שרשור מיוחד

4קטיה

New member
לצוות השחקנים הכי טובים!!....:)

היי רועי אלמה אדם שרון ספיר תם יהונתן וכל השאר....!!...מה קורה?? אז ככה...:הדגש|
1) בזמן הצילומים באיזה שעה התחלתם לצלם מתי סיימתם?... 2)עד מתי תמשיכו להיכנס לפורום...כי די ברור שעכוד איזה חודשיים כבר לא תכנסו לכאן...או שכן..הדגש| 3)איך נוכל להמשיך לשמור על קשר איתכם חוץ ממסרים..כי מתי שהוא כבר לא תיכנסו לכאן..{תחזירו תשובה במסרים}..הדגש| |
בה ביי חולה עלים אוהבת קטיו'ש|

ayeltush1

New member
לכל השחקנים אני לא היה כאן אז......

אני מוסרת לכם נשיקה ענקית ממני וכל הכבוד על היוזמה אתם כאלה מתוקים חולה עליכםםםםםםםםםםםםםםםם שרון ספירוש אלמה תום רועי אדם מיכאלה גור אחי המתוק ובעלי יהונתן המקסים אני מתהההההההההההההה עליכםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם יהונתן לאבבבבבבב יווווווווווווווווווווווו גורררררררררר אתההה הכי חמודדדד בעולם מואההההההההההה אדם בהצלחה עם החברה יהונתן בהצלחה בצבא אני יתגעגע!!!שמור על עצמך!! לכולם בהצלחה בבגרויותתתתתתתתתת ביוששש לכםםםםםםםםםםם ותישארו תמיד בפרום!!! אוהבת אותכם איילת

שאלום...

אז ככה...אני חדשה בפורום וגם את הסדרה ראיתי רק מהמחצית בערך...כי אני לא ממש טיפוס של טלויזיה :) ובגלל המבחנים וכל זה... טוב אז יש לי אומנם כמה שאלות ואני מקווה שתוכלו לענות ואם לא אני אבין :) אז ככה... 1.אני הבנתי משוטטות פה בפורום שחלקיכם פה בכיתה י' השנה של הבגרויות וגם זו השנה הכי קשה (ואת זה אני יודעת כי אני גם בכיתה י' קשה קשה) האם הצילומים נערכו בחופש הגדול או שבזמן השנה?...ואם בזמן השנה איך אתם מצאתם זמן ללימודים ולכל זה? 2.האם חל בכם שינוי מאז הסדרה?...אנשים התחילו להסתכל עליכם שונה או משהו? 3.אתם תמשיכו להיות לפעמים בפורום ולהתכתב עם הצופים? ת'אמת שנגמרו לי השאלות בטוח מסתובבת לי בראש עוד שאלות ששאלתי את עצמי בזמן הצפייה בסדרה אבל מיד הן עפו מהראש כי הייתי די שקועה כי בכל זאת הסדרה שודרה רק חצי שעה...לדעתי אם הסדרה היתה משודרת יותר זמן זה היה נחמד...אבל כמו שאומרים שתמיד צריך להשאיר טעם לעוד :) ועוד משהו קטנטן תמשיכו להיות מי שהייתם אותם אנשים לפני הסדרה ולפני הפרסום כי האמיתיות שבכם זה מה שיתן לכם התקדמות :) "כשאתה עולה בסולם למעלה אל תשכח את אלה שהיו איתך לפני כן למטה כי כשאתה טיפול הם כבר לא יעזרו לך לעלות חזרה"... עלו והצליחו :) מואה...

תמוש וכל השחקנים כנסו

תם רועי יהונתן גור... וכל השחקנים של ראש גדול!! אין עליכם אתם משחקים הכי טוב בארץ.. תם אין עליך אתה מושלם דיברתי איתך בטלפון ואתה כזה חמוד! בכלל כולם חמודים.. אז ספרו איך היה לשחק בראש גדול?

למעלה