שרשור מיוחד

חחח אחותי רואה את זה!../images/Emo20.gif

את מי דובבת?????אני אשאל את אחותי היא מומחית!

SiM GirL

New member
אנלא יודעת

אני לא ממש זוכרת איך קוראים לה הדבר היחידי שאני זוכרת בתוכנית שדובבתי זה שקוראים לה מועדון ווינקס... אם אני אזכר מה ומי דובבתי אני אגיד לך בשמחה!

לאביושה../images/Emo20.gif

איפה היא כתבה שלא אוהבים אותה ושהיא רוצה למות???היא בחיים לא כתבה דבר כזה!

סורי ההודעות האלה היו לל...

לסים גירל! ותסתכלי בשירשור שפתחת על החיים הגרועים שלך רשמתי לך הודעה.. מחפשת תשומת לב חסרת חיים אחת!

מקודם אמרת...

מקודם אמרת שמזרחי דיכאוני הרס את השירשור והתחיל להתווכח ואת עכשיו זאת שהורסת הכל ומתחילה לריב איתה! אל תעני לה מה זה כל כך מזיז לך מה היא אומרת? אמרה משהו אז שקט מה את מתחילה לריב ולהרוס הכל?!

הא סימ גירל?

מקודם אמרת שמזרחי דיכאוני הרס את השירשור והתחיל להתווכח ואת עכשיו זאת שהורסת הכל ומתחילה לריב איתה! אל תעני לה מה זה כל כך מזיז לך מה היא אומרת? אמרה משהו אז שקט מה את מתחילה לריב ולהרוס הכל?!

SiM GirL

New member
מי הורס?

אמרתי רק שמזרחי דכאוני הורס וזהו... ותפסיקי! את לא מבינה שזה מעליב??????? הבנתי שאת חושבת שאני משקרת ורק רוצה תשומת לב! אבל לא עשיתי לך שום דבר רע! למה את מתחילה כל הזמן להעליב??? מה עשיתי לך משהו????

טוב את צודקת סליחה על זה......

שהעלבתי אותך, טעיתי אם זה נכון אז תרגישי טוב ותאמיני בעצמך זה הכי חשוב.. וזהו.. רק עצה ממני..

SiM GirL

New member
יופי!

תודה באמת... זה מעצבן כשחושבים שאנשים לא עשו משהו טוב או נכון, ולפעמים אי-אפשר לשלוט בדחפים... לי זה קורה הרבה! וסליחה שקראתי לך זאת שחושבת את עצמך! הנה רואה גם אני לא הצלחתי לשלוט בדחפים שלי...

צודקת סליחהה ש..

שהעלבתי אותך, טעיתי אם זה נכון אז תרגישי טוב ותאמיני בעצמך זה הכי חשוב.. וזהו.. רק עצה ממני..

התבלבלתי!!!

זאת הייתה אמורה להיות הודה לשירשור שאת פתחת ושלחתי את זה בטעות פה.. אז קבלי את זה פה

noy13pour

New member
../images/Emo24.gifאו........איזה חמודות../images/Emo70.gif

אוי........ אל תתיחסו אליי... אני מתרגשת מסליחות...

למעלה