חדשות קאנטרי

West Doll

New member
../images/Emo56.gifחדשות קאנטרי../images/Emo30.gif

כל מה שחם בקאנטרי|

West Doll

New member
../images/Emo40.gifקרי עוזרת לאנשים:

קרי אנדרווד ביחד עם ה-ACM עוזרים לאנשים שאיבדו את הבתים שלהם בעקבות ההצפה בנאשוויל. קרי פתחה קרן בשם Temporary Home והם בעצם מתכוונים לעזור לכל מי שאיבד את הבית שלו ע"י תרומות. בתוכנית המיוחדת שעשו לברוקס אנד דן לכבוד פרידתם לאחר 20 שנה קרי הקליטה וידאו שם היא מבקשת מאנשים לתרום 10$ בסמס. התרומות יעזרו לאנשים לגור במקום זמני עד שימצאו להם מקום לגור בו. לוידאו של קרי.

LeAnnDylan

Well-known member
מקסים מצידה

עכשיו אם היא רק הייתי מפסיקה לפמפם את השירים של עצמה בזמן שהיא עוזרת להומלסים זה היה נשמע נחמד מצידה

West Doll

New member
../images/Emo6.gif גם אני חשבתי על זה.

עוד מעט צ'יינג' יהיה צדקה לבתי אבות, קאובוי קזנובה לבנות שבגדו בהן, וואט קן איי סיי לקרן הקיימת לאילמים, איי ג'סט קנט ליב אה ליי יהיה לגייז שרוצים לצאת מהארון, סו סמול לגברים עם בעיות עם הגודל שלהם... קיצר הבנתם למה התכוונתי
אין לי כח לחשוב על עוד

West Doll

New member
../images/Emo40.gifליידי אנטבלום יוצאים לטור + סינגל חדש:

ליידי אנטבלום הודיעו שהם יצאו לטור הראשון שלהם(כמופע ראשי ולא חימום של מישהו). הטור יהיה ב-34 ערים ויתחיל ב-20 לספטמבר ויסתיים בנובמבר. דיוויד נייל(החתיך) יהיה אחראי למופע החימום. והסינגל הבא בתור שלהם מתוך האלבום Need You Now יהיה Our Kind of Love. לשמיעת הסינגל.

LeAnnDylan

Well-known member
שיר חמוד. לא להיט

מצד שני את אמריקן האני שנאתי במשך איזה לייף טיים ועכשיו אני מוכנה לשכב איתו ולעשות לו שלישיית כלבלבים פרוותיים
אז אולי ביום מן הימים גם את השיר הזה אני אוהב

West Doll

New member
תמונה מהצילומים לקליפ../images/Emo27.gif../images/Emo27.gif

מהצילומים לקליפ של Our Kind of Love כמובן.

Guncrazy

New member
הוא לא גרוע../images/Emo6.gif

הוא פשוט לא מוצלח כמו השנים הראשונים

West Doll

New member
../images/Emo40.gifקני צ'זני וטובי קית' הרוויחו הכי הרבה:

לפי מגזין פורבז קני צ'זני וטובי קית' הם אמני הקאנטרי שהרוויחו הכי הרבה מחודש יוני, 2009. הרווחים מתייחסים למכירת כרטיסים, אלבומים, פרסום ומרצ'נדייז(חולצות, מחזיקי מפתחות וכל מיני שיט שמוכרים עם הפרצוף של האמן). לפי המגזין קני הכניס השנה 50 מליון דולר וישר אחריו טובי עם 48 מליון דולר. טיילור סוויפט וראסקל פלאטס ביחד במקום השלישי עם 45 מליון דולר לכל אחד מהם. שאר הטופ 10 הם: טים מקגרו עם 30 מליון דולר. קית' אורבן עם 28 מליון דולר. ג'ורג' סטרייט עם 25 מליון דולר. בראד פייזלי עם 22 מליון דולר. אלן ג'קסון עם 15 מליון דולר. ואחרונה חביבה- קרי אנדרווד עם 13 מליון דולר(מסכנה|מגלגלעיניים|)

זה כי הם לוקחים איזה 80$ לחולצה

בזמן שקרי בעלת מודעות עצמית גבוהה יודעת שהחולצות שלה מכוערות אז היא מוכרת אותן רק ב-20$-30$ זה בהחלט הופך אותה למסכנה...

West Doll

New member
../images/Emo6.gifיואו הרגת אותי

חוץ מזה יש לי איזה שלושה חולצות של קרי והן דווקא נחמדות. אבל נראה לי שבאמת לקחתי את הפחות גרועות מבין כל החולצות

LeAnnDylan

Well-known member
רווית גנבה לי את מה שבאתי להגיד

למעשה גנבה במקרה הזה זה הרבה יותר ממילולי! היא בדיוק אמרה לי שזה מה שהיא קוראת בפורום ועניתי לה שזה בגלל שליין המרצ'נדייז של קרי FAIL

למעלה