Flesh And Stone

../images/Emo58.gif אני היחידה

שממש ממש התאכזבה מזה שראו את המלאכים זזים? הדבר המפחיד בהם הוא זה שהם לא זזים כשרואים אותם, ועד עכשיו העצימו את החוויה הזה אצל הצופים בכך שגם אנחנו לא ראינו אותם זזים, זה הפך אותם להרבה יותר אמיתיים ונתן לנו להזדהות עם הדמויות בפחד שלהם. חוץ מזה, הם אמורים לא להיות אבן כשהם זזים, ציפיתי שהם יראו אחרת לגמרי. אכזבה, בקיצור. /:

Mar Garina

New member
../images/Emo58.gif לחלוטין

הם היו הרבה יותר מסתוריים קודם, כשלכאורה בכלל לא ידענו איך הם נראים באמת, אלא רק במצבם הקפוא. עכשיו מסתבר שאותו הדבר..

DaKakashi

New member
כנ"ל

ובתור קולנועיסטית, זה היה לי מאוד בוטה. עד עכשיו מבחינת המבע הם התייחסו למצלמה בפרקים של בלינק בתור דמות משל עצמה- עובדה שהמלאכים לא זזו כשהמצלמה הסתכלה לעבריהם. הם היו "מודעים" אליה. אז זה הרגיש לי נורא מעושה כשהם עברו על הסגנון שהם סיגלו לעצמם. אבל נו טוב, השוטינג של הסדרה מאוד לא אחיד. בכל מקרה, היה אחלה פרק. ומאט מרובע ועקום, ובזכות זה הוא דוקטור מקסים. ואני היחידה שחושבת שהוא קצת דומה לג'אק ספארו בתנועות שלו? יש לו תנועות קצת נשיות כאלה בסגנון ג'ק ספארואי :p

John the Savage

New member
האמת היא שבפעם הראשונה שראיתי בכלל את מאט

כשרק הודיעו שהוא נבחר לשחק את הדוקטור הבא, הדבר הראשון שקפץ לי לראש הוא שיש בו קווירקיות מהסוג שמזכיר את הדמויות שמשחק ג'וני דפ.

spooky shadow

New member
../images/Emo58.gif

כן גם אני חשבתי על זה, אומנם לא ביאס אותי שרואים אותם זזים, אבל מה שכן ביאס אותי, היה שראו אותם זזים לאט, ושהם עדיין מאבן למרות שהם זזים. זה חבל, ומעפן.. חשבתי שאם כבר יראו אותם זזים, אז זה יראה יותר כמו צללים מהירים, ששולחים ידיים מערפל כהה [כמו צל כזה] או משהו בסגנון.. ככה זה סתם.. מוריד מהערך שלהם =\

timetraveler900

New member
../images/Emo58.gifאני חייבת לציין

האמירה הזו "The Doctor in the TARDIS doesn't know" הייתה בפרק הראשון והיא גם הייתה בפרק של אתמול. אולי זה עוד משהו? כי זה לא צירוף מקרים ששני אויבים של הדוקטור אמרו את אותו משפט... וגם כשריבר אמרה שהיא למדה "מהטוב ביותר"; יכול להיות שהדגש על הטארדיס (הדוקטור בטארדיס) קשור למי שריבר התכוונה אליו?

Gal lifrey

New member
../images/Emo58.gif

יש משהו בזה. אולי הם מתכוונים לדוקטור אחר? דוקטור נגיד אנושי, שמקבל את התואר דוקטור אודות ללימודים שלו? או שזה משהו שקשור לטארדיס או לעצם העובדה שהטארדיס בבעלות הדוקטור והוא נמצא ונוסע רוב הזמן בתוכה?

tsou

New member
ואחרי צפיה חוזרת בשני הפרקים ברצף-../images/Emo58.gif

להלן המסקנות! קלטתי שהלך הז'קט של הדוקטור החדש! מה שאומר = ז'קט עור בהמשך? או שוב טוויד מיושן?
איימי - עדיין נוראית מבחינתי. ריבר נהדרת.. הטרדיס גם (זהו? סופית אין יותר את רעש המנוע, בליחה הברייקסים? זה אומר שצעצעוע הטרדיס האלטרוני כבר פאסה?) אם כי העדפתי את הכניסה שלה על פני היציאה מהפרק.. המלאך בוב= ללא ספק כוכב הפרק
ובכלל המלאכים הם התגלמות הרשע (רק לשמוע את הצחוק שלהם..) היער נראה הפעם כמו גירסה מעודכנת של כיפה אדומה, עם מלאכים במקום זאב

מוגלי7

New member
פרק טוב!../images/Emo58.gif

המלאכים הזזים... עוד אין לי דעה עליהם, זה היה קריפי לגמרי אבל כמו שכבר ציינו פה קצת הרס את הדמות שלהם, בעיניי לפחות. אגב, אשמח אם מישהו יסביר לי, למה בדיוק איימי ניסתה לאנוס את הדוקטור? לא הכי הבנתי..

מוגלי7

New member
אבל אני הבנתי שהיא ניסתה לעשות משהו.

הייתה לזה מטרה שנראה לי שהוסברה איכשהו ולא ממש הבנתי...

noam 500

New member
../images/Emo203.gifלדעתי../images/Emo58.gif

היא סתם דלוקה עליו... גם בטריילר לפרק הבא היא נראת מעוצבנת שהדוקטור מסדר לה ולרורי "דייט" בוונציה.

מוגלי7

New member
לא נו...../images/Emo58.gif

אבל היה קטע אחרי שהיא התנפלה עליו שפתאום הוא עשה כזה "רגע..." והתחיל להבין משהו והיא אמרה לו "זה מה שניסיתי להגיד לך"

noam 500

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo58.gifהיא חשבה ש

הוא בא לשכב איתה... בגלל היא הייתה מופתעת שהוא משך אותה

tsou

New member
../images/Emo58.gif כן, ברור ש

היא כביכול מנסה להבהיר לו משהו, בקשר למה שהסדק בזמן עשה לה ולעולם, אבל או ש 1) המשחק המזעזע שלה לא העביר את זה הכי טוב או ש2) הלבישו עלינו מסנן תפיסה ברמה נמוכה, כי מה שבטוח זה שהיחיד שכן הבין את המסר זה הדוקטור! ולכן דחף אותה שוב לתוך הטרדיס במקום לנוס על נפשו
וגם, מה שהכי לא הגיוני בכל העסק הזה זה שאין בכלל אפשרות שאיימי תהיה מודעת למה שקרה לה, עוד לפני הדוקטור!

timetraveler900

New member
../images/Emo58.gifהוא

הכניס אותה חזרה לטארדיס כי הוא הבין שכשהיא תגיע לתאריך 26.6.2010 (תאריך החתונה שלה) והתאריך של היום אחרי שהיא נסעה איתו יקרה משהו והא בטוח לא טוב, אז עד שהוא לא יברר מה זהה הוא לא יתן לה להגיע ליום הזה... (?)

למעלה