משחק השחקנים

butterfly211

New member
המממ..../images/Emo28.gif

אורנה דץ-> "שיחקה" (??) עם בעלה הסקסי (
) משה דץ, בקלטת "פים פם פות"-> אליהו בכת הפות

MoNeT1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא הבנתי אבל זה הצחיק אותי!!

moe777

New member
אמ

תגידו... המילה "פות" נבעה מהצורך להחליף את המילה "כוס-ית"? זה לא נראה לכן שוביניסטי במקצת להמשיך ולהשתמש בשמות איברים מוצנעים בגוף האישה? למה אף אחד לא אומר "פין"?! למה תמיד "פות"? הא?! אני מקימה תנועת נגד! ותנסו לעצור אותי!!!

Piece of Wood

New member
חחח..ניק זאת שאלה בשבילך../images/Emo19.gif|אליהו|

כי תכלס אין לי מושג
זה עיצבן אותי מלכתחילה... כוסית זאת מילה נוראית, כנ"ל כוסון. בגלל זה התחלנו לכתוב את זה עם ק'
אם זה לא נשמע יותר טוב זה לפחות נראה יותר נורמלי
ארג... מה אני מקשקשת....

butterfly211

New member
לא../images/Emo28.gif

התחליף ל"כוסית" זה קוסית. אם שמת לב שהרבה משתמשים בקוסית וקוסון- הגאונה שהביאה את זה לידע הציבור, הננה אני!
ומי אמר שאף אחד לא אומר פין???
פשוט פות זה הכת הנסגדת והשולטת, בכלל לא שוביניסטי!!!!!!!!!11 להיפך! אנחנו כת הפות! בנות!!!!!11 (טוב יש גם בנים.. אבל הכת קרויה על שם הפות!)

Piece of Wood

New member
אפשר להפוך את זה../images/Emo19.gif|אליהו|

לכת הגנה מההתחלה אמרתי לך שפות זה מעצבן

butterfly211

New member
לא!!!!!!!!!11../images/Emo28.gif

פות היה ופות נשאר! חוץ מזה, פות זה גם גראס, אז לפחות יש סיבה לכך שאנחנו קוקואיות.

moe777

New member
חיח

טוב, בהחלט מדובר בהסבר מתקבל על הדעת, תודה לכן, כעת השכלתי מעט יותר. עכשיו אני מתפקעת מצחוק

מממ..

גווינת שיחקה עם בראד בשבעה חטאים ובראד שיחק בטרויה עם אורלנדו ואורלנדו שיחק עם אלייז'ה בשר הטבעות.. בטח שיש עוד כמה הרבה קישורים אליה ואליו.. מממ אוקיי איך הלן האנט קשורה לאלייז'ה?

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gif הלן האנט, שיחקה בטוויסטר

ובטוויסטר יש טורנדו והשער של אלייז'ה הוא בצורת טורנדו??(?) אין לי מושג...

Piece of Wood

New member
הלן האנט../images/Emo19.gif|אליהו|

שיחקה עם מל גיבסון ב"מה נשים רוצות" ---> שיחק עם אליהו ב"צעיר לנצח" איך שרה מישל גלר קשורה לאליהו?

butterfly211

New member
אה../images/Emo28.gif

היא ציידת ערפדים
ואליהו הוא ערפד גותי קשוח ואפל!

תשובה...

שרה שיחקה עם ג'רי אוקנול בצעקה 2 ששיחק עם ג'ון רייס דיוויס ששיחק עם אלייז'ה בשר הטבעות.. מממ... ג'וני דפ

Piece of Wood

New member
ג'וני../images/Emo19.gif|אליהו|

---> שיחק עם אורלנדו בשה"ק ---> שיחק עם אליהו בשרה"ט דרך אחרת: --->שיחק עם ליאונרדו דיקפריו ב"מה עובר על גילברט" ---> שיחק עם קייט ווינסלט ב"טיטאניק" ---> שיחקה בשמש נצחית עם אליהו. ניקול קידמן

moe777

New member
ניקול קידמן ואליהו ../images/Emo26.gif

בדרך הקלה- אפשר לומק שאליהו לא התקבל ל"מולין רוג'" בו שיחקה קידמן, במקומו נבחר יואן מקגרגור. בדרך הארוכה- ניקול היא אשתו לשעבר של טום קרוז ששיחק ב"ראיון עם ערפד" לצד בראד פיט, ששיחק לצד אורלנדו בלום ב"טרויה", ששיחק ב"שרה"ט". וכן ניתן לומר שניקול השתתפה ב"קולד מאונטן" בו שיחק ג'ק ווייט, מהווייט סטרייפס, שאותם אליהו אוהב עד מאוד. ומשהו הזוי אף יותר- ניקול שיחקה ב"משחקים מפתים"- בחורה רוסיה, (כלה שהוזמנה דרך האנטרנט) ואליהו מגלם בחור ממוצא אוקראיני ב"הכל מואר", כידוע, האוקראינים דוברים רוסית (לפחות בערים הגדולות, במקומות הקטנים מוכר אך ורק הניב המקומי) אגב, היה לי חלום על מרלין מנסון (!) וכל אנשי העיירה פחדו ממנו, האומלל, הוא היה אפילו ללא איפור

למעלה