משחק השחקנים

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifיו גרנט

שיחק ברווק פלוס ילד, ושיחק איתו ילד ולילד היה צבע שער כמו של אלייז'ה??(?) עוד דרך, יו גרנט שיחק באהבה זה כל הסיפור, יחד עם אלן ריקמן, ואלן ריקמן משחק את סנייפ בסרט הארי פוטר ואנחנו אוהבות גם את הארי פוטר וגם את אלייז'ה!

butterfly211

New member
או שפשוט../images/Emo28.gif

דניאל רדקליף (הסופר קוסון) (או שלא) מעריץ את אליהו.

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gif איך אלייז'ה קשור למתיו פרי?

זה ממש קל..

MoNeT1

New member
מתיו פרי

שיחק עם בורס וויליס בללכת על הכל ברוס שיחק עם אליהו בהורים בהחלפה

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifאין לי בראש אפילו דרך

אחת, בין אלייז'ה לקתרין

Piece of Wood

New member
../images/Emo19.gif|אליהו|

קתרין זטה ג'ונס שיחקה ב"שיקאגו" עם ריצ'ארד גיר [ואת הדרך הזאת כבר עשיתי] ששיחק עם ג'וליה רוברטס ב"אישה יפה"--> שיחקה עם ג'וליה סטילס ב"חיוך של מונה ליזה" --> שיחקה עם הית' לדג'ר ב"10 דברים שאני הכי שונאת אצלך" --> שיחק עם אורלנדו בלום ב"נד קלי"---> שיחק עם אליהו בשרה"ט

moe777

New member
וואו!

את ממש אלופה במשחק הזה
יש לך יכולת מרשימה לשלוף נתונים מורכבים בזה אחר זה, וזכרון מצויין

moe777

New member
קתרין זיטה ג'ונס ../images/Emo26.gif

אפשרות #1: קתרין משתתפת בסרטו האחרון של ספילברג, "טרמינל", ספילברג הינו אחד מחבריו הטובים של ג'ורג' לוקאס, במאי ויוצר "מלחמת הכוכבים", הסאגה אותה אליהו העריץ משחר ילדותו. אפשרות #2: קתרין הזתתפה ב"שיקאגו" לצד קווין לאטיפה, שהגישה יחד עם אליהו את אחד פהרסים בטקס הKIDS CHOICE AWARDS, אי שם ב1996. אפשרות #3: קתרין השתתפה ב"מסכה של זורו" (ותשתתף בהמשכו שמצולם בימים אלה) לצד אנטוניו בנדרס, שמגלם את אב הילדודס בטרילוגיית "ספיי קידס", בה אליהו עשה תפקיד אורח. אפשרות #4: קתרין משתתפת ב"אושנ'ז 12" (ההמשך ל"אושנ'ז 11"), בו משתתפים ג'וליה רוברטס, בראד פיט, מאט דיימון, ברוס וויליס ואפילו קייסי אפלק (אחיו של בן).

moe777

New member
והתעצלתי לכתוב את ההמשך..

מאט דיימון-> "זהות במלכודת" לצד פרנקה פוטנטה, האקסית של אליהו. בראד פיט-> טרויה-> אורלנדו בלום-> שרה"ט-> אליהו. ברוס וויליס-> "הורים בהזמנה"\"עיר החטאים"(אופס)-> אליהו. קייסי אפלק (אח של-)->ארמגדון-> ליב טיילר-> שרה"ט-> אליהו. כמה שאנחנו חוזרים על עצמינו

Piece of Wood

New member
גם עם ג'ניפר ב"חברים"../images/Emo19.gif|אליהו|

משם לבראד--->טרויה--->אורלנדו-->שרה"ט--->אליהו וזה "הורים בהזמנה"

MoNeT1

New member
קתרין זטה ג'ונס שיחקה בחברים?

תפקיד אורח? או שאת מדברת על משהו אחר..חח

MoNeT1

New member
בואו ניתן עכשיו מישהו ישראלי

נראה עם מישהו יצליח.. אני אפילו לא חשבתי על זה עדין.. אני סתם יתן שם.. אורנה דץ.. חחחחחח

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifאוקי...

אורנה דץ למה דץ דומה? עץ אליהו ירדן עץ..

למעלה