חדשות קאנטרי

LeAnnDylan

Well-known member
איכס והם שמו לה את זה במיטה../images/Emo5.gif

אני במקומה הייתה מפחדת לשיון במשך כל הטור

Guncrazy

New member
ההופעות שאהבתי

קרי
בראד
שוגרלנד
מירנדה וטיילור היו רק בסדר (דילן תפסיקי להרביץ!) פיית' היל

West Doll

New member
../images/Emo40.gifטיילור סוויפט פותחת את הארנק:

אחרי שראינו שטיילור הגיעה למקום השלישי ברשימה של אלו שהרוויחו הכי הרבה בקאנטרי השנה טיילור החליטה שזה הזמן המתאים להחזיר קצת לחברה ורשמה צ'ק על סך חצי מליון דולר בתור עזרה לאלה שאיבדו את בתיהם בנאשוויל. נו היא בדיוק לקחה לי את הרעיון...גם אני באתי לכתוב צ'ק בדיוק על אותו סכום! איזה קטע, עכשיו אני לא אעשה את זה כי היא עשתה את זה כבר |הא|

LeAnnDylan

Well-known member
קמצנית. חצי מיליון רק?

אפילו בית בבת שלמה אני לא יכולה לקנות בסכום הזה

West Doll

New member
../images/Emo6.gifתכלס!

כנראה שרק קרוונים היא מוכנה להשקיע עליהם

symptoms

New member
איזה קריאת מחשבות,

חבל שהיא לקחה לך את הרעיון. אבל יפה מצידה רעות

West Doll

New member
../images/Emo40.gifקרי גאה:

(תרגעו, היא עדיין לא יצאה מהארון) רק אלוהים יודע מאיפה לקרי יש זמן לכל השטויות האלה. נראה לי שבגלל שהיא כזאת דוסית אז ג'יזס מביא לי הארכת זמן בכל יום כדי להספיק את כל השטויות שלה. קרי הופיעה עם המנון ארה"ב באיזה משהו של ספורטאים אנערף...קוראים לזה Cedars-Sinai Sports Spectacular. אין וידאו אבל יש תמונות(ושימו לב לבגדים המהממים שהיא לבשה
כמו תמיד! המתלבשת הטובה ביותר בהיסטוריה!!!!!
) להתבוננות בתמונות. ד"א היום(האמת שאתמול- ב-25) בדיוק לפני חמש שנים קרי זכתה באמריקן איידול...למי שלא זוכר כאילו|מגלגלעיניים| הנה הזכייה שוב.

West Doll

New member
אנשים כמוה לא צריכים לישון.

אני זוכרת שבאיזה בלוג שהיא כתבה בתחילת החודש היא רשמה כזה "מחר יש לי יום חופש! אני חושבת שאני אשן עד מאוחר...בעצם לא, אני אסתובב לי ואלך לשופינג, יהיה בזבוז להעביר את היום חופש בשינה"

West Doll

New member
../images/Emo40.gifלדודה מירנדה היתה חווה אי-אה-אי-אה-או:

נראה לי שכולכם יודעים שמירנדה למברט אוהבת חיות(ושארוסה הטרי בלייק אוהבת לצוד אותם ;;) אבל רק לאחרונה מירנדה גילתה לעולם כמה חיות מסתובבות אצלה בחווה בטישומינגו, אוקלהומה. והנה הפירוט לפניכם: 4 סוסים- מיס אמילי, סאני ג'ים, זאוס טרובדור ולאקי סטאר. 3 סוסי פוני- שוגר פיא, אנני ואדריאנה. 2 חזירים- עמוס וגדעון(גזענית|הא|) המון תרנגולות/ים- היא לא באמת נתנה להם שמות. 6 כלבים- ג'סי, ווילון, דלילה, דלתא, סטיב ושר. מירנדה אמרה שהיו לה גם 2 חמורים אבל הם עצבנו אותי אותה לאללה(או בציטוט שלה:"they got on my nerves") והיא מצאה להם בית אחר. היא גם אמרה שלבינתיים היא סיימה להציל חיות.

LeAnnDylan

Well-known member
אני מכירה רק את דלילה וזה מספיק../images/Emo6.gif

ךמקרה שתהיתה אגב זו הכלבה שמירנדה מחזיקה בתמונה בצד ימין (שלה) זאתי עם הקולר/פפיון/גאד קנואוז וואט הצבעוני הזה כלבה גאה

symptoms

New member
איזו תמונה חמודה

שהיא וקרי יפתחו חווה משותפת
ובדרך שגם יקליטו שיר ביחד, אם כבר. רעות

West Doll

New member
נראה לי שעדיף שיקליטו שיר על גידול חווה

חוץ מזה לא נראה לי שמירנדה תוכל לסבול את קרי לאורך זמן
אין מה לעשות, אי אפשר לשלב אלכוהוליסטית אנונימית ואחת שמקבלת ראש משתיית תותית(אהמצלילאהמ)

LeAnnDylan

Well-known member
חשבתי שאנחנו מסתדרות לא רע../images/Emo7.gif

למרות שאיכס אני מזה לא מוכנה להיות קרי במשוואה הזאת

West Doll

New member
../images/Emo40.gifטיילור- אופס!

כן, חשבתי שהיום הזה לעולם לא יגיע...|דמעות אושר| טיילור סוויפט נפלה באמצע הופעה- אמנם זה היה מהיר ואם מישהו מצמץ בקהל בטח פספס את זה! אבל למזלנו יש וידאו ואת יוטיוב. זה בטח לא כאב לה או משהו אבל אני זכיתי בשתי שניות של גיחוכים |הא| טיילור החליקה (זה בטח מכל הנענועי ראש האלה- זה עושה ממש סחרחורות!)

symptoms

New member
לא יפה

לצחוק על אהובת ליבי. וגאד, מה זה כל הדברים האלה, בשביל מה לזרוק כורסאות מהבמה? עזבו את הקטע של השירה, זה אפילו לא נראה לי כיף להיות בהופעה. ועוד כולם מהללים אותה נורא. רעות

West Doll

New member
היא סתם מתלהבת שהיא יכולה להרים כסא ולזרוק

אותו בלי שהיא תעוף איתו
גם כשהייתי בסיאמאיי היא התחילה להתחרפן ולזרוק כורסאות
ותאמיני לי שממש לא כיף לראות אותה בלייב...לא מספיק שהיא מזייפת היא גם קופצת ומזייפת פי 2.

West Doll

New member
../images/Emo40.gifלאורה מגשימה חלום:

לאורה בל בנדי הגשימה את החלום שלה ושל המון זמרי קאנטרי- היא הופיעה בפעם הראשונה בחייה באופרי. מאחורי הקלעים היא הכירה גם כל מיני קשישי קאנטרי כמו צ'רלי פרייד וביל אנדרסון. הבחירה הראשונה שלה היתה בלדה מהצד Achin’ של אלבומה שמחולק לשני חלקים Achin and Shakin’. ולשיר השני היא כבר נעלה את מגפי הריקוד שלה והרימה את האופרי עם הלהיט המקפיץ שלה Giddy On Up.

למעלה