שרשור מיוחד

noy13pour

New member
אה ו....

סוף וויכוח כי אני לא מוכנה להמשיך לרדתלרמה שלך

לא לא לא....

המוות בורח ממני ולא רודף אחריי....אני שליח ה'...אין צדיק כמוני חוץ מעופר לוי! ואמא של הכושיליאמא שלך זונה אל תקללי ת'הורים שלי למה אני יאנוס את סבתא שלך ד"א הויכוח הזה ייגמר בהודעה שלי...או אם אני ייחסם מהפורום חחחח

SiM GirL

New member
בגיל 10...../images/Emo11.gif

בגיל 10 הלכתי לישון ב-10
.... תרגיע עכשיו אני הולכת לישון כל הזמן ב-11 אז תרגע ואני בת 15 וחצי... אני מציעה לך לישון אם אתה כ"כ הרבה כותב ומסתלבט על כמה אחרים יושנים... חסר חיים! אם היא חושבת שזה מאוחר, סבב'לה... אם אתה חושב שזה מוקדם, חומוס אחלה! אבל באמת - אתה כזה ילדותי שעכשיו תתחיל לריב אם השעה מוקדמת או מאוחרת????

SiM GirL

New member
אם לא שמת לב אביה../images/Emo26.gif

ה'מזרחי הדכאוני' הזה כל הזמן נדנד לה שהיא תינוקת שהיא ערה ב-1 בלילה והתלהב והשוויץ שלדעתו זה מוקדם... חוצמזה-מי שאל אותך בכלל??? מה את דוחפת ת'אף הענק שלך לכל מקום??? בא לי לדבר איתה מתי אנחנו הולכות לישון! אם יש לך בעיה את יכולה מצידי ללכת לשירותים ולתקוע את עצמך באסלה כי אני לא הולכת להשתנות במיוחד בשביל הוד מלכותה אביה!

לא רוצה להתערב...

אבל מזרחי דכאוני לך תיהיה דכאוני במקום אחר כאילו סליחה אבל יש לה זכות לכתוב מה שבא לה ואני בת 13 וחצי ואני הולכת לישון כל יום בשלוש אבל אני עדיין מסטולה באחד אז תפסיק לרדת על אנשים ולתפוס גובה... כי בסוף יתגלה שמי שבן 10 זה אתה...וחבר'ס בואו נפתח שרשור חדש כי באמת הרסנו את זה...

הבלונדה צודקת...חח

סורי יעל...אבל את בלונדה...חח סתם סתם...אבל דוגרי את צודקת מזרחי דכאוני תתחיל להרגיע!

אביושה

New member
חחחחחח!!!!!!!!!!!!

תני לי להבין-הרגע א-ת אמרת ל-י ש-א-נ-י מתערבת ותוקעת ת'אף שלי בכל מקום?! הרגע זה מא ש-א-ת עשית! מי דיבר אלייך בכלל? מה את ישר נדחפת? את חושבת שאת כזאת מעניינת שמישו ירצה לדבר עלייך? לא! לא כל העולם סובב סביבך ותתחילי לקלוט ת'מצב ואני מציעה לך להתחיל להרגיע,כי אפילו אם את באמת סתומה-את לא רוצה שכולם ידעו נכון? אז תחשבי פעמיים לפני שאת מוצאיה איזה מילה מהפה שלך! חח אהבלה... נ.ב-דיברתי על המזרחי הדיכאוני

SiM GirL

New member
אבל שרשרת לי!

תלמדי לשרשר קודם אביה! ויפה לך שאת ניצבת!

אביושה

New member
אני יודעת טוב מאוד...

ויותר טוב ממך! -את לא פתחת את השירשור הזה וזה שאת לא מבינה זאת כבר בעיה שלך! ואני יודעת שיפה לי שאני ניצבת ואני יודעת שאת גם מקנאה והיית מתה להיות במקומי אבל תמשיכי לחלום! אל תדאגי...גם אם תנסי להתקבל להיות ניצבת לא יקבלו אותך כי אני אזהיר אותם קודם! :) חח זה כיף לעשות לך את זה נ.ב למה תקעת פתאום את ה"פה לך שאת ניצבת" כאילו---- מה?! מאיפה זה צץ?

SiM GirL

New member
חחח מתוקה...

