שרשור מיוחד

../images/Emo42.gif שרשור מיוחד ../images/Emo42.gif

יום שישי בחמש וחצי פגישה בפורום עם השחקנים , אז זה השרשור המיוחד בשביל זה. בשרשור הזה יענו כל השחקנים ואל תפתחו שרשורים לא חשובים. עוד דבר,אל תתחילו לשאול שאלות לפני השעה שכולם יכנסו...

חחח רועי ער ב 00:00????../images/Emo20.gif

ואני ב 1:10???????לחחחחחחחחח ועוד יש לי מחר בצפררררררררררררררררררר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתובה שכמותי כולם ישנים ורק אני כאן בודדה וגלמודה!!!!!!!!!!חחחחח אויש מה שתיתי???חח

אייי אייי אייי מנסה לשחק ת'קול ../images/Emo20.gif

שמה קרה ער עד 1 וחצי אולי לך זה לאמאוחר אולי לך אין בצפר אבל לי זה מאורח לי מחר יש בצפר אז תסתום מה אתה מתערב בכלל סך הכל כתבתי הודעה תהרוג אותי!

ווואיייי הרסנו לרועי ת'שירשור!../images/Emo20.gif

יאללה אני לא רוצה להחסם בגללך...

noy13pour

New member
אוקי אז.........../images/Emo4.gif

זה הריב הכי אבל הכיי שטותי שקיים על פני כדור הארץ
ובאמת "הרסתם" לרועי את השרשור אבל יאללה חפיף בן ואביעד ימחקו את זה וזהו...

SiM GirL

New member
מזרחי דיכאוני...

הוא זה שהרס... כאילו-זאת אמרה שהיא עכשיו ערה ב-1 בלילה וזה מאוחר, והוא התחיל לסתור אותה ולריב איתה....איזה בנאדם ילדותי עאלק כאילו מלחמת העולם השניה...

תודה סים גירל!../images/Emo20.gif

הילד הוא פשוט סתום משוויץ שהוא בן 15 ושהוא הולך לישון 1 וחצי+ שוויצר גדול ממנו בחיים שלי לא ראיתי!

חחחחחחחח אתם דפוקים רצח

כולכם באמא שלי....ולא שואל את אף אחת ממכם מה לכתוב יא דבעיות לכו תשתרמטו בזין שלי אני לא השווצתי אני ירדתי עליה כי היא שמחה שהיא ערה בשעה כזאת "מאוחרת" היא זאת שהשוויצה לא אני ד"א כולכם בזין שלי יא סכאלות

noy13pour

New member
בואנה שמור על הפה שלך../images/Emo70.gif

למה מי אתה שתרד עלינו ועליה
תוריד ת'אף שלך.. או ת'זין שלך ואם יש לך בעיה עם אנשים לה אז עוף כי עם לא שמת לב אתה עצבנת פה את כולם

זה התחביב שלי ידפוקה

לעצבן אנשים טיפשים ואשכנזים כמוכם כן אני יודע שאני גזען..ואני גאה בזה אז אין טעם שתגידו שום דבר על זה אה ומי אני שירד עליכם? אני שליח ה'...תשתחווי לבורא עולם יזונה

noy13pour

New member
אמא שלך זונה יהומו../images/Emo70.gif

היא בטח מזה אומללה
וטוב שאתה יודע שאתה גזען ושתדע אני לא טיפשה{לעומתך...שאי אפשר להגיד את זה} ולא אשכנזיה ואני אני בטוחה שאלוהים מחכה לרגע הנכון להוציא אותך מהעולם הזה והלוואי שהמוות ירדוף אותך{זה הגיוני} אה ואם אתה חושב שיש לי דמיון מופרך אתה טועה
והתחביב הזה יכול להפוך למקצוע ואתה תיהיה מצטיין {לפחות במשו}

למעלה