שאלה:מי היפה והחנון הכי שווים?

Thumpers

New member
ממש לא נורא.

אני, אישית, נהניתי מהלימודים עצמם. זה פשוט המבחן שמלחיץ אותי. הלחיץ, לשון עבר :p

hell to the yeah. הבחור מקסים.

צוקרברג עם פוטנציאל, אבל אחרי התצוגה המביכה מאוד שהוא עשה לעצמו ב-SNL לא נראה לי שיהיה סיכוי שהוא יעניין אותי.

Slow Cheetah

New member
התכוונת לזאק, נכון?

כי אם לא, אני עומדת להציג לך את טיעוניי בשנית!

Slow Cheetah

New member
עונה גם על החנון ועם על היפה ../images/Emo9.gif

(אמרתי, אני ביסקסואלית. מצטערת שאני חופרת על זה) חנון - אלון וזורזון, הכי מתאימים לתפיסת עולם שלי ונראים הכי טוב שם לטעמי
(אגב, רק לי רם מזכיר את סופרמן?) יפה - לא הייתי יוצאת עם אף אחת מהן מבחינת אופי, אבל מבחינת מראה הייתי מנסה עם איב, סהר ולימור. אבל באמת, איב חמודה יחסית, לפחות היא נראית קופצנית וכיפית כזאת בזמן שהאחרות אפילו לא עושות את זה.

Slow Cheetah

New member
את הזכרת לי את ליטל ואני הזכרתי לך את סהר D:

(את בת, נכון? XD כי ככה טוען הכרטיס!)

את הבת שהולכת לקרבי

מהשרשור שקודם מ"פמיניזם" ( אני זוכרת בגלל הניק, אמי ז"ל הייתה דוברת צרפתית). סחתין עליך אחותי, לו הייתי בנויה פיזית לקרבי ( 156 ס"מ + חוליה שנשברה בגיל 8) הייתי הולכת על קרבי
! תשמרי על עצמך כי זה לא טריוויאלי מבחינה בריאותית, אני לא יודעת לומר אם החוויה שווה את הסיכון אך שוב, אני אישית הייתי מסתכנת.

Slow Cheetah

New member
תיקון:

ליפות תוסיפו גם את ליטל... היא נראית דיי חמודה מבחינת אופי, ככה שהיא באותה משבצת כמו איב.

רם לגמרי מזכיר את סופרמן,

גם לדעתי וגם לדעתו של בן זוגי. גם אני דו-מינית אולם אני לא יוצאת עם נשים ( יותר נכנסת איתן
), לא נמשכת לאף אחת מהבנות בתוכנית. מה שכן אני חושבת שיש מצב שליטל יכולה להיות חברה ממש מדהימה. "חברה" במובן האפלטוני
.

Slow Cheetah

New member
את לא דו-מינית, את ביסקסואלית ../images/Emo3.gif

דו-מיני=אדם עם איברים זכריים ונשיים באותו גוף. ביסקסואל=אדם הנמשך גם לגברים וגם לנשים. אולי התרגום של "ביסקסואל" מאנגלית לעברית הוא דו-מיני, אבל מבדילים בין שני המושגים
גם לי לא יצא להיות עם בחורות (עם בחורים קצת יותר, אבל בסופו של דבר אני מחכה לבנאדם ששווה משהו ועדיין לא מצאתי אותו
), אבל זה לא נוגד את המשיכה שלי לנשים XD

לא הבנת נכון ../images/Emo9.gif.

יש לי איברים... סתם, לא בקטע הזה
. לי כן יצא להיות עם נשים, אלא שאיני יוצאת איתן. המשיכה שיש לי לנשים היא מינית נטו, אני מתאהבת אך ורק בגברים - על נשים אני נדלקת
- לכן אני מקפידה לצאת רק עם גברים. קורה לי לזרום עם נשים במסיבות וכד' כשאני פנויה, אבל לא יציאות מאורגנות שעתידן קשר זוגי
.

למעלה