אל תצחיקי אותי... אני כבר הייתי ניצבת... חוצמזה - אל תחשבי כלום - את שרשרת לי... אני כתבתי למזרחי דכאוני משהו, ואת שרשרת לי... זה בסדר... ואת ה'יפה לך שאת ניצבת' קבלי כמחמאה...

אביושה

New member
כן?...

איפה היית ניצבת בדיוק?... אני לא שירשרתי לך כלום אבל אם את כל כך רוצה לחשוב שכן-אני מרשה לך! וקיבלתי את זה כמחמאה אבל זה עדיין לא מסביר למה תקעת את זה...

אביושה

New member
ותעני לי אל תתחמקי עכשיו!

איפה היית ניצבת? חח "כבר הייתי ניצבת" כאילו היית ניצבת אז את לא רוצה להיות שוב-גם אם היית 100 פעמים ניצבת את היית רוצה שוב להיות,למה כתבת "כבר"? כאילו היית פעם 1 ןהספיק לך?. חחח

SiM GirL

New member
מי מתחמק???

לא התחמקתי ולא בטיח! תדעי שיש לי חיים מחוץ למחשב לכן אני לא עונה לך אחרי הדקה! אז בקיצור - מה אמרת, שלא שרשרת לי? ת-ח-נ-ק-י! וכל מילה מיותרת! חוצמזה - הייתי ניצבת בסדרת ילדים בהופ בערך לפני 3 שנים, נראה לי שקראו לה בראם... כן זה היה על מכונית אחת שכל פעם קורה משהו אחר... וגם הייתי ניצבת (טוב, לא בדיוק ניצבת אלא יותר דבבנית) באנימציה בהופ לפני הרבה זמן שאת זה אני לא זוכרת... וזהו רק בזה הייתי ניצבת! יומטוב!

אביושה

New member
חחח תעבדי על מישהו אחר!!

ולא אכפת לי כמה תקללי...את זאת שכתבת הודעה על כמה את אומללה ושירחמו עלייך ואת רוצה למות ולא אוהבים אותך ובלה בלה בלה...הכל תעשי רק בשביל צומי חחח אני באמת לא לוקחת אותך ברצינות באמת...אני מרשה לך להגיד מה שבא לך! תקללי תוציאי הכל ממש לא אכפת לי. חח מצאת לעצמך-הופ!! טוב נו..כל אחד איפה שתאים לו! כל אחד והגיל והרמה שלו... ותאמיני לי...גם בלי ה"יומטוב" הזה שלך-מבטיחה לך שעובר עליי באמת יום מצוין! אבל תודה בכל מקרה... אמממ....אני מחזירה לך את היומטוב שכתבת לי כי את באמת צריכה את זה! :) ותראי איזה פלא! איזה נס!!!-לא נחנקתי!!! חחח

SiM GirL

New member
חחח רוצה להחנק באמת?

ספיר דרמון השתתפה יחד איתי בסדרה בראם! חההה.... אז מה רצית להגיד? שספיר דרמון גם לה יש רמה נמוכה בדיוק כמוני? טחח תודה באמת... את יודעת מה זה Over react? זה כשאנשים מגזימים! בחיים לא הגזמת? אם לא, אז יש לך משהו בגוף, את לא נורמלית... אז זהו שהגזמתי...זה היה נכון אבל אמרתי את זה בצורה שלילית שתשכנע אתכם שיש לי את החיים הגרועים ביותר בעולם... אז זהו שאם את כזו מסכנה שחייבת לענות לכולם על ההודעות ולסתור כל אחד, אז מאמי, יש לך חיים יותר גרועים. ולא תודה, כבר היה לי היום יומטוב! נ.ב: יש עוד סדרת ילדים שלא מזמן (לפני שנה נראה לי) דובבתי בה כניצבת בפרק אחד שקוראים לה מועדון ווינקס! וגם ספיר דרמון דיבבה בה! היא דיבבה את זאתי עם השיער הורוד (אני לא יודעת איך קוראים לה כי אני לא רואה, ראיתי רק את השידור כשדובבתי פעם אחת וראיתי שהשיער שלה בצבע ורוד קצר נראה לי, או שסגול או שאדום)! נכון שאני וספיר על רמה נמוכה?

למעלה