד
מה זאת הרומנטיקה שנכנסה בי
טוב נו, זה ממחשבה עלייך
) השנייה בקשר לארוחה : אז זה שמעתי אצל מבוגרים : הבחורה תהיה עסוקה ב"טוסיק" של המלצר חחחחחחחח... השלישית בקשר אלייך : אותה בחורה תרוץ לספר לכל העולם (לא אני...) איפה אתה גר... ואז החיים ליד ביתך כבר לא יהיו אותו הדבר חחח... תהיה או בסכנת מחלת הנשיקות (מהמעריצות) או תהיה חירש (גם מהמעריצות) או תהיה בסכנת דריסה המונית (של המעריצות) עצה : אל תיקח בחורה לסרט... היא ואתה תהיו עסוקים יותר מידי בסרט... אלה אם כן תיקח אותה לסרט של זקנים... חחחחחחחחחחחחחחחח תחשבו על זה...

4קטיה

New member
דיה!!

דיה אני מסכימה איתך ב 100%....אבל הוא לא עונה לי!!..... הוא ענה לי בדיוק פעם אחת

4קטיה

New member
דיה

כן דיה דיה אני פה...ורועי לא עונה לי זה עצוב ברמות....חחח...נדבר אחרי זה באייס צ'או צ'או....

4קטיה

New member
רואה שאתה לא עונה?!!...

רועי אתה לא עונה לי!!ולמה????????????............. חיכיתי לשרשור הזה ואתה לא עונה לי עכשיו מה נסגר?!.....תענה..זה לא עולה כסףף.....חח...אין קשר על תעלב... לאבב...יוווו!!! רועי וינברג-->שליטה!!

רועיקוש

וואי רק שתדע שאת מדהים ויש לי שאלה שאתה אף פעם לא עונה עלייה ומלא שואלים אותך: מה התאריך לידה שלך? מתהה עלייך!!!

מיכל כKן

New member
היי רועי!!

מה קורה?? רציתי להגיד לך שאתה מדהים..תמשיך להיות כמו שאתה!!

DanY145

New member
רועי המלךךךך../images/Emo23.gif

רועיקוווששש ממצבבב??? כוסון עולם שלי... תענה לי בפרטי!!! חולה עלייך מתה עלייך מטורפת עלייךךךך...

DanY145

New member
../images/Emo92.gif

בבקשה נשמה... מה שתרצה.. איזה יפה היה אתמול הפרק... כמעט בכיתי!!

irenaaa

New member
לרועי........../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

פששששששששש........ לא ידעתי שיש לך חוש הומור מפותח כזה!!!!!! ואיזה ירידות דפקתה ליהונתן בצט................. אתה פשוט מושלם אין עליך

למעלה