משחק השחקנים

מגניבבבב ../images/Emo12.gif ...ממש מדהים כמה

שאנשים יכולים להיות כל כך מכוערים ולהיות דומים ליצורים כאלו
למרות שגולום חמוד חח:)

butterfly211

New member
חחחחח ידעתי שאני לא היחידה../images/Emo28.gif

שחושבת שהקקי הזה דומה לאחמד יאסין!!

moe777

New member
אל תשכחו שאפשר לקשר בין החוליות

לא דרך סרטים משותפים, אלא גם בכל דרך אחרת. מה דעתכם על...ממ... טום יורק? (מלבד הברור מאליו- אליהו מעריץ את רדיוהד) עוד לא עליתי על פתרון ממשי. הרגישו חופשיים לאלתר כל דבר, כמה שיותר יצירתי

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gif חחחחחחחחחחח

תמיד אמרתי, בשרטים של שרה"ט שהוא בול כמו השיח יאסין

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gif אוקי!

קשה, קשה, ג'ניפר קשורה לאלייז'ה, כי בעלה של ג'ניפר, בראד פיט , שיחק בטרויה ויחד איתו בטרויה שיחק, אורלנדו, ששיחק יחד עם אלייז'ה בשר הטבעות. עוד דרך שהיא קשורה, ג'ניפר שיחקה את אישתו של ג'ים קארי בסרט ברוס הגדול מכולם וג'ים קארי שיחק בשמש נצחית בראש צלול יחד עם אלייז'ה. איך בן אפלק קשור לאלייז'ה?

moe777

New member
../images/Emo26.gif

אפלק שיחק עם ליב טיילר ב"ארמגדון" (וגם ב"ג'רזי גירל"), וליב, כידוע, שיחקה בשרה"ט. נדמה לי שהקטע עם רדיוהד היה קצת מורכב, או שבעצם 'מאתגר' יהיה מדוייק יותר. באסה, אליהו לא ממש מתקשר לעולם המוסיקה באופן מעשי, אפשר כמובן לומר שהוא השתתף בכל תוכניות הבידור בהן הופיעו גם ראש הרדיו (SNL, TRL וכו...), אבל שיט, זה פשוט לא זה. יש למישהו רעיון למשהו מאתגר ואפשרי?

Piece of Wood

New member
בארמגדון../images/Emo19.gif|אליהו|

בן אפלק שיחק גם יחד עם ברוס וויליס ששיחק עם אליהו בהורים בהזמנה.

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gif ובן אפלק שיחק

בפרל הארבור יחד עם ג'וש הארטנר, ששיחק עם אלייז'ה בסיוט בחדר מורים...
פרל הארבור! סרט טוב!

moe777

New member
אליהו חולק על כך,

גם אני לא מאוד נהניתי מפרל הארבור. אבל אני די מתעבת סרטים עם ג'וש הרטנט באופן כללי (למרות שהוא בנוי נפלא ודי אינטלגנטי) מהו הקשר בין אליהו ל... בריטני ספירס (!) ? (היא השתתפה בכמה סרטים, לא?)

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gif היא השתתפה בסרט.

ולא הבנתי למה את מתכוונת, את אומרת "גם אני לא מאג נהנתי מפרל הארבור" למה ה"גם"? אני אמרתי שכן נהנתי מהסרט ואת אמרת "גם אני לא נהנתי מהסרט"

moe777

New member
כתבתי בראש ההודעה: "אליהו חולק על

כך"... "וגם אני לא מאוד נהניתי מפרל הארבור". עברתי על הקרדיטים בIMDB ובריטני'לה בהחלט עשתה מספר פרוייקטים קטנים שלא עשו באזז תקשורתי רציני (מעבר ל"קרוסרודס" ולהופעת האורח ב"אוסטין פאוורס 3" המוכרים) אפשר לחפש לינק כלשהו בין המי והמי עימם שיתפה פעולה ששיתפו פעולה עם משתפי הפעולה עם אליהו... בכל אופן, קיוויתי להכניס קצת אקשן למנועי המשחק, הוא כבר די התחיל לחזור על עצמו

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifאה.. אופס..

אבל שאמרת סרטים, אז לא חשבתי שהתכוונת לתפקיד אורח, הסרט היחיד שלה (שהיא לא אורחת) זה הקרוסרודס הזה..

moe777

New member
../images/Emo8.gif

טוב, הרעיון להכניס את בריטני לרשימה היה קצת מוגזם מלכתחילה.

butterfly211

New member
כבר שאלתי את זה../images/Emo28.gif

ואף אחד לא ענה על מה שאני חשבתי, אז.. הקליפים של בריטני משודרים בMTV (לההה) ושם התחילו לשדר גם את "בוב ספוג" שדומה לאליהו.

Piece of Wood

New member
נראה לי שעניתי על זה כבר../images/Emo19.gif|אליהו|

בריטני הייתה חברה של ג'סטין שעכשיו הוא עם קמרון דיאז ששיחקה במלאכיות של צ'ארלי עם דרו בארימור ששיחקה עם לילי סובייסקי ב"אף פעם לא התנשקה" ששיחקה עם אליהו ב"פגיעה קטלנית". אפשר גם להגיד שקמרון דיאז שיחקה ב"כנופיות ניו יורק" עם ליאונרדו דיקפריו ששיחק עם ג'וני דפ ב"מה עובר על גילברט" ששיחק עם אורלנדו בלום ב"שודדי הקאריביים" ששיחק עם אליהו בשרה"ט. [אגב מליאונרדו דיקפריו אפשר גם ללכת לכיוון של קייט ווינסלט ששיחקה איתו ב"טיטאניק" ושיחקה עם אליהו בשמש נצחית..... אההההה הצילו!! אין לזה סוף..
] קמרון דיאז גם שיחקה עם ג'ים קארי ב"המסכה" שגם הוא שיחק עם אליהו ב"שמש נצחית".... למשחק הזה יש יותר מידי דרכים שזה כבר משגע אותי >.< אז אני אפסיק לחשוב ואתן שחקן נוסף... הממ... איך יו גרנט קשור לאליהו?

moe777

New member
יו גרנט

שיחק עם ג'וליה רוברטס ב"נוטינג היל", ששיחקה עם בראד פיט ב"המקסיקני" (וגם ברימייק ל"אושנז 11" וב"עירום מלא", שניהם של סודרברג) ששיחק עם אורלנדו בלום ב"טרויה", ששיחק עם אליהו בטרילוגיית שרה"ט.

למעלה